Kayıt    Giriş    Forum    Ara    SSS

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » ÜYE TANITIMI

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 15 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Yeni dostluklara merhaba
 Mesaj Gönderilme zamanı: Cum May 26, 2017 8:36 pm 
Kullanıcı avatarı

Merhaba arkadaşlar.Çanakkale/Bigalıyım.Şu anda Çanakkale merkezde çalışıyorum ve yaşıyorum.Makina mühendisiyim.Evleneli 2 hafta kadar oluyor.Balayı dönüşümüzde yolumuzun üzerinde şansımıza Kütahya buluşması vardı.Az da olsa uğrama şansımız oldu.Orada tanıştığımız tüm arkadaşlara selamlar.Semih arkadaşımız oldukça ilgilendi bizimle ona ayrıca teşekkür etmek istiyorum.

Üniversite yıllarında 1985 model chevrolet cavalier type 10 maceram olmuştu.Zorunlu nedenler ile satmak zorunda kalmıştım.Hala sattığıma üzülürüm.Türkiye'de 5 adet olduğu söyleniyordu.Değerini bilemedik :)O araç ile o kadar çok eğlendim ki hep aklımda benzer bir araç olmuştu.Fakat aile kuracak olmam,toplum baskısı ve herşey hakkında hep fikri olan çevremiz dolayısı ile focus,clio,civic gibi 2013 model üstü araçlara bakıyordum.Evlenmeden önce Biga'da Baran arkadaşımızın aracını görmem ile üniversitede bu araçları takip edip alamadığım zamanları hatırladım.Sonra bir üzüldüm bir üzüldüm anlatamam :P Kahroldum.Dizlerimi parçaladım :PGidip bir simit aldım.Hasetlikten Baranın aracını cizdim :P Haber aldığıma göre boyatacakmış şimdi :)Şaka bir yana internetten hala var mı bu araçlar diye bakarken Aygün arkadaşımız ile tanıştım.Konuşması bana çok samimi geldi.Daha önce bu aracı kullanan arkadaşlarıma danıştım.Kütahya buluşmasında benzer araçları inceledim.Sizlerin ve Aygün arkadaşımızın sözlerine güvendim.2 hafta aile kavgası yaptıktan sonra balayı dönüşü 31 ly 300 plakalı aracı İstanbul'a gidip aldım.Aygün arkadaşımıza da yardımları için gerçekten teşekkür ederim.Araç artık 17 GL 970 :) Umarım ne o bizi ne biz onu üzeriz =)

Başa Dön 

Mesaj Başlığı: Re: Yeni dostluklara merhaba
 Mesaj Gönderilme zamanı: Cum May 26, 2017 10:11 pm 
Kullanıcı avatarı

Buluşmaya gelemeyenleri de (yani bizi) sayarsak :D güzel bir camiayızdır :) Aramıza hoşgeldiniz. Çok özel ve güzel bir araç aldınız. Siz böyle iyi niyetli oldukça o da sizi üzmeyecektir.

Keyifli vakit geçirmeniz, güzel dostluklar kazanmanız dileğiyle :)

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cum May 26, 2017 10:49 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Aramıza hoşgeldiniz. Hayırlı olsun yeni Preludeniz. Burada çok güzel dostluklar ve harika paylaşımlar bulacaksınız. Bol Preludeli günler dilerim. Keyifli ve aktif forumlar.. :)

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cmt May 27, 2017 12:03 am 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Aramıza hoşgeldiniz. Yaşadığınız süreç ve serüvenin zorluğunu tahmin edebiliyorum. Özellikle aile bu konuda sizin destekçiniz değilken bu sevdayı doyasıya yaşamanız ne kadar mümkün olacak bilemiyorum ama bir zoru başarıp, tüm baskılara göğüs gerip aracı almışsınız.

Almak istediğiniz bir aracı, hiç tanımadığınız bir buluşma ortamında gelip görmeniz her ne kadar dikkat çekici olsa da genel itibarı ile aracı almanızın zor olacağını, gelip geçici bir hevesten öteye geçmesinin zor olacağını düşünmüştük.

Tüm bu gelişmelere rağmen aracınızı aldınız ve bence yolun zor olanını aştınız. Umarım bu sevdanız ömürlük olur ve uzun süre aramızda olursunuz. Paylaşımlarınızın devamını diliyorum.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cmt May 27, 2017 12:12 pm 
Kullanıcı avatarı

İlkerciğim, hoşgeldin seni tanıdığıma gerçekten çok sevindim senin gibi bir insana da aracımı sattığıma çok mutlu oldum hep kendi kendime değerini bilmeyen birine giderse yazık olacak derdim, eminim ki sen çok şey katacaksın hem arabaya hem foruma :=))

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cmt May 27, 2017 5:14 pm 

hoşgeldiniz güle güle kullanın derim

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cmt May 27, 2017 6:13 pm 
Kullanıcı avatarı

Hoşgeldiniz preludeye yakışır bir araba alma serüveni olmuş çokda iyi bir araba almışsınız şimdiden hayırlı olsun aramıza hoşgeldiniz.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cmt May 27, 2017 8:29 pm 
Kullanıcı avatarı

İlkercim tekrar hoşgeldin aramıza ve formumuza. Beni ne zaman istersen arayabilirsin. Motorundan mekaniğinden çok anlamam ama anlayan bir sürü dostum var. Hertürlü bilgiye ulaşabiliriz... Tekrardan hayırlı olsun aracın tekrardan hoşgeldin...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzr May 28, 2017 7:28 pm 
Kullanıcı avatarı

Öncelikle evliler klubune hoş geldin. Aramıza da ayrıca hoş geldin, aracınız hayırlı olsun keyifli sürüşler diliyorum. Forumda aktif olmanızı bekliyorum.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzr May 28, 2017 9:25 pm 
Kullanıcı avatarı

Teşekkürler arkadaşlar.Lazım olan birkaç parçayı bulabilirsem aktif olacağım :)

Başa Dön 

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 15 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » ÜYE TANITIMI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak: