Kayıt    Giriş    Forum    Ara    SSS

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » ÜYELERİMİZİN ARAÇLARI

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 84 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: Erdem's '97 BB8
 Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Tem 05, 2017 9:40 am 
Kullanıcı avatarı

Az sonraaaaa.... Bitince googleda search yapınca çok gördüğümüz ama Türkiyede hiç göremediğimiz bir araç olacak... Hadi bakalım bekliyoruz...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cum Tem 14, 2017 3:05 pm 
Kullanıcı avatarı

Evet Arkadaşlar Mugen Projemiz Tüm Hızıyla Devam Ediyor Sipariş Geçtiğimiz Parçalarımızın Bir Kısmı Elimize Ulaştı Turgay Abimin Desteğine ve Uğraşlarına Saygı duyuyorum onca iş yoğunluğunda beni hiçbir zaman kırmadı eli boş göndermedi bu projede onun da emeği ve katkısı büyüktür.

An İtibariyle Gümrüğe Takılmadan Sadece PTT POSTA servisine 4.06 TL Ödeyerek Ürünleri Teslim Almış Bulunmaktayım.

Resim

Ürünler Polonyadan Buraya Sıkıntısız Bir Şekilde Ulaştı..

Resim

Resim

Ön Tampon Kaldı Oda Yolda Geliyor Camlarıyla Beraber Sonrasında Boyaya Giricez inşallah..

Yenİ Tampon İçin 1 Takım Stanley Marka Sinyal Takımı Da Aldım Biraz Tozlu Sadece Ama Çok İyi Durumdalar :)

Resim

Resim

Tampon Geldiği Gibi Sislerimizi ve Sinyallerimizi Mugen Tampona Geçireceğiz :)

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cum Tem 14, 2017 3:39 pm 
Kullanıcı avatarı

Bu Arada orjinal Direksiyonumu Çıkarıp Yerine EP3 Kodlu Civic Type R Direksiyonu Alarak Farklılık Yaratmış Bulunmaktayız.

Resim

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cum Tem 14, 2017 4:13 pm 
Kullanıcı avatarı

Eline sağlık bu güzel detay parçaları ile aracın parmakla gösterilen sayıdaki araçlardan bir tanesi oldu.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cum Tem 14, 2017 10:35 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Çok güzel parçalar Erdem. Gümrüğe takılmadan eline geçmesine de çok sevindim. Direksiyonda şahane. Prelude direksiyonuna benziyor birebir ama daha keskin ve sportifi. Hayırlısı olsun.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cmt Tem 15, 2017 4:17 pm 
Kullanıcı avatarı

Super haberler. Eline emegine saglik benim hepsinden haberim var ama ben asil renk olarak Erdem ne sececek onu cok merak ediyorum. Umarim bir suprizi bozmuyorumdur ama Erdemin aracin rengini komple degistirmek gibi bir fikri var. Hadi bu konuda ona fikren yardim edelim. Tabiki son karar kendisinin ama benim tercihim, ELECTRON BLUE yada BEYAZ... :)

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cmt Tem 15, 2017 7:41 pm 
Kullanıcı avatarı

Vallaha ben beyaz diyorum g5 e ama hangi beyaz o kadarından anlamıyorum çünki bazı beyazlar var gerçekden harika auidi beyazı gibi

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Tem 17, 2017 8:11 am 
Kullanıcı avatarı

Crx-Si yazdı:
Eline sağlık bu güzel detay parçaları ile aracın parmakla gösterilen sayıdaki araçlardan bir tanesi oldu.

Teşekkür Ederim Abi uzun Süredir Emek Verdiğim Her yeri ile ayrı uğraştığım bi araç haline geldi hepsi çok güzel ama bu biraz daha farklı olucak çok araştırma yapıyoruz çok fazla kişilerle oturup tartışıyoruz kendimizce istişareler yapıyoruz arabaya gereksiz biraz kabaca olucak ama çöp malzeme kullanmıyorum vidalarına kadar en kalitelisini en düzgün olanını seçmeye çalışıyorum daha önceki araçlarımı ve beni tanıyanlar iyi bilirler nasıl pimpirikli olduğumu orjinal dışı ürün kullanmam ben çünkü bu araba sizde çok iyi biliyorsunuz ki can taşıyor biz ona iyi bakmazsak o da bize iyi bakmaz Ankara'ya Çok çok selamlar abi güzel dileklerin ve içtenliğin içinde ayrıca teşekkür ederim sana saol varol :)

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Tem 17, 2017 8:14 am 
Kullanıcı avatarı

Hele bir takılsın bu parçalar keyifle bakacağım :) Tek sevmediğim yanı jantları; daha öncede bu konuda eleştrimi yapmıştım ben yakıştıramadım hala da gözüme çok kaba geliyor. Dİğer aksesuarlara diyecek bir şey yok hele o arka kanat bende hastalıktı ama kısmet değilmiş takamadan satmak durumunda kaldım. Bitince yine yazışırız fotoları bekliyoruz aşama aşama.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Tem 17, 2017 8:17 am 
Kullanıcı avatarı

PreludeBB2 yazdı:
Çok güzel parçalar Erdem. Gümrüğe takılmadan eline geçmesine de çok sevindim. Direksiyonda şahane. Prelude direksiyonuna benziyor birebir ama daha keskin ve sportifi. Hayırlısı olsun.

Teşekkür ederim abi :) :) evet gümrüğe takılıp bu mevsimde oralarda evrak koşuşturması vergilendirme ödemeler falan uğraşmak zor malum hava çok sıcak sizin oralar kadar olmasada sıkıcı bunaltıcı sıcaklarda zor oluyo bu işler işyerime kadar sıkıntısız bir şekilde ulaşıp sadece ptt posta servisine 4.06 TL ödeyerek teslim almış bulunmaktayım direksiyon konusu epeydir kafamda vardı hem değişiklik olması adına hemde göze hitap etmesi adına EP3 Kodlu Civic Type R ın direksiyonunu karar kıldık çok iyi oldu cruise control ünitesinin tuş takımınıda taşıdım yeni direksiyona orjinalden bir fark kalmadı diyebiliriz : :) :)

Başa Dön 

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 84 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » ÜYELERİMİZİN ARAÇLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye