Kayıt    Giriş    Forum    Ara    SSS

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » ÜYE TANITIMI

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 30 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3  Sonraki
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: 20 yıllık Prelude hayali
 Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Şub 13, 2017 4:14 pm 

Bursa'dan herkese merhaba,
kendimi bildim bileli Prelude arabaları çok severim, hayran hayran arkalarından bakarım. Yıllar geçti etrafımdaki gördüğüm Prelude sayısı azaldı ama hayranlığım azalmadı.
Ben de çok yakında, aranıza aracımla katılacağımı bildirmek istiyorum. Kararlı olduğumu gören ailemi bu konuda ikna etmek çok da uzun sürmedi.

Keyifli ve güvenli sürüşler dilerim. Forumlarda görüşmek dileğiyle.

Aylin Altınbilek

Başa Dön 

Mesaj Başlığı: Re: 20 yıllık Prelude hayali
 Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Şub 13, 2017 4:20 pm 
Kullanıcı avatarı

Öncelikle hoş geldiniz.

Hayalinizin peşinden koşup bir an önce kavuşmanızı diliyorum çünkü 20 yıl çok uzun bir süre, ama hiç bir şey için geç değil. İnsan hep hayatında bir şeyleri ertelemek zorunda kalıyor forum ortamındaki bir çok arkadaşımız bu durumu yaşıyor ve yaşamayada devam ediyor.

Almayı planladığınız ve düşündüğünüz araç ile ilgili forumda ilgili başlıklarda sorular sorup fikir almanızı tavsiye ediyorum. Yanlış ve bilinçsizce alınmış bir aracın hayallerinizi yıkmasını istemeyiz; sonuç olarak belirli yaşta ve kondisyonda araçlar. Size bütçeniz dahilinde araç önerilerinde bulunulması da doğru olacaktır.

Aktif olmanız dileğiyle.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Şub 13, 2017 4:27 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Merhaba,

Aramıza hoşgeldiniz. Bu sevdaya bir kişinin daha yakalanmış olduğunu görmek çok keyifli. Bir ortak noktamız var, ben de sizin gibi 20 sene önce bu aracı ilk çıktığı ve Üsküdar'da gördüğüm anda hayran olmuş ve bir gün bu araca sahip olmalıyım diye çok hayalini kurmuştum.

Kısa sürede gönlünüze göre bir araca sahip olmanızı dilerim.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Şub 13, 2017 4:50 pm 

Hoşbuldum, çok teşekkürler.
takibini yaptığım araçlar var. O sebeple aralarından en iyisini seçmeye gayret ediyorum.
Forumlardan epey fikir edindiğimi söyleyebilirim. Önümüzdeki günlerde iyice netleşeceğine inanıyorum.
Sizlerle mutlaka paylaşacağım. Doğru yere geldiğime yürekten inanıyorum

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Şub 14, 2017 8:04 am 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Merhaba aramıza hoşgeldiniz. Kesinlikle doğru adrestesiniz. Prelude birçoğumuzun çocukluk - gençlik hayali idi ve bizler bu hayali gerçekleştirmeyi başşaran şanslı insanlardanız. Sizleri de bir an önce hayallerinize kavuşmuş olarak görmeyi dileriz. Almak istediğiniz araç kesinleştiğinde mutlaka bize bildirin size araç hakkında geri bildirim de bulunalım. Piyasadaki neredeyse her aracı yaklaşık 10 - 15 yıldır takip ediyoruz. Secerelerini iyi biliriz. Keyifli ve aktif forumlar dilerim.. :)

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Şub 14, 2017 9:48 am 
Kullanıcı avatarı

- Foruma Hoşgeldiniz. 20 yıllık bir hayale kavuşacak olmak çok güzel. Benim de hayallerimde her zaman Bir Fiat Coupe vardı ancak Honda Prelude nasip oldu. 6 yıldır birlikteyiz. Aracımı kullandıkça hayallerin ötesinde hayatımın bir parçası oldu. Günümüzün ruhsuz endüstriyel garibelerinin yanında kıyas kabul edilemeyecek kadar karakterli bir otomobil Prelude. Hayalinizdeki araca en kısa sürede kavuşabilmeniz dileğiyle keyifli forumlar...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Şub 14, 2017 10:54 am 
Kullanıcı avatarı

Otomobil tutkunu olarak benim bir otomobilde en çok ilgilendiğim nokta, bir ruhunun olmasıdır. 2000'li yıllardan sonra hatta özellikle 2010'dan sonra ruh dediğimiz olay maalesef kalmadı diyebiliriz. Sadece özel üretim araçlarda ya da çok pahalı spor/lüks araçlarda bunu görebiliyoruz. Ancak öte yandan modernizm etkisi de aracın ruhunu etkilemeden araca dahil edilirse işte o zaman tadından yenmeyecek otomobiller ortaya çıkıyor. Bu bakımdan incelediğinizde 90'lı yıllar benim için çok çok özel otomobillere sahipler. Çok düşük fiyatlardan çok yüksek rakamlara kadar her araç kendine has bir ruha sahip. Üstelik modern ve evrensel bir tasarım anlayışına ve donanımlara sahip.

Bu açıdan düşünüldüğünde hem 90'ların ruhunu taşıyan, hem de ülkemiz şartlarında alınabilecek en başarılı modellerdendir Prelude'lar. Umarım istediğiniz gibi bir Prelude sahibi olur ve doyasıya keyfini yaşayabilirsiniz.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Şub 15, 2017 3:33 pm 

Merhaba,
bir otomobilde ruh olması gerektiğine kesinlikle katılıyorum. Kendine has özellikler barındırmalı giydiğimiz, yediğimiz, şeyler, konuştuğumuz konular..Misal, ruhu olmayan çikolatayı bile yemem :) Endüstriyel kavramlardan, harcıalem isimlerden hep uzak durmaya çalışırım.
Zaten bu anlamda Prelude ve duruşunu hep sevmişimdir.
Ozan bey, almayı düşündüğüm aracı mutlaka bize bildirin demişsiniz. Bunu sizinle paylaşmak istiyorum. linkini mi atayım ?

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Şub 15, 2017 3:35 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Merhaba,

Almayı düşündüğünüz araçla ilgili linki buradan paylaşabilirsiniz. Araçla ilgili bilgisi olan arkadaşlarımız size özel mesaj yolu ile ulaşacaklardır.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Şub 15, 2017 4:19 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Aylin Altınbilek yazdı:
Merhaba,
bir otomobilde ruh olması gerektiğine kesinlikle katılıyorum. Kendine has özellikler barındırmalı giydiğimiz, yediğimiz, şeyler, konuştuğumuz konular..Misal, ruhu olmayan çikolatayı bile yemem :) Endüstriyel kavramlardan, harcıalem isimlerden hep uzak durmaya çalışırım.
Zaten bu anlamda Prelude ve duruşunu hep sevmişimdir.
Ozan bey, almayı düşündüğüm aracı mutlaka bize bildirin demişsiniz. Bunu sizinle paylaşmak istiyorum. linkini mi atayım ?

Kesinlikle öyle Aylin Hanım. Hayatta var olan herşey gibi arabalarımızın da bir stili bir ruhu bir felsefesi olmalı. Preludelerde bu konuda en başta gelen otomobillerdendir şahsi görüşüm. Evet lütfen linki buradan paylaşın biz size gerekli hassas olan noktaları özel mesaj ile iletiriz.

Başa Dön 

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 30 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3  Sonraki

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » ÜYE TANITIMI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye