Kayıt    Giriş    Forum    Ara    SSS

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » PRELUDE SOHBET

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 301 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 27, 28, 29, 30, 31  Sonraki
Yazar Mesaj
 Mesaj Gönderilme zamanı: Pzr May 15, 2016 6:55 pm 
Kullanıcı avatarı

Dün gece tuzla sahilde viaport marine'de park halinde bir g5 lude rastladım bizde arkadaşımla lude ile gezintiye çıkmıştık yurtdışında akraba görmüş gibi sevindim açıkcası. Plakası UN239 sanırım forumdan bir arkadaşımız değil kağıt kalem imkanım olsaydı forumumuzun bilgisini paylaşacaktım : )

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzr May 15, 2016 7:23 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

tolgalude yazdı:
Dün gece tuzla sahilde viaport marine'de park halinde bir g5 lude rastladım bizde arkadaşımla lude ile gezintiye çıkmıştık yurtdışında akraba görmüş gibi sevindim açıkcası. Plakası UN239 sanırım forumdan bir arkadaşımız değil kağıt kalem imkanım olsaydı forumumuzun bilgisini paylaşacaktım : )

bir defa buluşmaya gelmiş ama benim sürekli görüştüğüm Hüsetin Doğan arkadaşımızın G5 preludesidir. tamamen oem tertemiz pırıl pırıl bir preludedir.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzr May 15, 2016 9:08 pm 
Kullanıcı avatarı

hondaperformans yazdı:
tolgalude yazdı:

bir defa buluşmaya gelmiş ama benim sürekli görüştüğüm Hüsetin Doğan arkadaşımızın G5 preludesidir. tamamen oem tertemiz pırıl pırıl bir preludedir.

Katılıyorum Taner Abi oldukça güzel bakılmış ve buram buram oem kokan bir lude görmek sevindirdi.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt May 16, 2016 12:05 am 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Evet, bir kaç ay kadar önce ilana çıkmış, orjinalliğini korumuş, km'si 120 bin civarında, son derece temiz bir araç. Araç sahibi bir kez buluşmaya katılmış, katıldığında forumdan haberi dahi olmayan ve maalesef hala forumda bizlere bu güzel aracı paylaşmayan bir prelude sahibi.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Tem 19, 2016 5:25 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

sahıbısından nokta kom sitesi ilanları yılda 1 defa dan , yılda 1 defa ve 1 ay olarak kısıtladıktan sonra ilanlarda 2 tane g5 kalmış ya..... :)

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Tem 19, 2016 8:25 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Çok normal, al sat mantığını güden bir çok kişi ilanını yenilemeyecektir diye tahmin ediyorum...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cmt Eki 08, 2016 6:55 pm 
Kullanıcı avatarı

arkadaşlar merhaba, daha önce paylaşımlarınızdan okumuştum, g5 için bagaj spoyleri ve kaput spoyleri için kalıp aldırmışsınız bu parçaları nasıl temin edebilirim? maliyeti nedir? başka kalıp aldırdığınız parçalar varmı? örneğin ön arka lip ve yan maşbiyel gibi, yoksa türkiye genelinde kimlerde bu parçalar var. konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum. ilk buluşmada da aranızda olmayı çok isterim.

Resim

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cmt Eki 08, 2016 7:22 pm 

Bu parçaların kalıplarını ben aldirmistim konuyla alakali detaylı bilgi aktarabilirim
Kalıplar fibercide isteğe göre kendisi yapıyor gidip konuşmak gerekir Ozaman ki fiyatlar 350 gl gibiydi şimdi nedir ne değildir konuşmak lazim

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cmt Eki 08, 2016 7:59 pm 
Kullanıcı avatarı

valla çok iyi olur telefon numaranızı verirseniz sizinle tanışmayı çok isterim, hemde ihtiyacım olan parçalar konusunda desteğinizi alırım. belki diğer arkadaşlardarda isterse diye bi başlık mı açsak bilemedim, bu arada burda çok yeniyim forum yöneticisi kimse onunlada iletişime geçmek isterim.

Resim

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Eki 10, 2016 11:00 am 

Feyyaz Alkan yazdı:
valla çok iyi olur telefon numaranızı verirseniz sizinle tanışmayı çok isterim, hemde ihtiyacım olan parçalar konusunda desteğinizi alırım. belki diğer arkadaşlardarda isterse diye bi başlık mı açsak bilemedim, bu arada burda çok yeniyim forum yöneticisi kimse onunlada iletişime geçmek isterim.

viewtopic.php?f=34&t=313

burdanda devam edebilirsin
0532 590 89 98

Başa Dön 

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 301 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 27, 28, 29, 30, 31  Sonraki

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » PRELUDE SOHBET

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye