Kayıt    Giriş    Forum    Ara    SSS

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » ÜYELERİMİZİN ARAÇLARI

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 117 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: CD7 Accord Coupe 1995
 Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Ağu 08, 2017 3:58 pm 
Kullanıcı avatarı

- Eline emeğine sağlık gerçekten keyifle kullanabilecek bir kondisyona gelmesine sevindim. Bas marşa dünya turuna çık modunda bir aracı kullanmak çok keyifli kesinlikle.

- Epey emek , para ve zaman harcadın. Güzel günlerde kullanman ve keyfini doya doya çıkarman dileğiyle ; kazasız belasız inşaAllah...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Ağu 09, 2017 7:49 am 
Kullanıcı avatarı

Abim öncelikle geçmiş olsun biraz geç oldu ama yeni gördüm. Hiç aklında yokken çıkan bu sorunlar insanı maddi manevi çok yoruyor ama bir şekilde üstesinden geliniyor ve tüm sorunlar çözüldüğünde aldığın keyif duyguda çok başka baya şeyle uğraşmasın umarım artık sadece keyif dolu zamanlarının paylaşımları olur üzerinde çok emek olan çok güzel ve özel bir araç güle güle güzel günlerde kullanırsın inşallah.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Ağu 09, 2017 8:43 am 
Kullanıcı avatarı

Dermansız derdin olmasın inşallah Onurcuğum.
Keyifli Accordlamalar.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Ağu 09, 2017 2:24 pm 
Kullanıcı avatarı

Febr yazdı:
Dermansız derdin olmasın inşallah Onurcuğum.
Keyifli Accordlamalar.

Haklısın dostum, anlaşıyoruz bir şekilde kendisi ile :D

Baran Tatlı yazdı:
Abim öncelikle geçmiş olsun biraz geç oldu ama yeni gördüm. Hiç aklında yokken çıkan bu sorunlar insanı maddi manevi çok yoruyor ama bir şekilde üstesinden geliniyor ve tüm sorunlar çözüldüğünde aldığın keyif duyguda çok başka baya şeyle uğraşmasın umarım artık sadece keyif dolu zamanlarının paylaşımları olur üzerinde çok emek olan çok güzel ve özel bir araç güle güle güzel günlerde kullanırsın inşallah.

Sorun yok kardeşim geç olsun forum sabit :) Daha benim gözümde çoook eksiği var bizim gibi kıl adamlar çok uğraşır. Para olsa neler yapacağım hızlıca ama işte parça parça yapabiliyorum ne yazık ki.

DoctoR yazdı:
- Eline emeğine sağlık gerçekten keyifle kullanabilecek bir kondisyona gelmesine sevindim. Bas marşa dünya turuna çık modunda bir aracı kullanmak çok keyifli kesinlikle.

- Epey emek , para ve zaman harcadın. Güzel günlerde kullanman ve keyfini doya doya çıkarman dileğiyle ; kazasız belasız inşaAllah...

Kadir hocam motor olarak çok güzel bir araç ama h22 motordan sonra f22 istediğim tadı vermiyor ama bununla ilgili de proje araştırmam var kapak uyumu olduğunu öğrendim belki ilerleyen süreçte sürpriz yapabilirim.

PreludeBB2 yazdı:
Süper çalışmalar bunlar dostum. Araca birşeyer yaptırmanın, üzerindeki mevcut sıkıntıları gidermenin verdiği hazzı çok iyi bilirim. Hele hele aracın giderek sıfır haline yaklaştığını bilmek yok mu.. İşte o his adamı kendinden alır. Özellikle pazar günü tüm işlemleri yaptırabilmene çok sevindim. Bu tip mekanlar hele hele Cumartesi günleri genelde tıkış tıkış olurlar çünkü.. Tekrardan hayırlısı olsun. :D

Pazar günü böyle bir şans yakaladığım için çok şaşırdım gerçekten de. Yavaş yavaş toparlamaya çalışıyorum abi işte cebimiz el verdiğince.

soulless yazdı:
Ne de güzel çalışmalar bunlar, ne de keyif vermiş hatta buralardan da hissedildiğim o harika tebessüm de yüze yansımış, yapışmış. Bundan sonra da daim olmasını dilerim. Araçtan memnun olup onu keyifle kullanman zaten başka bir açıklamaya gerek bırakmıyor. Keyfinin artarak devam etmesini dilerim...

Kontağa basıpta temiz bir yolda koltuğu yatırmışım görüşüm çok geniş güzel bir müzik eşliğinde yüksek vites düşük devir sessiz sessiz gitmek çok güzeldi hayat bu diyor insan o anda. İnsanın sevdiği hobilerinin olması kadar bunu keyifle yaşayabiliyor olması çok önemli. İşte o günlerden bir tanesini yaşadım pazar günü. Güzel dileklerin için teşekkür ederim abi.

Bilal Prelude yazdı:
Her ne kadar arkadan görünümü begenmesemde önden çok sinsi sexi bir görünüme sahip ;)

Dostum bence yakından gördüğünde fikrin değişecektir arkadan da çok güzel görünüyor bence sonuçta 93-95 tasarımı araçlar bunlar. Bence süper salon coupe olması çok keyifli g5 prelude den 15cm uzun hem arka koltukta hem bagaj içerisinde bunu görebiliyorsun tabi bunda kaput gurubunun lude göre biraz daha kısa olup kabin içerisine yansıması da var. Yan aynalarda buz çözücü olması ve şoför koltuğunun elektrikli yükseklik ayarlı olması da keyifli noktaları :) Ben beğeniyorum baktıkça bakım yaptıkça daha da çok beğenmeye başladım bu kasayı. Araştırdığımda çıktığı zaman amerika ve canada da çok ciddi satış rakamı yakalayıp hondanın yüzünü güldürmüş o dönem ancak türkiyede bu kasa ne yazık ki çok satmamış. Seksi evet :D

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Ağu 10, 2017 11:08 am 
Kullanıcı avatarı

Evet arkadaşlar bugün itibarı ile Accord Coupe miz ile 200.000 km yi devirmiş bulunmaktayım. Nice 10 binlere diyorum :)

Resim

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Ağu 10, 2017 1:53 pm 

Benim eski accord da 200 k yi yenilerde gecti:)

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Ağu 10, 2017 2:57 pm 
Kullanıcı avatarı

Çok güzel nadide bir araç... Benim için coupe araç olsun yeter. Hatta internette bunun eski kasası var satılıkta 25000 tl istemese onu bile düşünebilirim valla. Accord hondanın en güzel silahı... Bir binen bilir birde çok seven... Nice 200 binlere Onur... Kazasız belasız...

Başa Dön 

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 117 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » ÜYELERİMİZİN ARAÇLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye