Kayıt    Giriş    Forum    Ara    SSS

Forum ana sayfa » PRELUDE AKTİVİTE » BULUŞMA ve ORGANİZASYONLAR

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 9 mesaj ] 
Yazar Mesaj
 Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Eki 13, 2014 9:35 am 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Merhaba Arkadaşlar,

Fotoğraf yükleme ve editleme işlemi sona erdikten sonra acilen foruma yükleme işlemine geçtim. Fotoğrafları izlemenin en güzel yanı; buluşmada yaşanan tüm güzellikleri tekrar hissediyor olmak. Katılan, organize eden, keyfini yaşayan herkese tekrar tekrar teşekkür ediyor ve sizleri fotoğraflarla başbaşa bırakıyorum

Herşey güzel bir kahvaltıyla başladı. Aç olan prelude sevdalıları olarak gittiğimiz mekan bizi ziyadesiyle memnun etti. Çalışanların güler yüzü, ellerinde porselen çaydanlıklarla sürekli olarak yapılan çay servisleri, bize sunulan lezzetler, hepsi harikaydı...

Resim

İşte kahvaltı mekanından bir kaç fotoğraf... Sayımız az ama keyfimiz çok fazlaydı...

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Bir sonraki mekanımız Sazova Bilim ve Kültür Vakfı Parkıydı... Burasını da çok beğendim. Herşey çok güzeldi, yeşil renk harikaydı. İşte fotoğraflar;

Resim

Resim

Resim

Buluşmamıza katılmayan arkadaşlarımızın gözümüzdeki haliyle devam edelim. Bu fotoğrafa bakınca hissettiğimiz şey "işte buluşmaya katılmayan prelude sevdalıları" oldu nedense... Sizce neden?

Resim

Resim

Resim

İşte bir kaç güzel insan... Nişanlılar birbirine sarılır, diğer nişanlı ise arka planda nişanlısına tekmil verir :):)

Resim

Resim

Resim

Resim

Sırada Akvaryum var... Gerçekten de çok güzel ve keyif alarak dolaştığımız bir mekan oldu. Dolaşma esnasında yorulmuş olsakta içerde geçirdiğimiz güzel dakikalar bu yorgunluğun etkisini ziyadesiyle azalttı...

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Yine aynı parkın içinde bulunan mekanlardan birinde hem dinleniyor, hem sıcak soğuk içeceklerimizi yudumluyor hem de sohbet ediyoruz. Keyfi uzun süre akıldan çıkmayacak anılar bunlar...

Resim

Eskişehir'i tepeden gören, harika bir manzaraya sahip olan mekanda çaylarımızı içiyor, sohbete devam ediyoruz.

Resim

Odunpazarı; mimarisi, dokusu, renkleri, temizliği ve düzeniyle harika bir mekan daha... Eskişehir belediyesini hepimiz defalarca tebrik ettik bu vesileyle... Yüksek binalar yok, beton yığını devasa gökdelenler yok, Odunpazarına has evlerde başka hiçbir modifikasyona izin yok, herşey olması gerektiği gibi ve dokusuna zarar vermeden yapılmış.

Resim

Resim

Akşam oluyor ve ayrılık vakti geliyor. Geceyi şehirde geçirecekler olarak kaldığımız otelde odalarımıza çekiliyoruz. Mekan gerçekten harika. Temizliği, düzeni, odaları, her detayına hayran olduk ve bu güzel mekanda kahvaltı saatinde buluşuyoruz. Yorgunluklar atılmış, uyku alınmış ve keyifler tavan yapmış haldeyiz...

Resim

Resim

Resim

Otelden ayrılmadan önce bu güzel mekanın önünde bir fotoğrafımız olmalıydı muhakkak. Odunpazarı evleri arasında ufak bir gezindi ve son olarak Cam sanatları müzesi ziyaretini yapmak üzere otelimizden ayrılıyoruz.

Resim

Resim

Cam sanatları müzesi yine hayran olduğumuz mekanlar arasında. Cam konusunda zaten dünyada lider konumda olduğumuzu otomotiv dünyasından biliyorum. Konu Cam ve Cam sanatı olunca yine harika eserler ortaya dökülmüş. Çok fazla eser vardı ve beğendiğim bir kaç eserin fotoğrafını sizlerle paylaşıyorum.

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

İşte bir buluşmanın daha sonuna geldik. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Yeni buluşma ve buluşmalarda tekrar görüşebilmek dileğiyle...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Eki 13, 2014 12:42 pm 
Kullanıcı avatarı

Gelemediğimiz için çok üzülmüştük, üzülmekte de haklıymışız. Dolu dolu bir organizasyon olmuş emeği geçen ve katılan arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Eki 14, 2014 1:29 pm 

Evet uzun süredir buluşma fotolarını bekliyorum...Ben de yüklemek istiyorumsiteye ama eskisi gibi olmuyor nedense bu iki yıldır.Buluşma organizasyonu düzenleyen emeği geçen herkese öncelikle teşekkürler.Az katılım da olsa ,Prelude buluşması işte..çok güzeldi..Sohbetler güzeldi kanımca;) Allah yenisini erdirsin diyelim .

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Eki 14, 2014 9:30 pm 
Kullanıcı avatarı

Turgay,

Harika fotoğraflar, tüm hafta sonunu tekrar yaşadım sanki. Sazova'daki ilk fotoğrafta "şato"ya doğru koşan benim kızları farkettin mi acaba :)

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Eki 14, 2014 11:07 pm 

süper!

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Eki 15, 2014 9:20 am 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

kaan_pct yazdı:
Turgay,

Harika fotoğraflar, tüm hafta sonunu tekrar yaşadım sanki. Sazova'daki ilk fotoğrafta "şato"ya doğru koşan benim kızları farkettin mi acaba :)

Farketmez miyim, o nedenle deklanşöre bastım zaten. 2 tane daha fotoğraf çekmişim ama bunu yükledim foruma...
Kesinlikle haklısın; ben de fotoğraflara baktıkça o keyfi tekrar yaşıyorum. Eskişehir gibi bir ilimizi görmüş ve gezmiş olmak çok güzel bir duygu...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Eki 15, 2014 10:22 am 
Kullanıcı avatarı

Harika fotoğraflar ve Keyifli bir sunum. Teşekkürler Turgay abi...:)

Balıkesir'de eğitimdeyim, fotoğrafları paylaşamadım henüz. Dönünce inşaAllah...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Eki 15, 2014 7:59 pm 
Kullanıcı avatarı

Doktorum,

Ölümün de mi eğitimi oluyor. :)

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cum Eki 24, 2014 1:05 pm 

ben nasıl yokum burda ya
:(

Başa Dön 

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 9 mesaj ]