Kayıt    Giriş    Forum    Ara    SSS

Forum ana sayfa » PRELUDE AKTİVİTE » BULUŞMA ve ORGANİZASYONLAR

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 22 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3  Sonraki
Yazar Mesaj
 Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Eyl 22, 2014 10:16 am 
Kullanıcı avatarı

Emeği geçen herkese bir kez daha teşekkür ederek başlamak istiyorum.
Çok keyifli bir gezi oldu.

Önce buluşma yerindeyiz.

Resim

Resim

Kahvaltıya geçiyoruz ama Hasan Hoca kapalı alanda fazla kalamıyor, bir çeşit klostrofobi :lol:

Resim

Resim

Kahvaltı sonrası Sazova Parkı

Resim

Resim

Resim

Resim

Teker teker katılımcılar

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Parkta kısa bir mola

Resim

Ardından kısa bir şehir turu

Resim

Hasan Hoca'nın ellere dikkat

Resim

Arada çıktığımız tepede fotoğaf çekmemişim, çekenlerden bekliyoruz artık. Akşam yemeği yoluna geçiyoruz, Emre'nin 3.stop detayını sevdim.

Resim

Sabah otelin önü

Resim

Ve İstanbul'a dönüş yolu... dedim ama kullandığım upmatik sitesi bu fotoğrafları almadı :( Yolda Turgay'ı çekmiştim oysaki, sakın kırmızı renkten dolayı bir kıskançlık krizi olmasın bu sitenin yaptığı :D

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Eyl 22, 2014 12:15 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Kaan,
Müsaadenle başlığın ismini değiştirdim.

Harika paylaşımlar bunlar... Buluşma her anlamda çok keyifli ve güzel oldu. Ayrıca her ne kadar çok şehrin içine girmesek bile bir çok mekanı gezdik ve inceleme fırsatı bulduk. Eskişehir gerçektende Anadolu'nun en temiz ve yeşil şehirlerinden biri. Sayımızın çok azalması nedeniyle neredeyse iptalini düşündüğümüz bu buluşmayı gerçekleştirmiş olmanın keyfini yaşıyorum. Bir kez daha anlıyorum ki organize yapmak gerçekten çok zor. Herkese ulaşmak, her detayı düşünmek, herhangi bir sorun yaşamamak için her detayı bir çok kez düşünmek, organizasyonda sıkıntı olmaması için tekrar tekrar irtibata geçmek, buluşma programı içerisinde herkesin bir arada olmasını sağlamak, birinin bir diğer arkadaşımızı bekleyerek sıkılmamasını sağlamak, herkesi bu anlamda yan yana tutmaya çalışmak çok zor. Organize anlamında bu buluşmanın beni biraz yorduğunu itiraf etmeliyim. Ayrıca kendisine teşekkür edeceğim ama insanları bir arada tutma adına Taha arkadaşımızın çabasına da ne kadar teşekkür etsem azdır.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Eyl 22, 2014 2:04 pm 
Kullanıcı avatarı

Güzel bir buluşma olmuş ben 9 kişi olursunuz diye düşünüyordum, gelemeyeceğimi bildirdikten sonraki liste 9 kişi idi ancak anlaşılan daha da azalmışız. İsmail abi ve eskişehirdeki diğer 5g sahibi prelude cü Mert falanda gelmemiş gördüğüm kadarı ile,ankaradan ayırca Emre Minçeninde gideceğini düşünüyordum olmamış demekki.

Dediğin gibi abi zor bir organizasyon oldu keşke gelebilseydim biraz daha kalabalık olurduk.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Eyl 22, 2014 3:12 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Güzel bir buluşma olduğu konusunda şüphem yok...
Herkesi tek tek selamlıyorum...
Gelemeyenlerden birisi olarak aklımın orada olduğunu belirtmek isterim.
Gerçekten ben çok istedim ama 3 haftalık kurs kilitlediler 19 Eylül de bitti.
Ancak eve gidebildim. Maddiyattan bahsetmiyorum bile.
Bundan sonraki organizasyonu hasretle bekliyorum şimdiden.
Hatta önümüzdeki organizasyonda elimden gelenin fazlası için şimdiden hazırım.
Eskişehir'e katılan ve emeği geçen bütün arkadaşları özverilerinden dolayı tebrik ediyorum.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Eyl 22, 2014 3:25 pm 

Şahane olmuş! Göz bayramını kaçırmış olduk... Pazar günü uçakları seyredebildiniz mi?

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Eyl 22, 2014 4:13 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

ozerki yazdı:
Şahane olmuş! Göz bayramını kaçırmış olduk... Pazar günü uçakları seyredebildiniz mi?

hondaperformans yazdı:
Güzel bir buluşma olduğu konusunda şüphem yok...
Herkesi tek tek selamlıyorum...
Gelemeyenlerden birisi olarak aklımın orada olduğunu belirtmek isterim.
Gerçekten ben çok istedim ama 3 haftalık kurs kilitlediler 19 Eylül de bitti.
Ancak eve gidebildim. Maddiyattan bahsetmiyorum bile.
Bundan sonraki organizasyonu hasretle bekliyorum şimdiden.
Hatta önümüzdeki organizasyonda elimden gelenin fazlası için şimdiden hazırım.
Eskişehir'e katılan ve emeği geçen bütün arkadaşları özverilerinden dolayı tebrik ediyorum.

Aramızda olmanızı çok isterdik. Sayı olarak günden güne ciddi boyutta azalma yaşayınca son 2 güne dek buluşmayı iptal etme düşüncesi hakim olmuştu. Ciddi anlamda düşündük bunu ama sonuç olarak yapmaya karar verdik. Sonraki buluşmalara diyorum artık. Şu an İstanbul da İsmail abi hariç 4 kişiyiz ve İstanbul içi dahi küçük çaplı buluşmalar organize edebiliriz.

Uçak gösterisine katılmadık. Halka açık olması nedeniyle civarında ve organize alanı içinde aşırı yoğunluk oluyormuş. Zaten gün içinde onlarca defa jet uçuşu izleme imkanınız var. Biz de Pazar günü programımızı Cumartesi yapamadığımız Cam sanatları müzesi ve Balmumu müzesine aktarmaya karar verdik. Güzel de oldu...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Eyl 22, 2014 4:44 pm 

Güzel bir buluşma oldu, katılan herkese teşekkürler.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Eyl 22, 2014 9:31 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Istanbul buluşması yapalım patron...
Ve sanırım 4 kişiden fazlası da var...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Eyl 23, 2014 2:24 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Başta misafirleriyle son derece emek vererek ilgilenen Taha arkadaşımız olmak üzere buluşmaya gelen tüm canlara teşekkürlerimi gönderiyorum.

Artık bir sonrakini Samsun'da yapmamak için hiçbir neden/mazeret/bahane kalmadı diye düşünüyorum.

İmza: Buluşmalara en fazla km. yaparak gelen adam :)

Sevgiler ;)

Resim

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Eyl 23, 2014 5:20 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Samsun da buluşma olmasını çok ama çok isterim. Yalnız şunu belirtmek lazım; Km olarak hem İstanbul, hem Ankara, hem Kütahya hem Eskişehir ahalisine yaklaşık olarak aynı mesafede ve bu mesafe gidiş geliş olarak 1500 km yi buluyor. Bu da bir hafta sonu buluşmasını neredeyse imkansız hale getiriyor. Cumartesi gününü orada tüm gün yaşamak için Cuma gününden yola çıkmak lazım. Aksi halde Cuma gece 12 de bile yola çıkılsa Samsun a 10 dan önce varmak çok zor. Bu da uykusuz olarak tüm günü geçirmek olur ve bu da maalesef aşırı yorucu olur. Emre nin Ankara da konaklama imkanı olduğu için bir gün önceden yola çıkıyor ve orada konaklayıp Eskişehir ve Kütahya ya geldi. Pazar günü erken saatte yola çıkılmalı, ertesi gün mesai olduğunu varsayarsak Eskişehir de yaptığımız gibi pazar gününe de aktivite kaydırmak mümkün olmaz. O nedenle tam gün Cumartesi dolu dolu program yapacaksak eğer, Cuma gününden Samsun'a varmalıyız. Bu da çifte hotel masrafı demektir.

Samsun buluşması benim açımdan inanılmaz ve çok keyifli olur yalnız, Lpg li araçlarımız olduğunu varsayarsak ve konaklama giderlerini Eskişehir oranında düşünürsek bu buluşmanın maliyeti 1000 TL yi rahatlıkla aşıyor.

Biraz heves kırıcı oldu galiba ama organize aşamasında başımıza gelecekleri önceden belirlemek gerek...

Başa Dön 

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 22 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3  Sonraki

Forum ana sayfa » PRELUDE AKTİVİTE » BULUŞMA ve ORGANİZASYONLAR

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye