Kayıt    Giriş    Forum    Ara    SSS

Forum ana sayfa » PRELUDE AKTİVİTE » BULUŞMA ve ORGANİZASYONLAR

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 6 mesaj ] 
Yazar Mesaj
 Mesaj Gönderilme zamanı: Cmt Ağu 06, 2016 8:10 pm 
Kullanıcı avatarı

Sevgili dostlar, minik bir fotosunu Fatih hocamın paylaşarak başlattığı tek kişi-3 Prelude buluşmasını bugün itibariyle bende gerçekleştirmiş bulunmaktayım :D "Bostanlı Fatih Honda"nın nadide Honda'ları ile benim "şimdilik" perişan G4'ünü biraraya getiren buluşmanın daha detaylı fotoğraflarını sizlere sunmak isterim. İşin şakası ülkemizin içinde bulunduğu malum zor şartlar sonucu tüm kamu personellerinin izinleri iptal olmuştu. Bende bu durumdan etkilendiğim için daha güzel geçirmek istediğim Prelude odaklı izmir gezimi yapamayarak, alelacele G4'ü alıp oğlumun yanına gitmek durumunda kaldım. Oğlumu 3 haftadır göremiyordum ve bunun için sadece iki günüm vardı. Sonrası Antalya'ya dönüş tabii ki :(

Bu şekilde sıkışık program olmasa, Fatih hocamın İzmir'de olduğu bir tarihte, Ozan hocam ve Taner abiyi bir araya getirecek bir buluşma hayal ediyordum ama darısı Kuşadası buluşmasına artık. Bu vesileyle Ozan hocam senden de beni affetmeni isteyeceğim, haberdar edemedim, kusura bakma. Aracı 8.30 gibi alıp hemen Kuşadası/Güzelçamlı'ya geçiş yapmak zorundaydım. Taner abi ise durumu hissetmiş gibi aradı bugün beni :D Sağolsun olaylardan dolayı aracın İzmir'de mahsur kaldığını düşünerek, Ankara'ya götürebileceğini söyledi. Kendisi bir işi için gidecekmiş, bu vesileyle beni de G4'üme kavuşturmak istemiş. Fatih hocam, bütün naifliği ile çok destek olan eşi Ebru hanım, Taner abi ve Ozan hocam, gerçekten harika insanlarsınız. Sağolun, varolun...

Gelelim mini buluşma fotoğraflarına... İzmir'in tozlu havasından nasibini alan Prelude'ler haliyle epey tozlulardı ama Peşrev ve Pikaçu (efsane Legend'i de es geçmeyim) bütün zarafetleri ile beni büyülediler. Ebru hanım gelmeden önce bol bol inceledim, fotoğraflar çektim. İşte bu kısa ama dolu dolu anlardan fotoğraflar...

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Bunu da hep beraber kafayı yiyelim diye çektim :D
Resim

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzr Ağu 07, 2016 1:33 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Gerçekten şahane bir buşuşma olmuş Savaşçım. Fatihin otopark tam bir Prelude Cenneti. Preludelerin ve Hondaların en nadideleri orada. Fotoğraflar çok güzel cidden. Resmen bir resital yaşadık. :D Dostum sana Prelude konusunda her türlü yardımı ve desteği yaparız. Önemli olan gönüller bir olsun hoş olsun. İnşallah ilerleyen zamanlarda durumlar düzelince sende aracında istediğin çalışmaları yaptıracaksın dostum. Aracın zaten hatları itibarıyle son derece güzel ve diri bir Prelude. Dün bende yanına gelmek isterdim ama çok kısa süre burada kalmışsın ve hemen yola çıkmışsın. Nasıl ama Fatihçiğimin mekanı. Tam Cennet değil mi? :D

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzr Ağu 07, 2016 2:05 pm 
Kullanıcı avatarı

Başkalarını bilmem ama bizim için gerçekten bir cennet Ozan hocam :D Zaten Ebru hanım gelmeden önce bir süre araçlarla vakit geçirdim. Gerçekten de çok güzeller, maşallah! Aslında sağdaki ve soldaki boşluklarda senin G4 ve Taner abinin G5 olsaydı tadından yenmezdi ama dediğim gibi bir başka sefere inşallah.

Benim G4 ufak hasarlar ve boyadaki çürükler dışında gördüğüm birçok araca göre fena durumda değil Ozan hocam. Boya işini hallettikten sonra kendisini çok daha fazla göstereceğinden eminim. Sizinkiler kadar olmasa da, ülkenin elle gösterilir Prelude'lerinden olana kadar durmak yok benim için ;)

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Ağu 08, 2016 11:50 pm 

Vay anam...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Ağu 09, 2016 1:53 pm 
Kullanıcı avatarı

savaş abi beyaz lude lip istiyor lippp :D

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Ağu 11, 2016 12:25 pm 
Kullanıcı avatarı

Berk, lipleyecez inşallah :D Eksiğin farkındayız, hamleler yapağız ;)

Başa Dön 

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 6 mesaj ] 

Forum ana sayfa » PRELUDE AKTİVİTE » BULUŞMA ve ORGANİZASYONLAR

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak: