Kayıt    Giriş    Forum    Ara    SSS

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » ÜYELERİMİZİN ARAÇLARI

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 324 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 33  Sonraki
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: Kontes 20 bhy 40
 Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Eki 11, 2017 9:37 am 
Kullanıcı avatarı

Çamurluk, kaput lacivert olsa bile amortisörlerin bağlı olduğu kısımlar, kapı içeri diğer birçok yer beyaz kalacak. Beyazda karar kılacaksan bu parçaları içtende beyaza boyatmanı tavsiye ederim. Gerçi yabancı ülkedeki bir beyaz prelude'de görmüştüm, kaput altını siyah yaptırmıştı. Malum yağ, kir, toz derken çok kötü bir görüntü ortaya çıkıyor. Siyah bir nebzede olsa gizliyor bu kötü görüntüyü.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Eki 11, 2017 11:03 am 
Kullanıcı avatarı

Tüm konuyu büyük bir keyifle okudum. Emeğinin karşılığını alacaksın eminim. Boya konusu tamamen bütçene kalmış. Yatırıma devam diyorsan bence attığın kahve tonu gibi güzel bir renk çok iyi olur. Takipteyim kolay gelsin.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Eki 12, 2017 1:09 pm 
Kullanıcı avatarı

savagecars yazdı:
Çamurluk, kaput lacivert olsa bile amortisörlerin bağlı olduğu kısımlar, kapı içeri diğer birçok yer beyaz kalacak. Beyazda karar kılacaksan bu parçaları içtende beyaza boyatmanı tavsiye ederim. Gerçi yabancı ülkedeki bir beyaz prelude'de görmüştüm, kaput altını siyah yaptırmıştı. Malum yağ, kir, toz derken çok kötü bir görüntü ortaya çıkıyor. Siyah bir nebzede olsa gizliyor bu kötü görüntüyü.

Abi benim kaput altı saten mat siyah ama diğerlerini bilmiyorum bakalım ya tamamen kaportacının insifiyatına kalmış biley iki aracıda oraya çekicez.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Eki 12, 2017 8:51 pm 
Kullanıcı avatarı

keremersoy yazdı:
Tüm konuyu büyük bir keyifle okudum. Emeğinin karşılığını alacaksın eminim. Boya konusu tamamen bütçene kalmış. Yatırıma devam diyorsan bence attığın kahve tonu gibi güzel bir renk çok iyi olur. Takipteyim kolay gelsin.

Çok büyük bir sabır(peygamber sabrı) ile beklemekteyim neler olucak neler yapılacak tamamıyla kapırtacının insiyatifinde bakalım ne olacak.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Eki 17, 2017 3:07 am 
Kullanıcı avatarı

Büyük uğraş emek ve sabır dolu zamanlar yaşıyorsun abim seni anlayabiliyorum ama sonuç bence çok güzel olacak çünkü ilmek ilmek dokuyorsun resmen. Beyaz bencede yakışan güzel bir renk ama mavi lacivert gibi renkler benim daha çok hoşuma gidiyor belkide benim aracım o renk diye zevkler ve renkler tartışılmaz. :D Eğer illa değiştirmek istiyorsan ve elinde imkan olduğu için renk değişimi pek sorun olmaz bence sadece biraz daha maliyet biraz daha sabır ve emek isteyebilir ama sonuçta çok başka olur ilgi ile takip ediyorum sonucu merakla bekliyorum yardım edebileceğim birşey olursa her zaman yanındayım.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Eki 17, 2017 9:00 am 
Kullanıcı avatarı

Baran Tatlı yazdı:
Büyük uğraş emek ve sabır dolu zamanlar yaşıyorsun abim seni anlayabiliyorum ama sonuç bence çok güzel olacak çünkü ilmek ilmek dokuyorsun resmen. Beyaz bencede yakışan güzel bir renk ama mavi lacivert gibi renkler benim daha çok hoşuma gidiyor belkide benim aracım o renk diye zevkler ve renkler tartışılmaz. :D Eğer illa değiştirmek istiyorsan ve elinde imkan olduğu için renk değişimi pek sorun olmaz bence sadece biraz daha maliyet biraz daha sabır ve emek isteyebilir ama sonuçta çok başka olur ilgi ile takip ediyorum sonucu merakla bekliyorum yardım edebileceğim birşey olursa her zaman yanındayım.

Tşk ederim baran,bende sabırla uğraş veriyorum.Aracı bıraktım şimdi ustalarla boğuşuyorum bilmiyorum napacam elinde kalmışım ustaların.Bir hafta on gün içinde parçalar da gelicek bu haftadan sonra şekil alacağını düşğnüyorum yılbaşına aracımla gireceğim diye umuyorum,sana ihtiyacım olduğunda hiç çekinmeden uğrarım bilirsin tşkler.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Eki 18, 2017 8:46 am 
Kullanıcı avatarı

Ben burda şantiyeden birkaç usta aldım kazma kürek filan geliyos senin boyacıya... :)

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Eki 18, 2017 4:44 pm 
Kullanıcı avatarı

Semih BB9 yazdı:
Ben burda şantiyeden birkaç usta aldım kazma kürek filan geliyos senin boyacıya... :)

Süper olur vallaha kazma kürekle dalacam en sonunda.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Kas 21, 2017 10:05 pm 
Kullanıcı avatarı

Herkese merhaba baya bir ara verdim biliyorum dostlarım ama elimizden gelen birşey yok(kaportacının.......... )baya bir ara verdik.almanyadan gelen son parça ön ızgara geldi ve son parça ile aracın hemen hemen eski olan herşeyi yenilemiş bulunmaktayım.biraz daha uzun süre ver önümde ama hepsinin üstesinden gelebilirim.herkese kazasız belasız günler.
Resim

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Kas 22, 2017 9:18 am 
Kullanıcı avatarı

Yiğit, kaporta işi epey uzun sürdü. Zaman konusunda anlaşıp bırakabilseydin keşke. Bizim gibilere uzun bu süre. Özlüyor insan Prelude'ünü :)

Başa Dön 

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 324 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 33  Sonraki

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » ÜYELERİMİZİN ARAÇLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye