Kayıt    Giriş    Forum    Ara    SSS

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » ÜYELERİMİZİN ARAÇLARI

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 60 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: 48 VZ 147
 Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Haz 01, 2016 12:07 pm 

soulless yazdı:
Kolay gelsin Mehmet,
Seni ve aracını forumumuzdan eksik etme lütfen. En yakın zamanda görüşmek dileğiyle...

Sağol Turgay,
araç biraz bahanemiz tabi en azından benim açımdan.Değerli ,kaliteli arkadaşlar kolay bulunmuyor ,ben seni boyle değerlendiriyorum.Tarz olarak forum adamı değilim ben,yani malesef düzenli yazabilen biri değilim ama forumunda yaşaması için birilerinin yazması ,paylaşımda bulunması gerektiğiininde bilincideyim.Özetle gitmesekde ,görmesek de o köy bizim köyümüzdür mantığındayım.
İnşAllah mümkün oldukça katılım sağlamaya çalışacağım,varsa kusurlarımız affola...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Haz 01, 2016 2:09 pm 
Kullanıcı avatarı

Gerçekten çok güzel gözüküyor... Bu temizlikte gri renk bir G5 ayrıcalık olmuş... Güle güle kullanın kazasız belasız...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Haz 09, 2016 1:20 pm 

2.2 Vtec Semih yazdı:
Gerçekten çok güzel gözüküyor... Bu temizlikte gri renk bir G5 ayrıcalık olmuş... Güle güle kullanın kazasız belasız...

Teşekkür ederim Semih

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Haz 09, 2016 1:29 pm 

Araç bakım islerim devam ediyor,geçen hafta
Direksiyon komple elden geçirildi,sağ sol direksiyon körüğü ,direksiyon pompası oringleri,direksiyon revizyonu,direksiyon yagi...Motordan gelen hafif sızıntı vardı geçensene kurbulator kapak contasını degistirmistim geçmemişti,bu sefer vtec contası değişti.Buarada sol üst motor kulağı kirikmis o değişti ama bayağı tuzlu oldu.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Haz 09, 2016 1:35 pm 

Arkadaşlar aracı teslim almaya gittiğimde saat,dörtlü flaşör butonunun olduğu torpido kışınındaki yaklaşık 30 a 30 cm lik parçanın çatlak olduğunu farkettim.Benim flaşör butonu içeri kaçtığı için yapılmasını istemiştim muhtemelen yuvayı sökerken catlattilar.Neyse servis değiştireceğini söyledi ama temin edemiyorlar miş ,sizin forumdan arkadaşlar adres verir ise ordan hallederiz dediler.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Haz 09, 2016 1:42 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Çok geçmiş olsun, bunlar güzel ama maddi olarak yorucu çalışmalar. Yine de aracın kondisyonunu daha da güzel hale getirmeye devam ediyorsun... Aracın fotoğraflarını da bekliyoruz muhakkak...

Hımmm, işte bu kötü olmuş. Siparişle getirtebiliriz, önce elinde olan arkadaşımız varsa buraya yazsınlar, o şekilde temin etmeye çalışalım. Aksi durumda siparişle getirtiriz...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Haz 09, 2016 6:02 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

kolay gelsin ve geçmiş olsun...
paypal kapandı... kapanmasaydı ebay dan bulunurdu...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cum Haz 10, 2016 7:30 am 

memet abi geçmiş olsun
nedir bu preludecilerin bu torpido parçasından çektiği :( şuan hali hazırda 5-6 kişi arıyor o parçayı
bi kanal bulunup getirtilebilir aslında

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cmt Haz 11, 2016 8:21 am 

soulless yazdı:
Çok geçmiş olsun, bunlar güzel ama maddi olarak yorucu çalışmalar. Yine de aracın kondisyonunu daha da güzel hale getirmeye devam ediyorsun... Aracın fotoğraflarını da bekliyoruz muhakkak...

Hımmm, işte bu kötü olmuş. Siparişle getirtebiliriz, önce elinde olan arkadaşımız varsa buraya yazsınlar, o şekilde temin etmeye çalışalım. Aksi durumda siparişle getirtiriz...

Sağol Turgay,evet araca sanki gençlik aşısı olmuş gibi hissettim bayağı hoşuma gitti yolda süzülüyor kerata..Ama benim nazarım değdi sanırım geçenler de markete gitmistim tam girecem araç bayağı hoş göründü gözüme güneş batmasına yarim saat kala hafif los ortam nerdeyse mum yakip aşkı ilan edecem:) dur dedim bir kaç pozunu cekeyim,çektim de ...Ertesi gün b.istasyonunda amcanın biri pompanın önünden serçesi ile geri geri benim sol çamurluğa dokundurdu,içim cizz etti..Nazar boncuğu dedim teselli ettim kendimi boylece ilk kazamızda bu şekilde gerçekleşti,İnşAllah son olur..
Biliyorum resim diye içiniz den geçiriyorsunuz,Bunların resimlerini hepsini yüklemeye calisacam ilk firsatta ...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cmt Haz 11, 2016 8:23 am 

Bilal Prelude yazdı:
memet abi geçmiş olsun
nedir bu preludecilerin bu torpido parçasından çektiği :( şuan hali hazırda 5-6 kişi arıyor o parçayı
bi kanal bulunup getirtilebilir aslında

Sağol Bilalim,aslında bu parça olsa olsa Bilal de olur demiştim:)

Başa Dön 

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 60 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » ÜYELERİMİZİN ARAÇLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye