Kayıt    Giriş    Forum    Ara    SSS

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » ÜYE TANITIMI

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 12 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
 Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Eki 03, 2016 7:47 am 

Merhaba degerli abiler kardesler; ben Alper.

Artik bende prelude sahibiyim, oh!
Simdi kendimden bahsedebilirim :) 26 yasindayim, kadikoyde yasiyorum, malzeme muhendisiyim ve uluslararasi kaynak muhendisiyim 3 havalimani projesinde calismaktayim. 34 NRB 35 plakali g4 prelude artik benim. Olay soyle gelisti, arac kuzenime aitti, icine ilk oturdugumda bu ne sacma bir araba dedim, ilk tepkim buydu. Disaridan gayet genis, icine binince cok sasirdim kullanim alaninin okadar daraltilabilmis olmasina. 2bindim 3 bindim 5 bindim, her seferinde araba bir tik daha genisledi guzellesti gozumde:) cok gecmeden banada bundan alalim dedim ciktim isin icinden. O gunden beri araclari takip ediyorum,ama sadece g4, g5leri begenemedim birturlu (henuz :D ) ;)
Kuzenim arabasini degistirmeye niyetlendi, bende nihayetinde herseyini bildigim ve begendigim bir prelude sahibi oldum.
Toplulugunuzdan haberdar olma hikayemde forumunuzda yaziyor ama birde olayi diger gozden anlatayim:) isparta egirdir yesil ada (memleketim) , arkadasimin balik restoraninda oturuyorduk, eve kadar gittim arabayla, geri dondum parkettim hemen pesimden bir beyfendi geldi; " merhaba prelude sahibi siz misiniz? " . Kuzenim diye cevap verdim, icerideydi haber verdim bir hişimla cikti geldi,aslinda an basta bir sorun var diye dusunduk. Sonra kendisininde g5 prelude sahibi oldugundan boyle bir toplulugunuzun oldugundan bahsetti, arabanin fotoraflarini cekmek icin musade istedi ,vedalasirkende kartvizitini birakti, doktor oldugunu gorunce sasirdik isin asli. Sonrasinda geldigim yer o abinin davet ettigi yer oldu,araniza katildim...:)

Aracimi bir kisminiz taniyorsunuz tanimayanlarinizida zamanla bilgilendiricem firsatim oldukca paylasimda bulunucam ,ufak tefek eksikleri haricinde herhangi bir sorunu yok, oncelikle o eksiklerini gidermeye calisicam, sonrasinda ise 7 - 8 bin$ lik bir proje var aklimda. Zamani geldiginde sizlerle paylasicam :) telefon numaram 0506 2124335 .Bu toplulugun kaliteli insanlardan olustugunu hissediyorum,Sizlerle her konuda iletisime acigim. Saygilar...

En son AlperAta tarafından Pzt Eki 03, 2016 10:33 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Eki 03, 2016 8:26 am 
Kullanıcı avatarı

Hoş geldin Alper.

Aracın hayırlı olsun güle güle kullan. Aracına da yeni bir konu başlığı açmalısın aklında güzel projeler var anladığım orada kalıcı olur.

Doktor acaba bizim Kadir arkadaşımız mı diye merak ediyorum :D

Forumda aktif olman dileğiyle...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Eki 03, 2016 10:44 am 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Merhaba Alper,

Aramıza hoşgeldin. Bir sevdalı daha, umarım ömürlük olur. Üyelerimizin araçları bölümünde de başlık açıp aracını fotoğraflarıyla bizlerle paylaşmanı rica ediyorum.

Aktif olman ve bol paylaşım dileğiyle...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Eki 03, 2016 11:13 am 

Hoş geldiniz. Kuzeninizle Acıbadem'de kısaca muhabbet etmiştik. Yerimizi o size tarif eder, önünden geçerken gözünüz etrafta olsun, civarda birkaç tane g5 gördünüz mü buyurun siz de muhabbete katılın. Sizin için de birkaç vickerslik östenit penceresi açarız :p

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Eki 03, 2016 1:07 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Aramıza Hoşgeldin Alper. Aracın daha önceden bildiğimiz, tanıdığımız bir Prelude. Kazasız belasız iyi günlerde kullanmanı dilerim. Keyifli ve Aktif forumlar. :)

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Eki 03, 2016 4:14 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Aramıza hoşgeldin Alper...
Aracını yaklaşık ikibuçuk sene öncesi beykoz semalarından biliyorum.
Hayırlı uğurlu olsun...
Umarım bu hevesin sevda niteliğine dönüşür ve sevdan daimi olur...
Aktif forumlar diliyorum.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Eki 04, 2016 12:25 am 
Kullanıcı avatarı

- Merhabalar Alper aramıza hoş geldin. Aracın ve forum serüvenin hayırlı olsun. Kazasız belasız inşaAllah...

- Güzel düşüncelerin için teşekkürler. Eğirdir'de görüşmüş olmamız hoş bir hatıra oldu vesselâm...

- O gün çektiğim bir fotoğrafı da yeniden paylaşmış olayım ;)

Resim

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Eki 04, 2016 10:40 pm 

hoşgeldiniz Alper Bey, hayırlı olsun, Zamanla daha da alışacaksınız aracınıza.İyi forumlar

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Eki 13, 2016 9:36 pm 
Kullanıcı avatarı

ozerki yazdı:
Hoş geldiniz. Kuzeninizle Acıbadem'de kısaca muhabbet etmiştik. Yerimizi o size tarif eder, önünden geçerken gözünüz etrafta olsun, civarda birkaç tane g5 gördünüz mü buyurun siz de muhabbete katılın. Sizin için de birkaç vickerslik östenit penceresi açarız :p

Aramıza hoşgediniz. Özkanında dediği gibi bizim araçları gördüğünüz an gelin pastaneye :)

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cmt Eki 29, 2016 9:24 am 
Kullanıcı avatarı

Hg aramıza hayırlı olsun şimdiden

Başa Dön 

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 12 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » ÜYE TANITIMI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz