Kayıt    Giriş    Forum    Ara    SSS

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » PRELUDE SOHBET

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 24 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3
Yazar Mesaj
 Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Eki 26, 2016 6:48 pm 
Kullanıcı avatarı

Hayırlı uğurlu olsun abi maşallah araç müthiş bu aracı galericilerden kurtardınya ve gerçekten tanıdığımız bildiğimiz senin gibi kıymetini bilecek bi abimizin alması beni ayrıca mutlu etti selamlar sevgiler hayırlı olsun tekrardan...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cum Eki 28, 2016 6:27 am 
Kullanıcı avatarı

Hayırlı olsun. Çok temiz görünüyor. Bir hayat kurtardığın için de ayrıca kutluyorum :)

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cum Eki 28, 2016 10:53 pm 
Kullanıcı avatarı

Teşekkür ederim dostlar... İnanın bende arabaya bindikçe arabadaki orjinal kalmış detayları görünce hayretler içinde kalıyorum. Bir kaç küçük örnek vermek gerekirse sunroof açma ve sis farı tuşunun jelatinlerinin üzerinde , koltuk kalite kontrol etikerinin bile üzerinde olduğunu farkettim geçen gün. Dünde serviste genel bakımlarını yaptırdık ve motoru alt takımı inceleme fırsatım oldu. Ve aracın ne kadar ellenmeden orjinal kaldıgını gördüm. Ve elimden geldiğincede bu şekilde korumaya çalışacağım. Birçoğunuz gibi bende bu aracı ilk satılıkta gördüğümde keşke benim olsa demiştim. O zaman 54.000 km de idi. Ama fiyat bi hayli yüksekti diye alamamıştım. Şimdi ise garajımda duruyor. Hep daha önceki preludeme binerken ya bu aracı sıfırken kullanmak ne kadar güzel olurdu diye düşünürdüm. Şimdi sadece km si 65.000 de ama kendisi ilk günkü kondisyonunda bir preludem oldu. 2.0i olsada manuel şanzımanın keyfini yaşamak güzel. Selamlarımla....

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cum Eki 28, 2016 11:54 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Semih BB9 yazdı:
Teşekkür ederim dostlar... İnanın bende arabaya bindikçe arabadaki orjinal kalmış detayları görünce hayretler içinde kalıyorum. Bir kaç küçük örnek vermek gerekirse sunroof açma ve sis farı tuşunun jelatinlerinin üzerinde , koltuk kalite kontrol etikerinin bile üzerinde olduğunu farkettim geçen gün. Dünde serviste genel bakımlarını yaptırdık ve motoru alt takımı inceleme fırsatım oldu. Ve aracın ne kadar ellenmeden orjinal kaldıgını gördüm. Ve elimden geldiğincede bu şekilde korumaya çalışacağım. Birçoğunuz gibi bende bu aracı ilk satılıkta gördüğümde keşke benim olsa demiştim. O zaman 54.000 km de idi. Ama fiyat bi hayli yüksekti diye alamamıştım. Şimdi ise garajımda duruyor. Hep daha önceki preludeme binerken ya bu aracı sıfırken kullanmak ne kadar güzel olurdu diye düşünürdüm. Şimdi sadece km si 65.000 de ama kendisi ilk günkü kondisyonunda bir preludem oldu. 2.0i olsada manuel şanzımanın keyfini yaşamak güzel. Selamlarımla....

İlk kontroller, ilk çalışmalar başlamış ufaktan Semihçim. Yağı, suyu, tuzu derken ufaktan ufaktan girdin yine olaya. Gerçekten de çok orjinal korunmuş bir Preluden var. Tek kelimeyle mükemmel bir arabaç Tekrardan hayırlısı olsun. Kazasız belasız keyifli sürüşler. Bu arada bol bol foto bekliyoruz. Mesela nerede bakım fotoları. Hemen gelsin fotolar ufaktan.. :D

Başa Dön 

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 24 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » PRELUDE SOHBET

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak: