Kayıt    Giriş    Forum    Ara    SSS

Forum ana sayfa » PRELUDE TEKNİK KONULAR » PRELUDE TEKNİK DESTEK

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 5 mesaj ] 
Yazar Mesaj
 Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Nis 05, 2017 4:21 pm 

Herkese selamlar. Aracımın üç kapak Contası için getirdim serviste kötü haber aldım ve bloğun çatlak olduğumu öğrendim. Önerisi veya fikri olan varsa yardımınızı bekliyorum

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Nis 06, 2017 7:06 pm 

kimse online değil sanırım. bu arada aracımı özel bir servise verdim. bana üst kapağın sıkıntılı olduğunu, daha önceki tamir işlemlerinde yanlış taşlanmış ve yamuk şekilde taşlanmış olduğunu söyledi. canım çok sıkıldı bu duruma ama mecbur yapılacak artık. çıkma arıyorum her ihtimale karşılık. eğer elinde olan yada bilen varsa lütfen bana mesaj atsın. şimdiden teşekkürler...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Nis 06, 2017 8:12 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Öncelikle bize aracınızı tanıtsaydınız keşke, arkadaşlarımızın çoğu gün içinde online oluyorlar fakat daha ilk mesajdan parça isteği veya motor sorunu yazınca bir çok üyede olduğu gibi gelip geçici bir durum olduğu düşünülerek destek vermekten imtina ediyorlar.

Götürdüğünüz usta nerede, siz nerede yaşıyorsunuz, hangi aracı aldınız, plakası nedir, fotoğraflarını paylaşmanız mümkün mü? Belki aracın geçmişini bilen birileri vardır ki muhakkak vardır, belki daha farklı ve hızlı bir şekilde yardımcı olunabilir, belki usta diye bahsettiğiniz kişinin araçla ilgili bir bilgisi yok veya hatalı bilgi alıyorsunuz, bir çok ama bir çok detay var ve biz bunların hiçbirini bilmiyoruz.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cum Nis 07, 2017 10:10 am 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Sanırım siz İzmir desiniz. Aracı nereye bıraktınız kim yapıyor. Hangi araç sizin Preludeniz? Turgayın dediği gibi geçmişini bilen arkadaşlarımız vardır. Size araçlar ilgili bilgi verebilirler. Sizin durumunuzda o motor yapılabilir mi yoksa yeni motor mu almanız gerekir diye düşünmek gerekir diye düşünüyorum. Çünkü çatlak blok onarılsa bile verim sağlamayacak ve en ufak bir sıkıştırma da sorun yaşatacaktır.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cum Nis 07, 2017 11:53 am 
Kullanıcı avatarı

Merhaba Öncelikle Büyük Geçmiş Olsun Üzücü Bir Durum Aracınızla İlgili Detaylı Bilgi ve Resim Paylaşırsanız Yardımcı Olabiliriz Elimizden Geldiğince..

Başa Dön 

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 5 mesaj ] 

Forum ana sayfa » PRELUDE TEKNİK KONULAR » PRELUDE TEKNİK DESTEK

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak: