Kayıt    Giriş    Forum    Ara    SSS

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » ÜYELERİMİZİN ARAÇLARI

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1873 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 184, 185, 186, 187, 188
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: 34 RLT 57 - San Marino Red
 Mesaj Gönderilme zamanı: Cum Oca 05, 2018 9:18 am 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim arkadaşlar.

Benim için zor bir süreç oldu. Hala etkilerini atabilmiş değilim ama bir çok şeyde olduğu gibi bu durumda da zaman herşeyin ilacı olacaktır...

Aile olmak bazı kararları almayı gerektiriyor. 2 veya 3. aracı alıp bir prelude'e hafta sonları keyif için binecek ekonomik gücümüz de olmayınca alınması gereken bir karar vardı ve onu da aldım.

Aracın en azından çok ilgili ve sevileceği bir yerde olduğunu bilmek güzel ama bu da biraz kendini kandırmacadan ibaret. Bende olmadıktan, camdan bakıp göremedikten sonra bunun ne kadar önemi var?

İleride tekrar bir prelude sahibi olur muyum bunu zaman gösterecek ama önümüzdeki yıllara ve planlara baktığımda bu biraz imkansız görünüyor. Yine de zaman ne gösterir bilemeyiz...

Bu forum ve tüm arkadaşlarımız burada. Burada olmaya da devam edeceğiz. Son dönemde ciddi bir yaprak dökümü oldu ve bir çok prelude sahibi aracını sattı. Forum demirbaşı olarak adlandırabileceğimiz bir çok arkadaşımızın artık prelude'ü yok.

Bu da haliyle forumun çok zayıf kalmasına neden oluyor ama kim olursa olsun, kimler aktif olursa olsun hiç farketmeden bu forumu devam ettirmek için elden geleni yapacağız.

Ben de elimden geldiğince eskisi gibi aktif olmaya devam edeceğim.

Bir süre babam için almış olduğumuz 2010 Citroen Grand Picasso ile devam edeceğim. Babam seferde olduğu için yaza kadar araç ihtiyacı olmuyor ve haliyle de araç bende oluyor.

Ben de bu tarz bir araç alıp bisikletimi taşımak için kullanmayı düşünüyordum ama bu araçlarda olan yarı otomatik şanzıman adamı dert sahibi yapar. Ayrıca dizel olmasına rağmen 2012 altı olan modellerde eski model dizel teknolojisi olduğu için yoğun trafikte araç dizel bir araca göre yüksek bir tüketime sahip.

Yine de boyutları nedeniyle tam bir aile aracı. Zira başka bir araca bindiğinizde kendinizi klostrofobik hissediyorsunuz. Aracın üst kısmı komple camdan ibaret. Bu da inanılmaz ferah bir kullanım sunuyor. 2 hatta 3 bisikleti rahatlıkla içine alabiliyor.

Yine de şunu belirtmeden geçemeyeceğim. İşimi gören değil istediğim bir araca biniyordum yıllardır. Şimdi ise işimi gören bir araca biniyorum ve bu hiç keyifli değil. Aracı kilitledikten sonra arkama bir kez bile bakmıyorum :):)

Bazı şeylerin tamiri biraz zaman alacak. Yine de hep söylenir, bu da geçecek.

Paylaşmaya devam...

Resim

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cmt Oca 06, 2018 3:02 pm 
Kullanıcı avatarı

Şartlar ve hayatın hepimizi bir yerlere savurması sonucu bu günlere geldik. Ama yine buralardayız izliyor takip ediyor aktif olmaya çalışıyorum kendi adıma :)

Bizim arabalarla olan ilişkimiz aşk gibi sürekli bir flört hali iken. İşler değişip evlenince mantık devreye giriyor ve dediğin gibi bir yere kadar karşı koyabiliyorsun.

Şartlar umarım istediğin gibi ilerler ve yine keyif alabileceğin hayalllerine kavuşursun, hatta benim gibi ayrılanlarda umarım kavuşur...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Oca 16, 2018 9:04 pm 
Kullanıcı avatarı

Foruma giremiyorum kaç zamandır. Girip de Grand Picasso görünce dayanamadım. Biz de günlük olarak 2012 Grand Picasso kullanıyoruz. 2-3 bisiklet demişsin ama ben ön tekerleri söküp 8 bisiklet yüklediğimi bilirim, önde de 2 kişi. 4 kişi ve 4 bisiklet taşımışlığım da var :)
Yukarı portbagaj, arkaya 3'lü bisiklet askısı maceramı söylemiyorum bile :)

Başa Dön 

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1873 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 184, 185, 186, 187, 188

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » ÜYELERİMİZİN ARAÇLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye