Kayıt    Giriş    Forum    Ara    SSS

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » ÜYELERİMİZİN ARAÇLARI

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 413 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 42  Sonraki
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: 35 CUP 79 - K24 SWAP
 Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Oca 28, 2015 9:25 pm 
Kullanıcı avatarı

Herkese merhaba

Uzun zamandır hayalini kurduğum aracıma sonunda kavuştum.Aracı dün aldım ve şuan aşağıda otoparkımda durduğuna hala inanamıyorum :) Yaklaşık 4 aydır süren kovalamacadan sonra içime gerçekten sinen bir prelude sahibi oldum.Ayrıca burdan tüm sorularıma cevap veren yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkür ederim.Birazcikta siz vesile oldunuz bu hayalime.Forumda sizi görünce bende cesaretlendim :D

Aracımla ilgili detay vermem gerekirse 213bin kmde 3.sahibiyim.Benden önceki sahibi cidden çok güzel bakmış.Bana şuanlık ufak detaylar dışında araca binmek kalıyor :) Aracın sahibi oem şekilde pek çok parçayi yenilemiş 7bin km önce.Ön amortisörler,triger,alt takım , Kapı fitilleri bazı şeyleri tam hatırlamıyorum unuttum sanırım arabayı almanın heycanıyla :D

İlk yapılcak listemde şuanlık

şanzıman soğutucu
oem logo( aslında logoları kullanmamış sahibi ama 2.2 nin sağı hafif eskimiş gibi abartıyorda olabilirim ama yenilemek istiyorum uygun fiyatlı olduğu için )
jdm sis farı
arka prelude yazısı
yan sinyalleri beyaz yapmak istiyorum

En acil olan aracımın bagajında hafif bi su sızması var sol farıma hafif buhar yapıyor.Şuanlık bi sıkıntı yok pas vs ama biran önce halletmem gerekiyor o sorunu.Bunun dışında şimdilik aracımdaki herşeyden memnunum

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Artık benim olduğum ortamda honda konusu geçtiğinde karşımdaki insanlar :)

Resim

Başa Dön 

Mesaj Başlığı: Re: Berk Dokuzcan
 Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Oca 28, 2015 9:31 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Öncelikle bir kez daha hayırlı olmasını diliyorum.
Bir prelude sevdalısının daha aramızda olması, aracına gözü gibi bakacak olması, ilgiden mahrum bırakmayacak olması, hepsinden de önemlisi bir ömür boyu sahip olacak olması bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor.

Dilediğin tüm işlemler, aksesuarlar, modifikasyonlar zamanla ve sırasıyla yapılacak ve aracın tadından yenmez bir hale gelecektir muhakkak. Hepsinin bir sırası var ve bu sıralamayı takip etmek için şimdiden sabırsızlanıyorum. Ayrıca İstanbul'da bir tane daha San Marino Red olması da benim için apayrı mutluluk.

Her türlü desteği ben ve tüm arkadaşlarımız gösterecek ve bundan keyif duyacaklardır.

Tekrar hayırlı olsun ve rabbim kazasız, belasız, cezasız sürüşler nasip etsin.

Bu sevda bitmez...

DİP NOT: Plaka değişikliği talep edeceğini söylemiştin. Ön plakayı bence muhakkak kare almalısın...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Oca 28, 2015 9:47 pm 
Kullanıcı avatarı

Hey MaşaAllah...!!! Garajında yıkamadan yeni çıkmış Yaldır Yaldır yatıyor San Marino Yangını...:) Prelude gerçek sahibinde ve Sevdalanmaya hazır. Kazasız Belasız Cezasız günlerde keyifle ve sağlıkla kullanabilmen dileğiyle. Hayırlı olsun inşaAllah...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Oca 28, 2015 9:57 pm 

Oh maşallah, hayırlı uğurlu olsun, kazasız ve keyifle sürersiniz umarım. Okuyunca ben de ilk aldığımdaki heyecanı tekrar yaşadım. Arabanın benim olduğuna alışmam bir seneyi bulmuştu, sanırım uzun süre arzulanan şeye ulaşınca böyle oluyor, ne mutlu... İlk işiniz ama jantlarınızın yönünü düzeltmeniz :)

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Oca 28, 2015 10:26 pm 
Kullanıcı avatarı

Teşekkürler iyi dilekleriniz için. Jantlar önler tersdi düzeltildi :) Buarada oem 2.2 vti logosu ebayda aramama rağmen bulamadım.Honda partsdada dohc vtech var bilgisi olan varmı ?

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Oca 28, 2015 10:52 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

parça numarası 9

http://www.lingshondaparts.com/honda_ca ... k_03=21968

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Oca 28, 2015 10:53 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Bahsettiğin gibi dohv vtec yazısı hondaparts ta var ama 2.2 vti yazısı bulunmuyor. O yazı yerine type sh yazısını kullanıyorlar çünkü. Farklı ülkelerde bulunan sitelerden de araştırma yapacağım, konu başlığında bilgi veririm. Tam da İngiltere de bulunan bu siteye bakacaktım ki sen zaten bulmuşsun. Yalnız bu sitenin gönderim koşullarını incelememiz lazım zira site İngiltere de... Yalnız fiyatı biraz yüksek, hatta bence çok yüksek...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Oca 28, 2015 10:58 pm 
Kullanıcı avatarı

hondaperformans yazdı:

Teşekkürler taner abi. Yanlız bayada fiyat istemişler $64.57 :D şimdilik benimkini kullanırım ama uygun başka bi site bulunursa güzel olur bende araştırmaya devam ediyorum. Buarada turgay abi senin aracı incelerken muhabbeti geçmişti belki görmemişsindir ... http://www.ebay.com/itm/JDM-Honda-Prelu ... 6080&rt=nc

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Oca 28, 2015 11:57 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Bu mugen spoiler değil Berk...
Type-s modellerinde kullanılan orjinal spoyler. Kısa ve dışa doğru az bir çıkıntısı var. Açıkçası pek beğenmiyorum araçtaki görüntüsünü...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Oca 29, 2015 12:22 am 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Aramıza hoşgeldin Berk.. Aracın kavuşmana ve özellikle içine sinerek sahiplenmene çok memnun oldum.. Bu içe sinme olayı aracınla geçireceğin yaşamında çok önemli bir artı olacaktır. ;)
Elin üzerinde olduğu sürece yapacağın katkılar bu sinme olayını vazgeçilmez bir sevdaya dönüştürecektir. :)
Anladığım kadarıyla kapalı garajın var ve bu büyük bir nimet..Her türlü temizlik, bakım,onarım işlerini rahat rahat yapmanı sağlayacak bir ortam..
Tekrar hayırlı uğurlu olsun..Kazasız belasız keyifle kullanmanı dilerim..

Başa Dön 

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 413 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 42  Sonraki

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » ÜYELERİMİZİN ARAÇLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye