Kayıt    Giriş    Forum    Ara    SSS

Forum ana sayfa » PRELUDE AKTİVİTE » BULUŞMA ve ORGANİZASYONLAR

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 98 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Yazar Mesaj
 Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Eki 27, 2015 4:49 pm 
Kullanıcı avatarı

Görüntüler de yer de buluşma da çok güzeldi. İlk katıldığım buluşma olan Kütahya buluşmasından sonra mutlaka hepsine katılmalıyım demiştim. Bu buluşmadan sonra da fikrim değişmedi hatta daha da güçlendi. Sayı olarak az da olsak, güzel ve bilgi dolu insanlarla bir arada olmak gerçekten de çok güzeldi.

Turgay, herşeyde olduğu gibi bu buluşmada da emeğin çoktu. Elini attığın herşeyi çok iyi başarıyorsun. Çok teşekkürler herşey için.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Eki 27, 2015 10:08 pm 

Sağolasııın, ha bu arada abi bana 2-3 kare iltimas geçmişsin, berhudar ol :) Yahu Savaş Abi Abant sapağından İstanbul tarafına otobana girer girmez bir tesis var, orada durduk. Bir de ne görelim, tesisin Ankara istikametine dönmek için kendi üst geçidi varmış, bileydik hep beraber orada durur laflardık... Neyse, kısmet başka güneymiş.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Eki 27, 2015 10:55 pm 
Kullanıcı avatarı

Hadi yaa, üzüldüm bak şimdi Özkan hocam. Çok bakınıp yer bulamayınca sohbetimiz yarım kalmıştı. Bir dahakine daha uzun daha detaylı konuşma fırsatı buluruz inşallah.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Eki 27, 2015 11:08 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

savagecars yazdı:
Görüntüler de yer de buluşma da çok güzeldi. İlk katıldığım buluşma olan Kütahya buluşmasından sonra mutlaka hepsine katılmalıyım demiştim. Bu buluşmadan sonra da fikrim değişmedi hatta daha da güçlendi. Sayı olarak az da olsak, güzel ve bilgi dolu insanlarla bir arada olmak gerçekten de çok güzeldi.

Turgay, herşeyde olduğu gibi bu buluşmada da emeğin çoktu. Elini attığın herşeyi çok iyi başarıyorsun. Çok teşekkürler herşey için.

Rica ederim Savaş,

Bir konuda sana ziyadesiyle katılıyorum. Hep söylerim, güzel insanlar bulmak zordur bu hayatta. Güzel insanlarla muhabbetin de ayrı bir keyfi olur.

Estağfurullah, elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Bazen hevesim kırılmıyor değil ama güzel şeyler güzel insanlarla oluyor...

Bu arada Özkan'ın bahsettiği durum da ayrı bir üzüntü konusu :) Mekanın çift yönlü girişinin olduğunu görünce çok üzüldük ama başka sefere...

Yine belirtmeden geçemeyeceğim, sapanca yolu üzerinde bulunan tesiste Özkan'la yediğimiz yemeği hala sindirmeye çalışıyorum. Ne gömdük yaaa :):):)

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Eki 28, 2015 7:29 am 

kelimelerin anlamsız kaldığı tarifi zor olan bu buluşmada o kadar çok istememe rağmen son dk aksilikleri beni vurdu.
bu arada resimler harika
özellikle özkancığımın arazıye uyum sağlaması (pantolon)
ve onurcuğumun sweatshirt giymesi harika hepsi hazırlklı maaşallah
elinize emeğinize sağlık diyorum..

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Eki 28, 2015 8:23 pm 

Çok gastronomik oldu hakikaten :)

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Eki 28, 2015 10:13 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Arkadaşlarımı yalnız bıraktığım ve kendimi bu nimetten faydalandıramadığım için üzgünüm.
sebebim değil sebeplerim vardı. hatta preludem ile gelemeyecek durumdayken sadece kendim dahil olmak istedim ama işyerimden hafta sonu mesai olacağı söylenince resmen kahroldum.
çok istedim gerçekten ama çok engel vardı...
şimdi resimleri de görünce üzüntüm daha da arttı.... :(
prelude'ler , ve saygıdeğer arkadaşlarım abant ile buluşunca harika bir güzellik olmuş.
çok imrendim gerçekten.

önümüzdeki ilkbahar-yazbaşı dönemi geleneksel Preludeclub Türkiye buluşma ve organizasyonu için Turgay ile konuştuk kısaca ve ben organize edeceğim diye söz verdim.
umarım bu konuda bir değişiklik omaz. bunu yapmak istiyorum çünkü. ve herkesten daha müsait durumda olacağım kesin :)

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Eki 29, 2015 12:18 am 
Kullanıcı avatarı

Süpppper!..

Başa Dön 

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 98 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Forum ana sayfa » PRELUDE AKTİVİTE » BULUŞMA ve ORGANİZASYONLAR

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye