Kayıt    Giriş    Forum    Ara    SSS

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » ÜYELERİMİZİN ARAÇLARI

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 413 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42  Sonraki
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: 35 CUP 79 - K24 SWAP
 Mesaj Gönderilme zamanı: Cum Nis 14, 2017 10:08 am 
Kullanıcı avatarı

Sana şöyle bir şey lazım bu saatten sonra :D http://www.ebay.com/itm/INSANE-SHAFTS-9 ... sJ&vxp=mtr

Aracın hızlanmasını bende çok merak ediyorum, ayaklanınca bi video bekliyoruz :D

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cum Nis 14, 2017 1:52 pm 
Kullanıcı avatarı

Crx-Si yazdı:
Öncelikle geçmiş olsun Berk.

Saçma bir yerde başına gelmemiş olması güzel, şaşkınlığını anlıyorum benim de ilk Crx'imi kullanırken başıma gelmişti ki şanzımanı yeni yaptırmış toplatmıştım. Aha yapamadılar şanzımanı kırdık demiştim :)
Kaputu açınca aynı şeyleri görmüştüm :)

Beni biliyorsun ben atmosferik sever bir insanım, ancak alt yapıyı öyle hazırlayınca turboya devam edersin diye düşünmüştüm. Şeref abinin 300hp çıkartan civic'inden sonra daha da bilinçlendim diyebilirim bu konuda. Seni anlıyorum madem öyle keyifli sürüşler.

O zaman atmosferik üzerinden eksiklerini tamamlayıp keyifli sürüşler diliyorum.

Alt yapı ikisinede kayabiliyor en güzel yanı o ztn :D

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cum Nis 14, 2017 1:53 pm 
Kullanıcı avatarı

savagecars yazdı:
Berk, makineyi çok merak ediyoruz. Malum İstanbul'da yaşamadığımız için görme şansımız olmadı. Şöyle yeni koltukları da içeren fotoğraflarla gözümüzü şenlendirsen, teknik bilgilerle de dağarcığımızı doyursan çok güzel olurdu inan. Malum çok özel bir araç hazırladın, bizi mahrum bırakma ondan :)

Koltukları sattım şuan yurtdışı ludelerin deseninde kumaş var oem koltuklar. Arada foto ekliyorum instagramda görüyorsundur :D

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cum Nis 14, 2017 1:54 pm 
Kullanıcı avatarı

ekuzdere yazdı:
Sana şöyle bir şey lazım bu saatten sonra :D http://www.ebay.com/itm/INSANE-SHAFTS-9 ... sJ&vxp=mtr

Aracın hızlanmasını bende çok merak ediyorum, ayaklanınca bi video bekliyoruz :D

Araç ayakta ztn ama ertesi gün aldım yazdım :lol: Video hep beraber çektiğimiz turgay abi özkan abi o var şimdilik. Onun dışında video çekmedim fakat güzel bir tanıtım videosu yapıcam uğraşcak vaktim olursa. Yurtdışındakiler gibi güzel kısa bir video. Attığın linktekiler gibi evet alcağım akslar

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cum Nis 14, 2017 3:45 pm 
Kullanıcı avatarı

Berk9can yazdı:
savagecars yazdı:
Berk, makineyi çok merak ediyoruz. Malum İstanbul'da yaşamadığımız için görme şansımız olmadı. Şöyle yeni koltukları da içeren fotoğraflarla gözümüzü şenlendirsen, teknik bilgilerle de dağarcığımızı doyursan çok güzel olurdu inan. Malum çok özel bir araç hazırladın, bizi mahrum bırakma ondan :)

Koltukları sattım şuan yurtdışı ludelerin deseninde kumaş var oem koltuklar. Arada foto ekliyorum instagramda görüyorsundur :D

Yeni koltukları biz aldık :)

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cum Nis 14, 2017 5:03 pm 
Kullanıcı avatarı

Crx-Si yazdı:
Berk9can yazdı:
savagecars yazdı:

Biz derken :shock: Kim, ne için, ne zaman :D Açıklama bekliyoruz Onur :)

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cum Nis 14, 2017 5:40 pm 
Kullanıcı avatarı

savagecars yazdı:
Crx-Si yazdı:
Berk9can yazdı:
savagecars yazdı:

Biz derken :shock: Kim, ne için, ne zaman :D Açıklama bekliyoruz Onur :)

Koltuklar benim gibi 190 boyunda adama olmadı prelude gibi bi araçta. Bizim araçların tavanı basık olduğu için dizim direksiyona geldi. Ya recaroları altından kesip ikiye bölücektim içime sinermiydi bilmiyorum yada satıcaktım :D

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzr Nis 16, 2017 12:23 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Öncelikle geçmiş olsun Berk. Asklarda bu bahaneyle yeniden elden geçmiş oldu. Umarım bir daha başına gelmez.. Keyifli sürüşler..

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Nis 17, 2017 8:29 am 
Kullanıcı avatarı

Kaliteli seçimler yapan Berk dostum'un koltuk ölçüleri ve kendi ölçüleri dolayısı ile oturma pozisyonu pek rahat ettirmeyince biz de sıkıntısını çözdük.

Ankaradan aile dostum öz kardeşim diyebileceğim Barış kardeşimin Crx'ine aldık :)

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Nis 17, 2017 12:23 pm 

Güle güle kullansın. O değil de Onur, sen arabayı bir gör, deri eldivenlerini giyer "araba sinirlendi Altan" dersin :)

Başa Dön 

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 413 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42  Sonraki

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » ÜYELERİMİZİN ARAÇLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye