Kayıt    Giriş    Forum    Ara    SSS

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » ÜYELERİMİZİN ARAÇLARI

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 51 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
Yazar Mesaj
 Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Eki 31, 2016 8:37 pm 
Kullanıcı avatarı

Arkadaşlar herkese yeniden merhaba... Nerde kalmıştık??? :D :roll: :lol:
Yaşadığım bazı talihsizlikler sonucu çok sevdiğim aracıma veda etmek zorunda kalmış olsam bile içimdeki Prelude sevdam dahada alevlendi. Öyle alevlenmişki alev gibi kırmızı süper bir BB9 ile aranıza geri döndüm... Evet hepinizin bildiği gibi Türkiyedeki (bildiğim kadarı ile) tek BB9 u aldım ve ailemize kazandırmış oldum. Bu aracı almak için çok düşündük çok taşındık çok tartıştık. Aldıgım bilgiler bu aracı almamam yönündeydi. Ama içimdeki kırmızı prelude sevgisi ağır basmış olacakki bir baktım araca bakmaya Mersine gitmişim. :D Öyleydi böyleydi derken aracı aldım ve geldim.
Araç hakkında bilgi vermem gerekirse aracım fabrikadan çıktığı gibi stok halde duruyor. Tabiki planlarımız var. ;) Araç aldığımda biraz bakımsız kalmış olsada İstanbula gelir gelmez ilk işim servise giderek aracı komple ele alabilmek için tüm bakımlarını yaptırmak oldu. Triger seti yeni değişmiş olmasına rağmen markasını beğenmeyip tüm triger setini filtrelerini yağını suyunu bujilerine kadar komple değişerek aracımı komple tabiri caizse sıfırladım. Birkaç kronik sorunuda hallettikten sonra aracım istediğim kondisyona ulaştı. Eski aracımı kullanırken hep aklımda tek bir soru vardı. Bu araç bu kadar keyifli ise bu aracın manuel viteslisi ve sıfırını kullanmak nasıl olurdu acaba??? :roll: Tabiki 4ws kapatma hayalinide unutmamak lazım. Şimdi aracıma her bindiğimde aracın sessizliği kısa oranlı şanzımanı bana çok büyük keyif veriyor. Aracım 2.2 olmasada 133 bg yeterli geliyor. 4ws yide uzun yolda yaptığım viraj testleri sonucunda unuttum diyebiliriz. Araçlarınızda 4ws arıza ışığı yandığında mutlaka virajlı bir yola gidin ve yolu hissetmeye başlayın bence... :D Neyse bana bırakırsanız ben bu aracı sabaha kadar anlatırım. Onun için daha fazla uzatmadan sizlerle aracımın fotoğraflarını paylaşmak istiyorum. Fotoğrafların devamı gelecek. Şimdilik bu kadar... Sevgilerle ve saygılarımla...

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

En son Semih BB9 tarafından Pzt Eyl 11, 2017 4:01 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 6 kere düzenlendi.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Eki 31, 2016 9:16 pm 
Kullanıcı avatarı

- MaşaAllah Harika bir Prelude aldın bence Semih'cim.

- Kırmızı gerçekten farklı bir renk ve cazibesi beni de etkiliyor vesselam.

- Yeniden Prelude'ne kavuştuğunu görmek ve böyle nadide bir aracın senin gibi ilgili ve sevdalı bir kullanıcının pilotajında olması çok güzel.

- Hayırlı ve uğurlu olsun. Beraberinde başka güzellikler de getirmesi dileğiyle ; Güzel günlerde kullan, kazasız belasız inşaAllah...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Eki 31, 2016 9:31 pm 
Kullanıcı avatarı

Çok teşekkür ederim Kadir hocam ama bu akşam bilgisayarımın azizliğine uğradım halen fotoğraf yüklemeye çalışıyorum... :oops:

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Eki 31, 2016 10:54 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Semihçim tekrardan hayırlısı olsun sevgili dostum. Kazasız belasız iyi günlerde kullan. Aracın gerçekten de çok özel ve çok güzel bir Prelude. Bu nadide aracın ailemizde olmasına çok seviniyorum. :D

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Kas 01, 2016 11:32 am 
Kullanıcı avatarı

Güle güle kullan dostum, bu aracın doğru ellere geçmiş olması ve aramızda olması çok sevindirici. Projeleri merak ettim açıkcası :D

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Kas 02, 2016 7:29 am 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Semihcim hayırlı olsun...
Güle güle kullan...

İşte gerçek bir prelude sevdalısı...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Kas 02, 2016 9:14 am 
Kullanıcı avatarı

Hayırlı olsun Semih güle güle kullan, bol fotoğraflı paylaşımlarını bekliyorum. Aracın gerçekten çok diri ve güzel duruyor.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cum Kas 04, 2016 2:37 pm 
Kullanıcı avatarı

Arkadaşlar günlerdir yüklemeye çalıştığım fotoğrafları sonunda yükleyebildim. Biraz geç oldu kusuruma bakmayın biraz bilgisayarımın azizliğine uğradım. :D Fotoğrafların devamı gelecek... Henüz araç iç kısmındaki çalışmalarımız devam etmektedir... :lol:

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cum Kas 04, 2016 10:11 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Herşeyiyle harika Semihcim...
Maşallah...
2.0i yazısının altındaki prelude yazısı bana yamuk duruyor gibi geldi... Onu ya düzelt ya dayok et bence...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cmt Kas 05, 2016 12:47 am 
Kullanıcı avatarı

Evet yamuk oldu. Turgay abide yenileri var bi ara alıcam. Aklımda... :)

Başa Dön 

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 51 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » ÜYELERİMİZİN ARAÇLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye