Kayıt    Giriş    Forum    Ara    SSS

Forum ana sayfa » PRELUDE AKTİVİTE » BULUŞMA ve ORGANİZASYONLAR

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 20 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
 Mesaj Gönderilme zamanı: Cum May 06, 2016 1:10 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

hondaperformans yazdı:
aynen... ben de pazar günü için söyledim zaten...
pazar günü konuşulur o zaman.

Benim hatam,
Cumartesi gününden bahsediyorsun sandım. Pazar günü için kalan arkadaşlarla dilediğimiz gibi bir organize yapabilirim Tanercim.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cum May 06, 2016 1:42 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

evet böyle daha iyi olur. :)

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cum May 06, 2016 11:43 pm 
Kullanıcı avatarı

Abim ellerinize emeklerinize sağlık tüm ayrıntılar düşünülmüş hepsi çok güzel gözüküyorlar çok çok teşekkürler.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cmt May 07, 2016 5:43 pm 

Ewet program herzaman ki gibi harika ben pazar gunu amca kizinin dugun sebebi ile kalanayacagim o yuzden ctesiyi dolu dolu gecirmek istiyorum gezmekten cok bir arada sohbet etmek istiyorum tesekkurler

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal May 10, 2016 12:47 am 
Kullanıcı avatarı

- Arkadaşlar Pazar günü yine İsmail abi ve Hasan Hocamla birlikte muhtemel hava şartlarına yönelik alternatif mekan inceleme ve analizlerine devam ettik.

- Saklı Dünya Restoranı ziyaret ederek Akşam Yemeği veya Kahvaltı planı için bilgi aldık. Burada sabit bir menü oluşturma fikrini istişareye sunmak istedik. Geçen seneki akşam yemeğimizdeki menü 45TL olmuştu. Bu sene yine sabit bir menü olduğunda Fiyat 60TL olarak fiyat verdiler.

*Çorba (2 çeşit çorbadan biri)
*Salata (Mevsim yeşillikleri)
*Paçanga böreği ( 1 adet)
*Adana veya Urfa veya Piliç şiş
*Kazandibi
*Meşrubat

- Sabit menü olduğunda farklı bir tercihi olanlar sorun olur diye düşünülürse eğer tüm menü ve fiyatlarını paylaşalım istedik.

Resim

Resim

Resim

Resim

- Ayrıca yeni açılan Pesmet Bistro&Steak House mekanını da ziyaret ettik. Menü fiyatlarını da paylaşarak ,Kahvaltı veya akşam yemeği alternatifine sunmak istedik.

https://tr.foursquare.com/v/pesmet/5553 ... 25fb7ad434

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

- Ayrıca biraz küçük bir mekan da olsa ; doğa manzaralı çay sohbeti yapabileceğimiz ve Çini'nin Picassosu olarak nitelendirilen Merhum Sıtkı OLÇAR çinilerinin satış mağazasını alternatifler arasına katmak istedik. ilgisini çekenlerin olacağı kanaatindeyim...

http://www.sitkiusta.com/

Resim

Resim

Resim

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal May 10, 2016 1:15 am 
Kullanıcı avatarı

hondaperformans yazdı:
sadece bir öneride bulunmak istiyorum...
geçen sene de Tavşanlı/Domaniç turu yapalım demiştik , yorgunluk ve önümüzdeki uzun yol sebebinden dolayı gitmemiştik.
bence Tavşanlı/Domaniç turu yerine kahvaltıdan sonra sakin bir yerde hem çay kahve içip , hem yolculuk hazırlığı yapıp hem biraz araç başında muhabbet edebileceğimiz bir yerde takılabiliriz.
bu kaldığımız otelin bahçesi olabilir...
kahvaltıdan sonra öğle yemeği de yiyebileceğimiz bir yer olabilir...
hatta ilk buluşma noktamız olan opet yakıt istasyonu bile olabilir.
az kalmış zamanımızı o kadar yolda heba etmesek iyi olur diyorum...
naçizane fikrimdir...

Pazar günü için sayımız azalacağından mekan alternatifimiz artmış olacak zaten Taner abi. Sıtkı olçar çini satış mağazası çay sohbeti yapabileceğimiz küçük , şirin ve manzaralı bir mekan ;)

Bilal Prelude yazdı:
Ewet program herzaman ki gibi harika ben pazar gunu amca kizinin dugun sebebi ile kalanayacagim o yuzden ctesiyi dolu dolu gecirmek istiyorum gezmekten cok bir arada sohbet etmek istiyorum tesekkurler

- Muhabbet sohbet etmek adına Yörükler Yayla Tesisi Sabahtan akşama kadar vakit geçirilebilecek bir mekan aslında. ismail abi ve Hasan hocamla da aynı düşünceleri paylaştık. Dilerseniz sabahtan akşama kadar orada takılabiliriz...;)

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal May 10, 2016 7:38 am 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Emeklerinize sağlık dostlar. Gerçekten emek vermiş, çok güzel bir fizibilite çalışması yapmışsınız. Mekanlarda menülerde şahane görünüyor. Çok güzel geçicek bir buluşma olacağına eminim. :)

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal May 10, 2016 8:31 am 
Kullanıcı avatarı

Kadir hocam, gercekten harikasınız. İsmail abi ve Hasan hocamla birlikte yapılabilecek herşeyi yapmışsınız. Mekanlarda programda çok iyi görünüyor. Ellerinize, emeğinize sağlık...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal May 10, 2016 9:34 am 
Kullanıcı avatarı

Kütahya her zamanki gibi ön hazırlıkta prelude buluşması için doğru adres olduğunu ortak nokta haricinde yine kanıtlıyor. Organizasyon her zamanki gibi güzel olacaktır buna eminim. Ancak şunu da eklemeden geçmek istemiyorum hesap konusunda aynı durum yine yaşanmasın alman usulü herkes kendi harcamalarını kendisi yapıyor bu noktada misafirperverliğinizi gördük daha misafirliğimiz kalmadı bizim :) Baştan söyleyeyim sonra karateye dönüyor sok o elini cebine söylemleri ile hopppp :D

Elinize sağlık yine güzel bir gün olacak kayıpsız kalabalık bir buluşma olursa mükemmel olacaktır.

Bazen böyle organizasyonlarda kalabalık olunca polis sıkıntı yapıyor ilk defa böyle bir rakama ulaşılacak yeni arkadaşlarımız da gelecek bu noktada çevreyi rahatsız edici hareketlerden kaçınmamız gerektiğini yeni arkadaşlara ifade etmek isterim.

Nedir bunlar ki ben çok karşılaşıyorum ankaradaki ortamlarda; lastik yakma, el freni çekme, patinaj yapma, eksoz bağırtma gibi olaylardan uzak durmak gurubun sıkıntı yaşamaması için yapılmamalı.

Yolda hareket halinde iken ufak gazlamalar birdir bir atlamalar illaki oluyor trafiğin aksamaması kaydı ve bir kazaya mahal vermemek adına dikkatli olunmalı.

Eski ekip ve daha önceki buluşmalara gelen arkadaşlarımız bu noktada birbirlerini tanıyorlar zaten yeni arkadaşlar'a bu uyarıları hatırlatmakta yarar görüyorum.

Toplanma noktamızda herkes geldiğinde bu uyarıları sözlü olarak kendi içimizde tekrar hatırlatmakta da fayda görüyorum. Belirli bir tarz ve hız ile şehir içinde gidilecek yerlere hareket etmeliyiz.

Söyleyeceklerim bu kadar :)

Ha unutmadan prelude buluşmasına lütfen Bmw ile gelinmesin adamın iki tane prelude ü var hala bmw ile geliyor yaa... İsmail abi duy sesimi!

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal May 10, 2016 9:46 am 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Bu ufak ama önemli uyarıları buluşma tarihine yakın ben de paylaşmayı düşünüyordum ama Onur önce davranmış. Tüm yazılanlara en ufak kelimesine kadar katılıyorum.

Hesap konusu: Onur, ben organize edeceğim o kısmı, merak etme...

Başa Dön 

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 20 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2

Forum ana sayfa » PRELUDE AKTİVİTE » BULUŞMA ve ORGANİZASYONLAR

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak: