Kayıt    Giriş    Forum    Ara    SSS

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » ÜYELERİMİZİN ARAÇLARI

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 84 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: 34 FB 3684 '' 97 H22
 Mesaj Gönderilme zamanı: Cmt May 27, 2017 8:51 pm 
Kullanıcı avatarı

Ben yapılan çalışmaları yakinen takip ediyorum zaten... Güzel çalışmalar güzel hobiler...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş May 31, 2017 11:43 am 
Kullanıcı avatarı

Semih BB9 yazdı:
Ben yapılan çalışmaları yakinen takip ediyorum zaten... Güzel çalışmalar güzel hobiler...

Senin Takip Etmen Yeter Abi Bana Zaten Seni Kimseye Değişmem ben Maddi Manevi Anlamda Hep Yanımdasın Allah Razı Olsun Senden ;)

Resim

Resim

Mugen Tampon Siparişimi Geçtikten Sonra sinyal ve sis kapaklarını da aldık şuan kargoda bekliyoruz aracı baştan aşağı mugen yapıcam inşallah... yeterki parçalarım biran önce gelsin

Resim

Resim

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cum Haz 02, 2017 3:39 pm 
Kullanıcı avatarı

Semih BB9 yazdı:

Semih Abimin Hediyesi Allah Razı olsun Kendisinden Benim Servisten Sipariş Vermeden Bana 1 Takım Fazladan Olduğunu Ve Hediye Etmesi de Ayrı Bir İncelik Benim İçin Yaptığın İyilikler Unutulmaz Abi Çok Teşekkür Ederim Herşey İçin Her Zaman :)

Resim

Başa Dön 

Mesaj Başlığı: Re: Erdem's '97 BB6
 Mesaj Gönderilme zamanı: Cum Haz 02, 2017 4:25 pm 
Kullanıcı avatarı

Ne önemi var Erdem lafı bile olmaz. Elimde bir takım daha yeni olsada onları verseydim keşke ama malum bulamıyoruz artık bu tür şeyleri. Güle güle kullan abicim...

Başa Dön 

Mesaj Başlığı: Re: Erdem's '97 BB8
 Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Haz 05, 2017 9:04 am 
Kullanıcı avatarı

Vaay güzel hediyeleşmeler olmuş :) Zamanında ben de nasibimi almıştım aramızdaki bu dayanışma işini seviyorum gerçektende. Paspas olayı efsane olmuş rengi çok güzel.

Ayrıca aracın komple mügen'e çeviriliyor olmasına sevindim fark yaratmak adına; ancak bu ön tampona bir türlü ısınamadım tasarımcı gözü ile baktığımda orjinal tamponu ve motegi ek ile daha şık olduğu kanaatindeyim.

Sonuç olarak sökülüp takılabilir olduğu için tavsiyem orjinal tamponunu vs kenara alman, ilerde sıkılman durumunda değiştirerek kullanabilme şansını kaybetmemen yönünde karar vermelisin dostum.

Umarım en kısa sürede istediğin parçalar sorunsuz şekilde eline geçer ve keyifle kullanmaya başlarsın.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Haz 06, 2017 12:17 pm 
Kullanıcı avatarı

Crx-Si yazdı:
Vaay güzel hediyeleşmeler olmuş :) Zamanında ben de nasibimi almıştım aramızdaki bu dayanışma işini seviyorum gerçektende. Paspas olayı efsane olmuş rengi çok güzel.

Ayrıca aracın komple mügen'e çeviriliyor olmasına sevindim fark yaratmak adına; ancak bu ön tampona bir türlü ısınamadım tasarımcı gözü ile baktığımda orjinal tamponu ve motegi ek ile daha şık olduğu kanaatindeyim.

Sonuç olarak sökülüp takılabilir olduğu için tavsiyem orjinal tamponunu vs kenara alman, ilerde sıkılman durumunda değiştirerek kullanabilme şansını kaybetmemen yönünde karar vermelisin dostum.

Umarım en kısa sürede istediğin parçalar sorunsuz şekilde eline geçer ve keyifle kullanmaya başlarsın.

Onur Abi Merhaba Mugen Gerçekten Çok İyi İyileştirmelerde Bulunuyor Acura ve Honda Adı Altında Şöyle ki Marşpiyelleri Mugen Getirdik Arka mugen Eklerimiz Geliyo Mugen Spoilerimizde Olduktan Sonra Ön Tampon İhtiyacı İster İstemez Doğdu Ve Sipariş Geçtik Evet Dediğin Gibi Agresif Duruşu Var Ama Tam Takım Halinde Uyumlu Olacağını Düşünüyorum Ben.. Oem Tamponu Yedeklemek mantıklı Anlaki Parça Konusu Sıkıntılı Biraz Bizde Civic Gibi Accord Gibi Heryerde Bulamıyoruz Herkes Kendi Başının Çaresine Bakıyor Sende Biliyorsun Nolur Nolmaz Diyerekten Saklamakta Fayda Var..

Başa Dön 

Mesaj Başlığı: Re: Erdem's '97 BB6
 Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Haz 06, 2017 12:22 pm 
Kullanıcı avatarı

Semih BB9 yazdı:
Ne önemi var Erdem lafı bile olmaz. Elimde bir takım daha yeni olsada onları verseydim keşke ama malum bulamıyoruz artık bu tür şeyleri. Güle güle kullan abicim...

Düşünmen Yeterli Abi Seviliyosun Her Daim Baştacısın Saol Varol :)

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Haz 28, 2017 9:42 am 
Kullanıcı avatarı

Çok ince güzel çalışmalar yapılmış abim bugüne kadar eline emeğine sağlık en son mugen hamlesinden sonra sonucu çok merak ediyorum farklı ve güzel birşey olacak gibi umarım sorunsuzca halledersin hepsini. :D

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Haz 29, 2017 8:12 am 
Kullanıcı avatarı

Baran Tatlı yazdı:
Çok ince güzel çalışmalar yapılmış abim bugüne kadar eline emeğine sağlık en son mugen hamlesinden sonra sonucu çok merak ediyorum farklı ve güzel birşey olacak gibi umarım sorunsuzca halledersin hepsini. :D

Barancım teşekkür ederim kardeşim orjinal mugen malzemeleri bulmak imkansız artık ne stoklarda ne amerikada bulmak zor belçikadan japonyaya kadar tüm parça stoklarında kalmadı parçalar kalanlarda tükenmeden alabildiğimizi alalım diye çırpınıyorum.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cum Haz 30, 2017 8:15 pm 
Kullanıcı avatarı

Gerçekten ilgi ile izliyorum.Emeğine sağlık.

Başa Dön 

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 84 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » ÜYELERİMİZİN ARAÇLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye