Kayıt    Giriş    Forum    Ara    SSS

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » ÜYE TANITIMI

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 20 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Herkese Merhaba (07 FK 401)
 Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Eki 10, 2016 12:27 pm 
Kullanıcı avatarı

Herkese merhaba;
Aslında foruma üyeliğim daha öncelere dayanıyor. Üye olduğum ve yazı yazdığım başka forumlarda mevcut ama burada ki insanları tanımadığım ve tutumlarını bilmediğim için açıp okuyor ama aktif olarak yazı yazmıyordum (neredeyse hiç). 8-9 Ekim'de gerçekleşen Kuşadası Prelude buluşmasından sonra burada ki insanların ne kadar mükemmel kişiler olduğunu anladım. Hatta bir sonra ki buluşmayı iple çekiyoruz şuan :) Kendimden kısaca bahsedeyim.

Ben Emre KUZDERE. 24 Yaşındayım ve doğma büyüme Denizli'liyim. Enerji Sistemleri Mühendisliğini bitirdim, şuan özel bir firma için inspectorlük (denetçilik) yapıyorum. Aynı zamanda Süleyman Demirel Üniversitesinde yüksek lisans yapmaktayım.

Ailem ve ben genel olarak hep honda bindik bu zamana kadar. Babamın 96 yılında sıfır olarak aldığı Corolla ile japon sevdası başlamış ve 98 yılında sıfır aldığı 1.6 ies ile bu japon sevdasının yönü hondaya dönmüştür. Gelen giden şirket arabalarını benim öğrencilik yıllarımda bindiğim ucuz araçları saymazsak çocukluğumdan beri honda üzerindeyiz diyebilirim :D Daha önce 8 Civic, 3 Accord ve 1 Jazz kullandık.

Ailemizin ve benim 13. Hondası olan G5 Prelude'u mart 2016'da aldım. Aracımı önümüzde ki günlerde detaylı olarak tanıtmayı düşünüyorum. Herkese iyi günler dilerim :)

Başa Dön 

Mesaj Başlığı: Re: Herkese Merhaba (07 FK 401)
 Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Eki 10, 2016 12:37 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Merhaba Emre,

Kuşadası buluşmasında da tanıştık, seni ve aracını da tanımış görmüş olduk. Aramıza hoşgeldin, senin gibi prelude sevdalısı birinin daha aramızda olması harika. Umarım bu sevdan ömürlük olur ve aracın kıymet bilen ellerde yaşamaya devam eder.

En kısa sürede aracını da bizlerle tanıtmanı umarak bol paylaşımla ve aktif bir forum hayatı diliyorum.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Eki 10, 2016 1:41 pm 
Kullanıcı avatarı

Emre Hoş geldin, yüz yüze gelip görmen tanıman daha iyi olmuş. Genel olarak binmeye korkulan araçlar oldukları için belirli bir gurup ve kalitede insanlar biniyorlar ve binmeye devam ediyorlar. Her zaman olduğu gibi değişik tarzda insanlar olması doğal ancak zaten az sayıda olan araçlarımız için kullanıcı profili aklı başında kişilerden oluşuyor bunu sen de ilk dokunuş sonrası anlamışsındır.

Forumda daha aktif olacağını düşünüyorum. Aracın fotoğraflarını bekliyorum.

Tekrar hoş geldin.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Eki 10, 2016 2:01 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Emrecim tekrardan aramıza hoşgeldin. Bizler seni çok öncesinden, 20 BHY 40 zamanlarından ve benim jantların aynısından elinde bir zamanlar olmasından tanıyoruz. :D

Senin gibi kaliteli ve düzgün arkadaşların aramızda olması çok güzel. Keyifli ve aktif forumlar dilerim dostum. :)

Bu arada İzmir Buca sapağına kadar yolda hep arka arkaya geldik nerdeyse. Keyifli bir dönüş yolculuğuydu. :)

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Eki 10, 2016 6:24 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Emrecim işte şimdi hoşgeldin diyorum...
Forumu takip edip buluşmayı yakalaman harika oldu.
Bizler de seni biraz daha tanıdık.
Aracını da seni de daha yakından tanıyacağız zamanla...
Forumdan ve bizlerden kopmanan ve sevdanın daimi olması dileğiyle...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Eki 10, 2016 8:38 pm 
Kullanıcı avatarı

Herkese çok teşekkürler. Forumda zamanla daha aktif olmayı umuyorum. Yalnız eleştirmem gerekirse arka fon renkleri benim gözümü çok yoruyor. Sadece bende mi böyle bilmiyorum tabi ki.

Kuşadası buluşmasını bizim açımızdan anlatmak gerekirse, mükemmel bir samimiyet, ve çok güzel insanlar olarak özetleyebiliriz. Önümüzde ki buluşmaların hepsine istisnasız katılmayı düşünüyorum. Aslında mayıs buluşmasına da katılacaktım ama kardeşimin düğün günüydü. Yani bir kaç gün öncesi sonrası değil, TAM GÜNÜ. Doğal olarak katılmam imkansızdı :)

Ozan abi otobana girene kadar fark ettim peş peşe gittiğimizi ama otobanda göremedim galiba dikizden veya dikkat etmedim. O zaman sana sorayım spoiler ışığını parklara bağlatmam göz alıyor mu?

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Eki 10, 2016 11:24 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

ekuzdere yazdı:
Herkese çok teşekkürler. Forumda zamanla daha aktif olmayı umuyorum. Yalnız eleştirmem gerekirse arka fon renkleri benim gözümü çok yoruyor. Sadece bende mi böyle bilmiyorum tabi ki.

Kuşadası buluşmasını bizim açımızdan anlatmak gerekirse, mükemmel bir samimiyet, ve çok güzel insanlar olarak özetleyebiliriz. Önümüzde ki buluşmaların hepsine istisnasız katılmayı düşünüyorum. Aslında mayıs buluşmasına da katılacaktım ama kardeşimin düğün günüydü. Yani bir kaç gün öncesi sonrası değil, TAM GÜNÜ. Doğal olarak katılmam imkansızdı :)

Ozan abi otobana girene kadar fark ettim peş peşe gittiğimizi ama otobanda göremedim galiba dikizden veya dikkat etmedim. O zaman sana sorayım spoiler ışığını parklara bağlatmam göz alıyor mu?

Emrecim evet en çok dikkatimi çeken spoiler deki ışık oldu. Oldukça dikkat çekici ama çok hoş duruyordu Peki dostum orjinalde bu tip birşey yok sanırım değil mi. Spoilerdeli ledler sadece frene basınca yanıyor yani.. :)

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Eki 11, 2016 8:08 am 
Kullanıcı avatarı

Evet abi normalde frene bağlı olması lazım, parklara bağlayınca düşük akımla kısık yanıp bütünlük sağlar görsel olarak diye düşündüm. Zaten 3.stop arka camda mevcut. Ama asıl sormak istediğim göz alıyor mu derken rahatsız ediyor mu arkadan geleni?

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Eki 11, 2016 8:34 am 
Kullanıcı avatarı

ekuzdere yazdı:
Evet abi normalde frene bağlı olması lazım, parklara bağlayınca düşük akımla kısık yanıp bütünlük sağlar görsel olarak diye düşündüm. Zaten 3.stop arka camda mevcut. Ama asıl sormak istediğim göz alıyor mu derken rahatsız ediyor mu arkadan geleni?

Emreciğim,

Açıkçası bana kalırsa o işi iptal etmen daha sağlıklı olacaktır. Ben olayı anlayana kadar arkanda panik halinde sürdüm durdum. Habire frene basıyorsun sandım.

Bu arada spoilerli G5'lerde hiç sevmediğim bir husus da camdaki fren lambasının da aşağıda olması, birbirlerini perdelemeleri. Tam bir dizayn faciası.

Ayrıca Aygün'ün tamponun alttaki üçgen de gündüz bile göz yoran bir lambaydı.
Ne çok derdim varmış arkadaş...

:)

Selamlar

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Eki 11, 2016 12:17 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Emrecim çok göz almıyordu ama bence de orjinalde olduğu gibi sadece frene basınca yanması daha iyi olacaktır gibime geliyor ama son karar senin tabi dostum. Fakat bu şekilde de göz alma olayı yok dediğim gibi. :)

Başa Dön 

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 20 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » ÜYE TANITIMI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak: