Kayıt    Giriş    Forum    Ara    SSS

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » ÜYELERİMİZİN ARAÇLARI

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 51 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: 17 GL 970
 Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Haz 22, 2017 8:03 am 

herşey zamanla yavaş yavaş olur merak etme ;) sen iste yeterki

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzr Haz 25, 2017 12:07 am 
Kullanıcı avatarı

Resim

Arkadaşlar işaretlemiş olduğum far açı ayarı düğmesi sanırım.Bende galiba çalışmıyor.Çalışmasına da ihtiyacım yok açıkçası.Bu düğmenin çalışma prensibini bilen arkadaş var mı?0 konumunda kapalı 1 konumunda örneğin bir motor,2 konumunda başka bir motor çalıştırma,3 konumunda ise başka bir yere sinyal yollama şansım var mı?Yani 0 1 2 3 konumlarında birşey çalıştırmak için farklı sinyal alabiliyor muyum?Ona göre bir projem var.Sağa sola düğme koymak istemiyorum.Düğmelerin yerine bu anahtarı kullanmak istiyorum.Şimdiden teşekkürler.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Haz 28, 2017 8:35 am 
Kullanıcı avatarı

Abim araçla ilgili kısa sürede yaptığın şeyler gerçekten çok güzel ve canlı olarak planlarını dinledim gerçekten bu işe gönül vermiş birisin ve ben çok güzel sonuçlar alacağına eminim inşallah herşey istediğin gibi olur ne zaman istersen yanındayım elimden geldiğince.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Haz 28, 2017 11:06 am 
Kullanıcı avatarı

Sağolasın dostum.Bu aracın en güzel yanı arkadaşlıklar ve dostluklarda kurmamız. Beraber en güzel şekilde birbirimize her konuda destek olmaya çalışacağımıza eminim.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzr Tem 02, 2017 2:16 am 
Kullanıcı avatarı

Arkadaşlar bugün bir su hortumunun daha su kaçırmaya başladığını farkettim.Bu hortumların kesinlikle acilen yenilenmesi gerekiyor.Aracın yaşı nedeni ile hortumlar iyice özelliklerini yitirmiş.Eğer benimki gibi bir durum aracınızda mevcut ise bu konuya dikkat etmenizi öneririm.Bir kez bile dikkat etmediğimizde başka sorunlara davetiye çıkarabiliriz.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzr Tem 02, 2017 7:11 am 
Kullanıcı avatarı

Bu sorunu yaşamış biri olarak önemine bende dikkat çekmek isterim. Olası bir sıkıntıda conta yakmaya kadar yolu var. Aman dikkat!!

Başa Dön 

Mesaj Başlığı: Re: 17 GL 970 Çanakkale / Biga
 Mesaj Gönderilme zamanı: Pzr Tem 02, 2017 7:13 pm 

Eğer ki araçta farda far motoru var ve problem yoksa o düğme çalışır diye düşünüyorum

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Tem 24, 2017 5:46 pm 
Kullanıcı avatarı

Merhaba arkadaşlar.Geçtiğimiz 9 günde toplamda 2300 km ile ilk uzun turumuzu yapmış bulunmaktayım.Her gün aktif olarak araca bindik.Son 300 km de çok yoğun trafiğe girdim.Orada şanzıman sapıtmaya başladı.Vites geçişlerinde önce boşa alıyor 2-3 saniye sonra tak sesi ile vitesi geçiriyor.Aracı 20 dakika dinlendirdiğimde ise belli süre vites geçişleri yine sorunsuz.Sonra yine aynısı oluyor.Vites geçtikten sonra hiçbir sıkıntı yok.Aynı zamanda yine radyatör su hortumlarından biri yol sırasında patladı.Motor neredeyse hararet yapacakken attım kendimi bir benzinliğe.Hortum boyu yeterli geldiği için kesip yapabildik.Yoksa pazar akşamı hortum arıyordum ücra bir yerde :)

Kötü haberlerden sonra güzel haberlerim de var elbette.İzmir'de bir arkadaşımız ile mini bir buluşma yaptım.İlgili başlıkta fotoğrafları bugun paylaşacağım.
Yine İzmir'de çok kötü çekilmiş olan 3 numara cam filmlerimi söktürüp 1 numara olarak yeniden çektirdim.
Bu cumartesi de Baran arkadaşımız ile birlikte İstanbul'a Murat ustaya genel bakıma geliyoruz.Tabi benim şanzıman revizyonu v.b daha büyük işler çıkabilir.Duruma göre aracı bırakıp daha sonra gelip alacağım.
Yurtdışından istediğim parçalardan bir tanesi hariç şu anda Turgay abiye teslim edilmiş.Uygun olanları araca taktıracağım.Ufak tefek düzeltilmesini istediğim yerler var onları yapacağız ve en önemlisi siz sevgili arkadaşlarımızdan ziyaretimize gelen olur ise çay ile beraber muhabbetin belini kıracağız.
Şimdilik esenlikle kalın dostlarım.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Tem 25, 2017 6:28 am 
Kullanıcı avatarı

Insallah isim olmazsa ben mutlaka gelirim dostum. Gorusuruz. Herzaman telefonda konustugumuz konulari yuzyuze konusma firsatida bulmus oluruz..

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Tem 25, 2017 6:28 am 
Kullanıcı avatarı

Insallah isim olmazsa ben mutlaka gelirim dostum. Gorusuruz. Herzaman telefonda konustugumuz konulari yuzyuze konusma firsatida bulmus oluruz..

Başa Dön 

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 51 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » ÜYELERİMİZİN ARAÇLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye