Kayıt    Giriş    Forum    Ara    SSS

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » ÜYE TANITIMI

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 20 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: merhaba
 Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Şub 08, 2017 8:01 am 

Merhaba..Ben cengiz DOKUZCAN..İstanbul anadolu yakasından aranıza katılıyorum..gectıgımız p.tesı gunu prelude G5 sahibi oldum.1971 dogumluyum.Maltepe bld.Türkan SAYLAN Kültür merkezinde 5 yıldır sahne amiri olarak calısmaktayım..Bir önceki aracım 92 model makyajlı kasa integra idi..
aracımı almam esnasında yardımlarını esirgemeyen başta kuzenim berk DOKUZCAN'a ,aracı almam konusundada son sözü vermeme yardımcı olan Turgay KASARCI beye tesekkurlerımı sunarım..
Saygılarımla..

Başa Dön 

Mesaj Başlığı: Re: merhaba
 Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Şub 08, 2017 9:15 am 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Merhaba,

Aramıza hoşgeldiniz. En ufak bir katkım dahi olduysa ne mutlu bana. Sizin gibi araç aşığı biriyle, daha önce integra gibi harika bir araca sahip olup, Honda sevgisi nedir bilen biriyle tanışmış olmak beni de çok mutlu etti.

Aramızda aktif olmanız dileğiyle...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Şub 08, 2017 10:28 am 

soulless yazdı:
Merhaba,

Aramıza hoşgeldiniz. En ufak bir katkım dahi olduysa ne mutlu bana. Sizin gibi araç aşığı biriyle, daha önce integra gibi harika bir araca sahip olup, Honda sevgisi nedir bilen biriyle tanışmış olmak beni de çok mutlu etti.

Aramızda aktif olmanız dileğiyle...
Siz bu arac alınmaz deseydınız almazdım ben..Çok teşekkür ederim turgay bey..

En son cengizdokuzcan tarafından Çrş Şub 08, 2017 7:20 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Şub 08, 2017 10:29 am 
Kullanıcı avatarı

Merhaba, aramıza hoşgeldin. Marka fark etmeksizin otomobil tutkunu olup, birde bunu bir araç üzerinde yaşadıysanız, sizde bizdensiniz demektir. Bu tutkuyla Prelude almış iseniz, tahminimce uzun soluklu bir döneme girmişsiniz ve ülkemizdeki nadide araçlardan birisi olan bir G5'e hayat vereceksinizdir.

Almış olduğunuz aracı henüz bilmiyoruz ama üstadlardan destek aldıysanız, camiaya güzel bir giriş yapmış oldunuz demektir. Tekrar hoşgeldiniz...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Şub 08, 2017 10:39 am 

savagecars yazdı:
Merhaba, aramıza hoşgeldin. Marka fark etmeksizin otomobil tutkunu olup, birde bunu bir araç üzerinde yaşadıysanız, sizde bizdensiniz demektir. Bu tutkuyla Prelude almış iseniz, tahminimce uzun soluklu bir döneme girmişsiniz ve ülkemizdeki nadide araçlardan birisi olan bir G5'e hayat vereceksinizdir.

Almış olduğunuz aracı henüz bilmiyoruz ama üstadlardan destek aldıysanız, camiaya güzel bir giriş yapmış oldunuz demektir. Tekrar hoşgeldiniz...
Teşekkür ederim..En kısa zamanda fotograflarını yükleyeceğim..Dokuzcan ailesindeki 2. prelude'miz bu..35 cup plakalı G5 kırmızı lude 'de kuzenim berk dokuzcan'da..

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Şub 08, 2017 11:13 am 
Kullanıcı avatarı

Hoş geldiniz, üyeliğiniz ve aracınız hayırlı ve uğurlu olsun Berk çok titiz olduğu için size'de güzel bir araç aldırmış ya da almanıza vesile olmuş. Forumumuzda aktif olmanız paylaşımlarda bulunmanız dileği ile tekrar hoş geldiniz.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Şub 08, 2017 11:28 am 
Kullanıcı avatarı

Hoşgeldinn... Pazartesi günü del sol bakmaya gidilcekken bana sende gel demeyle başliyan sonrasında abi bak o paraya bi prelude de bak dememle zehri kanına verdim :D Prelude den azcik çekinsede del soldan daha az hor kullanılmış ve daha az sorun çıkartan araçlar. Ama türkiyede bir korku varmış prelude e karşı onuda görmüş olduk. Başlarda bünye dirensede zaman içinde doğru diyor çocuk diyerekten akşamında prelude e baktık ve aldık çok hızlı oldu :D

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Şub 08, 2017 2:47 pm 

Abicim hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın. Berk sözüm sana :) Klavye faşistliği yapmayayım diyorum ama, sen de iyice saldın, bu nedir arkadaş, işte benim stilim'e döndürdün delikanlı pireludo alemini hahhahah

Resim

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Şub 08, 2017 3:06 pm 
Kullanıcı avatarı

Tekrardan hoşgeldiniz aramıza... Güzel günlerde kazasız belasız kullanmanız dileğiyle... Bu arada işte benim stilim değil işte benim prelüdüm olabilir aslında.. :)

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Şub 08, 2017 3:20 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Aramıza hoşgeldiniz. Prelude sevdası sizinde kanınıza enjekte olmuş gördüğüm kadarıyla. Kazasız belasız iyi günlerde kullanın. Keyifli ve aktif forumlar dilerim. :)

Başa Dön 

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 20 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » ÜYE TANITIMI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak: