Kayıt    Giriş    Forum    Ara    SSS

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » ÜYELERİMİZİN ARAÇLARI

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 158 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: 07 FK 401 - G5 G82P
 Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Nis 13, 2017 8:51 pm 
Kullanıcı avatarı

Aslında son susturucu ucunu vidali yaptıracan söküp temizleyip geri taktıracan bence öyle olursa böyle durumlardan kurtulursun emrecim

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş May 31, 2017 4:17 pm 
Kullanıcı avatarı

Eveet bizim konu baya eskilerde kalmış. Satılığa çıkardım diye bakmıyor değilim tabi, son zamanlarda neler yapmışız şöyle bir bakalım :)

-Öncelikle Kütahya buluşması öncesi pırıl pırıl bir güzel temizlenmiştik.

Resim

Resim

-Ki hava şartlarından dolayı çok uzun sürmedi, yolda kısa sürede eski haline geldi :D Ama yinede buluşmadan çok güzel kareler çıktı. Bunlarda bir kaçı :)

Resim[/url]Resim
Resim[/url]Resim
Resim
Resim

Sonrasında bir bagaj halısı operasyonu geçirdik, pazar dönüşü üstüne meyve suyu dökülünce bagaj halısını ve stepneyi balkona çıkardık :D Halı yıkama sezonuda açılmış oldu benim için.

Resim

Sonrasında 245.000 km'ye yaklaşan aracımın disk ve balata değişim vakti benim için gelmişti. Yüksek hızlarda fren yapınca titreşim yapıyordu. Söken usta daha iyi bunlar gerek yokmuş dese de, yeni disk ve balatalarını da bugün taktık.

Resim

Resim

Şimdilik gelişmeler bu şekilde. Bol bol yol yapıyoruz beraber her gün, her hafta durmadan. Yeni gelişmeler oldukça buraya yazmaya devam edeceğim :)

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş May 31, 2017 4:31 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Harika çalışmalar Emre,
Bagaj halısı pırıl pırıl olmuş, sıfıra dönmüş vesselam. Nehir Termal otel önündeki fotoğrafları görünce yüzümde hafif bir tebessüm oluştu. Gerçekten çok keyifliydi.

Hem satıyorsun, aynı zamanda bakıyorsun, umarım herşey gönlüne göre olur ve dilediğin gibi bu araç sende kalır.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş May 31, 2017 10:05 pm 

Güzel çalışmalar bakıma devam diyoruz.çok güzel çalışmalar:) on disk maliyeti ne oldu, bende girebilirim bu ise önümüzdeki günlerde .merak ettim

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş May 31, 2017 10:16 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Çok güzel çalışmalar bunlar Emrecim. Aracının gerçekten maşallahı var. Dostum diskleri nereden ve kaça malettin acaba? İleride lazım olacak bize de.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Haz 01, 2017 12:46 pm 
Kullanıcı avatarı

soulless yazdı:
Harika çalışmalar Emre,
Bagaj halısı pırıl pırıl olmuş, sıfıra dönmüş vesselam. Nehir Termal otel önündeki fotoğrafları görünce yüzümde hafif bir tebessüm oluştu. Gerçekten çok keyifliydi.

Hem satıyorsun, aynı zamanda bakıyorsun, umarım herşey gönlüne göre olur ve dilediğin gibi bu araç sende kalır.

Elde fırça balkonda halı yıkamak ata sporumuz abi. Buluşma gerçekten çok güzeldi, ikinci gün hava şartlarından dolayı biraz kısıldık kaldık ama ilk gün çok doğal ve güzeldi :) Dediğin gibi hem ilana koyuyorum, hem hala orasını burasını yeniliyorum, bir garip geçiş halleri. Bakalım zaman bize ne gösterecek.

Lude yazdı:
Güzel çalışmalar bakıma devam diyoruz.çok güzel çalışmalar:) on disk maliyeti ne oldu, bende girebilirim bu ise önümüzdeki günlerde .merak ettim

PreludeBB2 yazdı:
Çok güzel çalışmalar bunlar Emrecim. Aracının gerçekten maşallahı var. Dostum diskleri nereden ve kaça malettin acaba? İleride lazım olacak bize de.

Hasan hocam ve Ozan abi çok teşekkür ederim.
Maliyetler şu şekilde oldu;
Ön diskler: 150 TL Maher marka,
Ön balatalar: 60 TL, Arka balatalar: 50 TL Veka marka
İşçilik 70 TL.
Denizli Gökduman oto'dan aldım. Önler 97-01 Crv ile arka balatalar 2002-2006 Civicler ile aynı.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Haz 01, 2017 2:19 pm 
Kullanıcı avatarı

Yenilik herzaman iyidir. Malum araçlar yaşlı ve yorgun... Satacak olsan bile aracına budenli bakman harika bir davranış. Gerçi satılmasın diyecem ama yinede hayırlısı olsun. yeni sahibi çok şanslı...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Haz 28, 2017 9:52 am 
Kullanıcı avatarı

Abim aracın çok güzel duruyor inşallah hayırlısı olur satılırsa değerini bilecek biri alır.

Başa Dön 

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 158 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » ÜYELERİMİZİN ARAÇLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye