Kayıt    Giriş    Forum    Ara    SSS

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » PRELUDE SOHBET

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 24 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3  Sonraki
Yazar Mesaj
 Mesaj Gönderilme zamanı: Pzr Eki 23, 2016 9:22 pm 
Kullanıcı avatarı

Hepinize çok çok teşekkür ediyorum. Malum aracı dün aldım ve gezerek İstanbula dönmeye karar verdim. Hatta bıraksanız dönmem bile. Bilgisayarım yanımda olmadıgı için resimleri yükleyemiyorum. Ama döner dönmez tüm ayrıntıları sizlerle paylaşacağım. Yolumun üstü olmasada Ozan abimin yanına dar zamandada olsa ugrayabildim. Mükemmel bir yemeği yedik beraber. Sonra servise bile göstermeden aldığım aracımı ilk ona gösterdim. Allahtan bu seferde temiz bir araca denk gelmişim. Neyse uzun lafın kısası yedik içtik birde üstüne diş kirası orjinal sıfır G5 paspaslarımıda koydum koltugumun altına yola düştüm Ayvalıktaki ailemin yanına. Bir aksilik olmazsa pazartesi forumdan 2.0i manuel aracımı sizlere paylaşacağım. Ozan abi , Taner abi , Turgay abim ,Berk. Ve başının etini yediğim Özkan sizlerede teşekkür ediyorum. Sizin bilgileriniz yardımıyla çok temiz bir aracım oldu. Hatta bizim aracımız oldu Prelude Club ailesinin. Pazartesi görüşmek üzere...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzr Eki 23, 2016 10:30 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Semih BB9 yazdı:
Hepinize çok çok teşekkür ediyorum. Malum aracı dün aldım ve gezerek İstanbula dönmeye karar verdim. Hatta bıraksanız dönmem bile. Bilgisayarım yanımda olmadıgı için resimleri yükleyemiyorum. Ama döner dönmez tüm ayrıntıları sizlerle paylaşacağım. Yolumun üstü olmasada Ozan abimin yanına dar zamandada olsa ugrayabildim. Mükemmel bir yemeği yedik beraber. Sonra servise bile göstermeden aldığım aracımı ilk ona gösterdim. Allahtan bu seferde temiz bir araca denk gelmişim. Neyse uzun lafın kısası yedik içtik birde üstüne diş kirası orjinal sıfır G5 paspaslarımıda koydum koltugumun altına yola düştüm Ayvalıktaki ailemin yanına. Bir aksilik olmazsa pazartesi forumdan 2.0i manuel aracımı sizlere paylaşacağım. Ozan abi , Taner abi , Turgay abim ,Berk. Ve başının etini yediğim Özkan sizlerede teşekkür ediyorum. Sizin bilgileriniz yardımıyla çok temiz bir aracım oldu. Hatta bizim aracımız oldu Prelude Club ailesinin. Pazartesi görüşmek üzere...

Semihçim tekrardan hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız iyi günlerde kullan. Gerçekten senin adına çok mutlu oldum ve kendim almış gibi sevindim. Mutluluğun gözlerinden okunuyordu valla. Hatice ablanda çok sevindi hatta aracına nazar boncuğu hediye edecekmiş unutmuş. Artık buluşmada verir kısmetse.. :D Ben hayran kaldım Preludene.. Kırkbir kere maşallah dostum.. :D

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Eki 24, 2016 6:35 am 

Harika bir seçim daha iyisi olacağına inanıyorum :)

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Eki 24, 2016 2:51 pm 
Kullanıcı avatarı

Semihciğim hayırlı uğurlu olsun.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Eki 25, 2016 3:40 pm 
Kullanıcı avatarı

araç fotoğraflarda göründüğünden çok daha güzel buna bizzat şahit olduk, turgay abi, berk ve ben aracın başına koğuşlanarak derin incelemeler yapık, gerçekten çok güzel ve iyi korunmuş bir (semih abinin dediği gibi) ''LUDE'' yedek anahtalarından tutun faturalarına kadar her şeyi duruyor geçen akşamki buluşmamızda hemen aracın üzerinde yapacağı değişikliklerden bahsettik ve hemen arayışlara başladı benim kendi fikrim efsane olacak bir prelude doğuyor.

Resim

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Eki 25, 2016 3:44 pm 
Kullanıcı avatarı

heee unuttum bu arada bütün iç aksam ampulleri çalışıyor :)

Resim

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Eki 25, 2016 3:51 pm 
Kullanıcı avatarı

Ouuvvv çok güzel olmuş süpriz oldu site için. Bence de bu aracın sitemizden birisinde olması gerekiyordu doğru ellere geçmiş olması sevindirici. Keyifli sürüşler diliyorum Semih. Detaylı foto bekliyoruz.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Eki 25, 2016 3:56 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Evet aracı detaylı olarak inceleme fırsatı bulduk. Araç fotoğraflarında da görüldüğü gibi son derece temiz durumda. Özellikle iç aksamı neredeyse kusursuz denecek kadar temiz. Ön konsol orjinal halinde olduğu gibi hala mat görünümünü koruyor. Aracın 3 adet anahtarı, klasörü ve tüm kitapçıkları bile eksiksiz durumda. Ön panel ve çamurlukları, şasi bağlantılarını inceledim, en ufak bir oynama veya kusur göremedim. Böyle bir aracın aramızdan birinde olması ve ilgi görecek olması forumumuz ve prelude sevdalıları adına çok önemli.

En kısa zamanda araçla ilgili başlığın açılmasını ve paylaşımların başlamasını diliyorum.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Eki 25, 2016 11:31 pm 

Hayırlı olsun Semih kardeşim.Güle güle kullan.Artık Prelude culer az kmyi görünce kaçırmıyor diyorum;)

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Eki 26, 2016 12:37 pm 
Kullanıcı avatarı

Tekrar tekrar teşekkür ederim herkese. Şimdilik araba ile ugraşmaktan pc başına oturamadım. Ama en kısa zamanda sizlerleyim.

Başa Dön 

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 24 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » PRELUDE SOHBET

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye