Kayıt    Giriş    Forum    Ara    SSS

Forum ana sayfa » PRELUDE TEKNİK KONULAR » PRELUDE MODİFİYE

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 21 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3
Yazar Mesaj
 Mesaj Gönderilme zamanı: Prş May 18, 2017 1:31 pm 

erdemakpinar yazdı:
jack-daniel's yazdı:
Erdem arkadaşım güzel bir çalışma olmuş. eline sağlık. kazasız belasız kullanmanı dilerim.
bu arada sormak istiyorum. eski otomatik şanzımanın bir sorunu var mıydı? ve o nu ne yapmayı düşünüyorsun?

Teşekkür ederim cihan otomatik şanzımanın revizyon olması gerekiyordu vakti gelmişti içindeki tamir takımının değişimi gerekiyordu ben artık kullanmayacağım için bir arkadaşıma verdim dolayısıyla eğer şanzımanında bir sorun varsa tamir takımıyla kurtarabilirsin Özkan Abi daha önce bu çalışmayı çok başarılı bir şekilde yapmıştı ondan daha iyi bilgi alabilirsin ben manuel şanzıman konusunda sana daha çok yardımcı olurum tamir takımını transstar firmasından da tedarik edebilirsin çok bişey tutmuyor 500-600 Lira civarında birşeydi gerisi senin ustana ve işçiliğine kalmış oluyor kısacası..

Aslında ustam konusunda çok eminim. ama tamir takımından ziyade 1. vitesten 2. vitese geçerken çok az bir gecikmem oluyor. bu da beni rahatsız ediyor. devir bir anda 2-3 binlerden 4 binlere falan çıkıyor. bir de vitese ilk taktığımız da bir vuruntu oluyor. vuruntunun sebebi yağ bakımlarının zamanında yapılmaması olarak görünüyor. yani tamir takımı ile bu problem çözülebilir. ayrıca 2. vites kavrama balatalarının da değişmesi gerekiyor. başka bir sıkıntı görünmüyor. balata setini de tamir takımını satan yerden temin edebilir miyiz? birde özkan bey ile de görüşeyim. bakalım yorumları ne olacak. cevabın için teşekkürler...

Başa Dön 

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 21 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3

Forum ana sayfa » PRELUDE TEKNİK KONULAR » PRELUDE MODİFİYE

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak: