Kayıt    Giriş    Forum    Ara    SSS

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » ÜYE TANITIMI

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 16 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Herkese Merhaba
 Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Nis 06, 2017 4:22 pm 

Herkese merhaba.Adım Emre, Manisa'da yaşıyorum 1978 doğumluyum,eskiden de üye idim ancak malesef pek aktif olamadım öyle ki nick'imi ve şifremi unutacak kadar.(Turgay'a buradan bir kez daha teşekkür ediyorum üyelik sorunumu hemen hallettiği için,ileride daha çok teşekkür edeceğim kendisine)
Uzun zamandır takip ettiğim ,çok beğendiğim hatta telefonumda ve bilgisayarımda resimleri olan, zaman zaman bakıp iç geçirerek "acaba bir gün benim olucak mı" dediğm bir araç olan 16 ld 313 plakalı G4'ü uykusuz,yorucu maceralı bir yolculuk sonunda 04.04.2017 salı günü Emre kardeşimizden satın aldım.(hala pek inanamasam da) ;)
Aracın üzerinde çok büyük emeği olan sırasıyla; İkiler Honda'ya,Turgay'a,Onur'a ve de Emre'ye samimi olarak çok çok teşekkür ederim.
İnanın şu hayatta beni artık çok az şey etkiliyor ve heyecanlandırıyor Prelude de bunlardan bir tanesi.
Heyecanlıyım ne olur mazur görün 40 yaşıma yaklaştım bir çok şey yaşadım, farklı ülkelere gittim,yaşadım.yurt içinde - dışında bir çok farklı araca bindim,sahip oldum ama Prelude benim için bambaşka birşey ve o derece de özel.sanırım sitedeki herkes benzer duyguları yaşamıştır veya yaşıyordur.
Geçmişte Ozan,Taner ve Turgay ile telefonda görüşmüştük çeşitli preludeler hakkında.bana verdiğiniz fikirler -bilgiler için ayrıca teşekkürler o iyiliklerinizi unutmadım.
Bu sitenin gerçekten samimi,iyiliksever kaliteli insanlardan oluştuğunu biliyorum.şimdilik bu kadar yeter sanırım herkese sevgiler ve keyifli forumlar

Başa Dön 

Mesaj Başlığı: Re: Herkese Merhaba
 Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Nis 06, 2017 4:34 pm 
Kullanıcı avatarı

Öncelikle Hoş geldin Emre.

Aracı senin almış olmana ve aramıza katılmana çok sevindim,Emre'den Emre'ye olmuş :D

Keyifle bindiğim ve koruduğum bu güzel aracı Emre kardeşimden sonra senin almış olman beni ayrıca mutlu etti tekrar söyleyeyim.

Forumda aktif olman ve ister yeni konu açman istersen yeni plakası var ise yeni konu açarak eksikleri yapılacakları ile ilgili paylaşımlarını bekliyoruz.

Küçük Emre :roll: her ne kadar bu aracı benden aldıysa da genç bir kardeşim olduğu, ODTÜ gibi kasisleri bol olan bir okulda ve Makine Mühendisliği gibi zor bir bölümde okuduğu için istediği gibi bakamadığını düşünüyorum.

Kendisi benden alırken Honda Efe Yetkili serviste ekspertiz yapıp temizliğine resmi olarak karar verip beğenip öyle almıştı.

Senin de kondisyonunu yeniden toparlayacağını düşünüyorum çünkü hakediyor bu güzel Timsah.

Tekrar hoş geldin.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Nis 06, 2017 5:42 pm 
Kullanıcı avatarı

- Hoşgeldiniz Aracınız ve forum serüveniniz hayırlı olsun. Türkiye'deki nadir temizlikte olan bir G4 Prelude aldınız. Bir Prelude sevdalısını daha tanımaktan ve aramızda görecek olmaktan mutluluk duyacağız.

- Kütahya buluşmasına bekliyoruz. Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle, kazasız belasız inşaAllah...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Nis 06, 2017 5:45 pm 
Kullanıcı avatarı

Şimdiden hayırlı olsun

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Nis 06, 2017 6:39 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Merhaba Emre,

Bu aracın yine bildiğimiz ve ilgilenecek birinin eline geçmiş olmasına kendi adıma çok sevindiğimi ifade etmek isterim.

Büyük bir keyifle kullandım ve hala kullandığım günleri hatırladıkça ve fotoğraflara baktıkça büyük bir heyecan ve keyif duyuyorum.

Onur'un belirttiği gibi forumda aktif olmanı ve her detayı bizlerle paylaşmanı diliyor ve istiyorum.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Nis 06, 2017 6:45 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

hoşgeldin Emre... Preluden hayırlı olsun. güle güle keyifle kullanmanı dilerim.
bizler aracını az çok gördük ve tanıyoruz. ama sen yine de yeni taze fotoğraflarıyla araçlarımız bölümünde bir sayfa açıp orada tanıtırsan memnun oluruz.
gönül vermiş birinin elinde olması , yaşamaya devam edecek olmasını gösteriyor. bu durum bizleri de mutlu ediyor.
üyeliğinin devamlı olmasını dilerim.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Nis 06, 2017 7:31 pm 
Kullanıcı avatarı

Öncelikle hoş geldiniz, satın aldığınız araç benimde çok hoşuma giden G4 idi. Hayırlı uğurlu olsun, iyi günler kullanın :)

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Nis 06, 2017 8:42 pm 

Hoşbulduk, iyi dilekleriniz için hepinize teşekkürler

@ Onur: Haftasonu aracın fotoğraflarını çekip paylaşmayı planlıyorum,plaka değişmedi aynı kaldı.
araca sizin kadar iyi baksam, sanırım yeterli olur :))

@Kadir abi hoşbulduk,
ben de aranızda olmaktan dolayı çok sevinçliyim
Buluşmaya katılıp,sizlerle tanışmayı iple çekiyorum.

@ Teşekkürler Yiğit.

@ Hoşbulduk Turgay,
Geçmişte bu araçların ehil olmayan ellerde berbat olduğuna hepimiz şahit olduk,
sizlerin desteği ve vereceği fikirlerle, aracımı sizlerde olduğu zamanlardaki kondüsyonda tutmayı umuyorum.

@ Hoşbulduk Taner,
Yukarıda da belirttiğim gibi en kısa sürede resimleri yükleyip yapabileceklerimizi buradan konuşuruz sizlerin değerli fikirleri ile.

@ Hoşbulduk Emre,

gerçekten güzel bir G4,iyi dileklerin için teşekkürler.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cum Nis 07, 2017 10:18 am 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Emre aramıza hoşgeldin. Bu güzel aracı senin almış olmana inan çok sevindim. Bu araç çok özel bir Prelude ve ona sahip olduğun için gerçekten şanslısın. kazasız belasız iyi günlerde kullanmanı dilerim. Araç ile ilgili herhangi bir sıkıntın, ihtiyacın vs olduğunda sana elimden geldiğince yardımcı olurum. Görüşmek dileğiyle. :)

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cum Nis 07, 2017 1:26 pm 

Hoşbulduk Ozan,

iyi dileklerin için teşekkürler, ben de aynı düşüncedeyim
mesafe olarak yakınız, sanırım seni sık sık rahatsız edicem ;)
senin deneyimlerin ,fikirlerin çok değerli, prelude sevdan ise artık ülke sınırlarını aşmıştır sanırım :o

Görüşmek üzere.

Başa Dön 

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 16 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » ÜYE TANITIMI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz