Kayıt    Giriş    Forum    Ara    SSS

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » ÜYELERİMİZİN ARAÇLARI

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 84 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: Erdem's '97 BB8
 Mesaj Gönderilme zamanı: Cmt Oca 13, 2018 12:11 pm 
Kullanıcı avatarı

Çok güzel olmuş maşallah. Kırmızı recarolar beyaz ludeye çok yakışacaktır. Takip.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Oca 15, 2018 8:26 am 
Kullanıcı avatarı

Sessiz ve derinden güzel bir alt yapı oluşmuş. Araç zaten güzel olmuştu şimdi cilası atılmış olacak. Eline sağlık Erdem.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Oca 15, 2018 10:04 am 
Kullanıcı avatarı

keremersoy yazdı:
Çok güzel olmuş maşallah. Kırmızı recarolar beyaz ludeye çok yakışacaktır. Takip.

Çok Teşekkürler Güzel Düşünceleriniz İçin Vakit Ayırıp Konuyla İlgilenmenizede Sevindim Uğraşıyorum Vakit Buldukça Yakında Daha da Farklı Şeyler Olucaktır Yeni Parçalarım Ve Değişik Projelerle Devam Edeceğim.. Koltukları Çok Aradım Yatarlı Olduğu İçin Hemen Almak İstedim İnşallah Yakışır Bakalım :D

AEM WIDEBAND 4.9 LSU EBAY 'dan satın alarak aracıma Taktım Artık Aracın Yakıt Hava Karışımını Daha Sağlıklı Takip Edeceğim :)

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

En son erdemakpinar tarafından Sal Oca 16, 2018 8:33 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Oca 15, 2018 10:07 am 
Kullanıcı avatarı

Crx-Si yazdı:
Sessiz ve derinden güzel bir alt yapı oluşmuş. Araç zaten güzel olmuştu şimdi cilası atılmış olacak. Eline sağlık Erdem.

Teşekkür Ederim Onur Abi Renk Tr' de Bu Tonda Yok Malesef Yakından Gördüğünüzde İnşallah Daha İyi Görülebilir Bu Fark Boya Kodunu Şimdilik Gizli Tutuyorum :D Ama Bu Tonu Yakalamak Tamı Tamına 4 Saatimizi Aldı Aracı İlk Kez Komple Boyattım Ve Çok Güzel Tek Seferde Sorunsuz Çıktı Önümüzdeki Günlerde Detaylı Fotoğraflarını Paylaşacağım :shock:

Resim

Resim

Resim

Resim

Recaroları Takata Kemerlerle Kombin Yapıcam Bakalım Abi Beyaz Renkte Nasıl Durucak :shock:

Honda Damla Yetkili Servisten Aracın Alt Takımında Daha önce Değiştirdiğim Yürüyen Parçaları Orjinal Parçalarla Komple Sıfırlandı Civatalarına Kadar Hepsi Sıfır Ve Faturalıdır.

Resim

Resim

Resim

Resim

Aracın Tüm Kontrolleri Yapıldıktan Sonra Araç turbolanmak Üzere Kocaeli Körfez Sanayi Sitesinde Bulunan GÖNÜL GARAGE HİKMET GÖNÜL'e Teslim Edildi Araç An İtibariyle 1 1,5 Bar Bir Basınçla TurboVtec Olucak Parça Listesini Paylaşacağım Sizlerle..

Resim

Başa Dön 

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 84 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » ÜYELERİMİZİN ARAÇLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye