Kayıt    Giriş    Forum    Ara    SSS

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » ÜYELERİMİZİN ARAÇLARI

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 84 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: Erdem's '97 BB8
 Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Tem 17, 2017 8:20 am 
Kullanıcı avatarı

Yigitkbls yazdı:
Vallaha ben beyaz diyorum g5 e ama hangi beyaz o kadarından anlamıyorum çünki bazı beyazlar var gerçekden harika auidi beyazı gibi

Yiğit Selam Yapılmamış Olmayan Renkler Üzerinde Çalışıyorum Herkesin Fikri Düşüncesi Benim İçin Önemli Karar vermek Çok Zor Çok Fazla Renk Yok Malum Tonlarını Kullanarak değişik bir kombinasyon yapıcaz inşallah mugen tamponumuzda geldikten sonra aracımızı boyaya vericez adım adım herşeyi paylaşacağım 8-)

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Tem 17, 2017 8:22 am 
Kullanıcı avatarı

Zaten yan yana olan fotoğrafa bakınca tasarım olarak birbirlerine çok yakınlar, işin güzelliği el gazı ile ilgili gurup kolayca uygulanabiliyor o yüzden araçta çok şık duruyor.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Tem 17, 2017 8:45 am 
Kullanıcı avatarı

Sipariş Verdiğim Mugen Projesinde Önemli Rol Oynayan Mugen Marşpiyellerden birkaç kare
Mugen Marka Yan Marşpiyellerim An İtibari İle Elime Yine Gümrük Ödemeden Ulaşmış Bulunmakta Malzemelerden Birkaç Kareyi Paylaşıyorum :D :D Mugen Sağ Sol Marşpiyel Takımı :lol: :lol:

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Artık Toplamaya Çok Az Kaldı Mugen Tampon ve Panjur Logomuz Eksik Beklemeye Devam Ediyoruz Haliyle.. :lol: :lol:

En son erdemakpinar tarafından Pzr Tem 23, 2017 9:46 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Tem 18, 2017 3:43 am 
Kullanıcı avatarı

Abim hayırlı uğurlu olsun hepsi birbirinden güzel hepsi çok özel parçalar ve çok özel bir araçla birleşince mükemmel olacaklar inşallah. :D Büyük bir emek ve para harcıyorsun hepsi gönlünce olur inşallah sonuçları ilgi ve merakla takip ediyorum.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cum Tem 21, 2017 8:19 am 
Kullanıcı avatarı

Baran Tatlı yazdı:
Abim hayırlı uğurlu olsun hepsi birbirinden güzel hepsi çok özel parçalar ve çok özel bir araçla birleşince mükemmel olacaklar inşallah. :D Büyük bir emek ve para harcıyorsun hepsi gönlünce olur inşallah sonuçları ilgi ve merakla takip ediyorum.

Baran Teşekkür ederim hızlı bir şekilde devam ediyoruz aksilik çıkmadan en kısa zamanda araç boya için sökülecek çok farklı bir renk yapacağım parçaların toplanmasını bekleme sebebim de iş düzgün olsun ton farkı olmasın herşey tek seferde boyansın istiyorum ;)

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cum Tem 21, 2017 8:23 am 
Kullanıcı avatarı

Crx-Si yazdı:
Zaten yan yana olan fotoğrafa bakınca tasarım olarak birbirlerine çok yakınlar, işin güzelliği el gazı ile ilgili gurup kolayca uygulanabiliyor o yüzden araçta çok şık duruyor.

Arabanın geniş ve kaslı olması daha göze hitap eden bir görünüşte olması gerektiği düşüncesindeyim ne kadar yenilikçi olursak o kadar bu araçtan sıkılmamız bunalmamız vazgeçmemiz imkansızlaşır diye düşünüyorum abi

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzr Tem 23, 2017 10:19 am 
Kullanıcı avatarı

Beklediğim Gün Geldi Sonunda Aracım Boyaya Giriyor Aracı Yıkatıp Boyahanenin Yolunu Tuttum Renk Konusunda Kafam Çok Karışık Son Kararımı Vermem İçin Mustafa Usta Birkaç Gün Müsaade Etti Saolsun Bana Kırmadı Beni Aracımda Kaporta İşi Olmamasının Boyasının Düzgün Olduğunu Bana Israrla Boyatma Demesini Göz Önünde Bulundurdum ve Kafam Karışık Aracımın Tavan Ön Kaput Arka Bagaj Kapağı Sol Kapı Sağ Sol Çamurluk Arka Çamurluklar Direkler Motor İçi Bagaj İçi Boyasız Olduğu İçin Kendi Renginde mi İlerlesem diye düşünürken aracımın hatları zaten gereğinden fazla düzgün diyerek renk değişimine karar vermiş bulunmaktayım..

Sökmeye Başladım Arka Tampon Eki Stop Lambaları Çamurluk Sinyalleri Plakalar Dikiz Aynaları Kaput Altı Far Lastikleri Kaput Ucu Lastiği Ön Arka H Amblem Honda yazısı 2.2 vti yazısını söktüm bugünde tampon üstü prelude yazısını farları ve panjuru söküp aracın sunroof ve kelebek camlarından tavandaki çıtalarını çıkarıcam kapı cam çıtalarınıda sökerek boyaya hazır hale getiricem..

Resim

Resim

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Tem 24, 2017 3:18 pm 
Kullanıcı avatarı

Hadi bakalım Erdem güzel bir serüven başladı ozaman. Hayırlısı olsun. Renk değişimi konusunda bence yapılması gerekemn bir hareket. Benim gönlümdede aslen beyaz olsada electron blue hep istenen ama Türkiyede olmayan nadir bir renk... Bence bu yönde ilerleyelim.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Oca 11, 2018 8:47 am 
Kullanıcı avatarı

Kaldığımız Yerden Tüm Hızıyla Devam Ediyoruz :)

Resim Aracın Son Hali :roll:

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Muayene İçin Egzozum Sökülerek Orjinali Takıldı Ve Aydın Amortisör Bostancıda 4 Amortisör Sıfırlandı Yaylar Kontrol Edildi ve Aracımı Orjinal Yüksekliğinde Son Kontrolleri Yapılarak Teslim Ettiler Teşekkür Ederim Hepsine Kendi Araçları Gibi İlgili ve Alakalı Kaliteli İnsanlardı Hepsi. Tavsiye Ederim Yolu Düşenlere...

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Amerikadan Satın Aldığım Yağ Soğutucusu + Oil Sandwich

Resim

Resim

www.extremeprelude.com dan satın aldığım Orjinal Skunk2 Vites Topuzu

Resim

Samco Silikon Hortum Seti Cam Fıskiye Hortumları İçin Satın Aldım

Resim

P28 ve P72 den farkı P30 Jdm Motor Beyni İşlemci Ve Entegreler Smd Yapıda ve Yeni Nesil Daha Hızlı İşlem Yapabilme Özelliği Vuruntu Sensör Desteği var Neptün Demon II Modül Yazılabilir p30 ecu + Demon 2 Modül + Obd2 den Obd1 Çevirici Harness

Resim

Resim

Resim

Japonya'dan Satın Aldığım Spoonsports Tork Damper 92-01 Prelude

Resim

Polonya'dan Satın Aldığım Oem Halı Paspas Takımı

Resim

En son erdemakpinar tarafından Cum Oca 19, 2018 11:16 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Oca 11, 2018 12:53 pm 
Kullanıcı avatarı

Aracın İç Kısmında Değişiklikler Yapacağım TAKATA Marka Yarış Kemerleriyle Beraber RECARO Koltukları Satın Aldım. Yurtdışından Halı paspas Sıfır Alındı Prelude Logolu Ayaklarıyla ve İğnesiyle Beraber. :twisted: Yetkili Servisten İç Dış Trimler İçin Birçok Yeni Parça Satın Aldım Hepsini Bu Yaz Garajımda Değiştiricem İnşallah Yaz'a Kadar Ne Kadar Eski Fitil Lastik vs Parça Varsa Sıfırlanmış Olucaklar.

Resim

Resim

Parça Listesini En Kısa Zamanda Paylaşacağım Tavan Klipsine Kadar Herşey Yenileniyor Arkadaşlar.

Başa Dön 

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 84 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » ÜYELERİMİZİN ARAÇLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye