Kayıt    Giriş    Forum    Ara    SSS

Forum ana sayfa » PRELUDE TEKNİK KONULAR » PRELUDE TEKNİK DESTEK

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 16 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
 Mesaj Gönderilme zamanı: Cum Haz 30, 2017 4:39 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Yönetmelikler sürekli olarak değişiyor. Ruhsatına bak, koltuk sayısı 4 yazıyor ise sorun yok, 5 yazıyor ise bu defa muayeneden geçmeme ihtimalin son derece yüksek.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cum Haz 30, 2017 6:35 pm 
Kullanıcı avatarı

Ona bakalım haklısınız başka bir problem le karşılaşan oldumu ?

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Tem 12, 2017 2:20 pm 
Kullanıcı avatarı

Ben arabamı aldıktan sonra ruhsatta 5 yazıyor olduğunu fark edince çıkma bir emniyet kemeri ile 5 e çıkartmış ve muayeneden geçmiştim. Ama sonrasında sistemlerini güncellemiş bu emniyet ve Tüv, dolayısı ile ruhsatta 4 yazması gerekiyor bunda 5 yazıyor diye geçirmediler, doğal olarak emniyete gittim ilgili sayfayı düzelttirmek için ; adam arabayı ilk defa duydum bana hondadan evrak getirmezsen değiştirmem dedi. Açtım telefonu gösterdim fotoğraflarını falan yok illa belge dedi, hani civic falan bildiğimiz bir araba olsa gözüm kapalı evrakını düzeltirim görmeme gerek yok burada Perlüde yazıyor bilmiyorum dedi adı bile değişik :D ben de yetkili satıcının yolunu tuttum ve rica minnet bu belgeyi temin ettim ve düzelttirdim. Tabi 3. emniyet kemerini de söktürdüm ruhsatın düzeltilmesinden sonra muayeneden geçiriyorlar.

Bunun dışında bir çok şey artık hafif kusur olarak geçmeye başladı. Ancak fren sistemi ve lastik gurubu bu noktada en önemli kısımlar bunlarla ilgili uygunsuzluk varsa geçirmiyorlar. Ayrıca daha öncede yazılmış çift aplikasyonlu jantlara fark ederlerse problem çıkartabiliyorlar.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Tem 12, 2017 4:55 pm 
Kullanıcı avatarı

Abi çok tik ederim tecrübelerinizden dolayı

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Tem 12, 2017 8:11 pm 
Kullanıcı avatarı

Burada tavsiye veriyoruz da şimdi baktım benim ruhsatta da 5 kişilik yazıyor :)Yalnız arka koltukta 3 tane emniyet kemeri girişi var.Fakat 2 tane emniyet kemeri var.Böyle sayılıyor mu ki yeni geçmiş muayeneden sonuçta :)

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Tem 13, 2017 9:06 am 
Kullanıcı avatarı

Crx-Si yazdı:
Ben arabamı aldıktan sonra ruhsatta 5 yazıyor olduğunu fark edince çıkma bir emniyet kemeri ile 5 e çıkartmış ve muayeneden geçmiştim. Ama sonrasında sistemlerini güncellemiş bu emniyet ve Tüv, dolayısı ile ruhsatta 4 yazması gerekiyor bunda 5 yazıyor diye geçirmediler, doğal olarak emniyete gittim ilgili sayfayı düzelttirmek için ; adam arabayı ilk defa duydum bana hondadan evrak getirmezsen değiştirmem dedi. Açtım telefonu gösterdim fotoğraflarını falan yok illa belge dedi, hani civic falan bildiğimiz bir araba olsa gözüm kapalı evrakını düzeltirim görmeme gerek yok burada Perlüde yazıyor bilmiyorum dedi adı bile değişik :D ben de yetkili satıcının yolunu tuttum ve rica minnet bu belgeyi temin ettim ve düzelttirdim. Tabi 3. emniyet kemerini de söktürdüm ruhsatın düzeltilmesinden sonra muayeneden geçiriyorlar.

Çomaristan'da sıradan bir gün yaşamışsın...
:twisted: :evil:

Başa Dön 

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 16 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2

Forum ana sayfa » PRELUDE TEKNİK KONULAR » PRELUDE TEKNİK DESTEK

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz