Kayıt    Giriş    Forum    Ara    SSS

Forum ana sayfa » PRELUDE AKTİVİTE » BULUŞMA ve ORGANİZASYONLAR

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 174 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Sonraki
Yazar Mesaj
 Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Mar 01, 2017 11:28 am 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Merhaba Arkadaşlar,

Koca bir yılı daha geride bıraktık. Klasik ifadeleri kullanacak olursak, acısıyla tatlısıyla geldi ve geçti. Zaman hızla akıp gitti ve bir geleneksel buluşmamızın daha zamanıdır artık...

Her sene olduğu gibi yine Mayıs ayında Kütahya'da geleneksel buluşmamızı gerçekleştireceğiz. Bu sene 20-21 Mayıs tarihleri uygun gibi görünüyor. Sonraki hafta Ramazan başlangıcı olduğu için zaten mümkün olamayacak.

Heyecan başlasın,
Kimler geliyor?

NOT: Katılım özel şartlara bağlıdır. Forumumuzun aktif olduğu yıllar boyunca edindiğimiz tecrübeler nedeniyle katılım için bazı özel şartlarımız olacak. Daha önceki şehirlerarası buluşmalarımıza katılan arkadaşlarımızla ilgili bir şart gerekmiyor ama ilk kez katılacak olan üyelerimiz için bir değerlendirme yapmak durumundayız. Kimseyi değerlendirecek veya hakkında karar verecek sıfatı kendimizde görme gibi bir düşüncemiz yok ama katılım gösteren üyelerimizin de rahatsız olmamaları adına bunun önemli olduğunu düşünüyoruz.

Bir kez daha,

Kimler geliyor???

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Mar 01, 2017 3:06 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Şu anki mevcut ekonomik koşullarım ve içinde bulunduğum sıkıntılı ortam + Mayıs - Haziran aylarında beni bekleyen masraflar eklenince, ben malesef gelemiyorum. Aracın Trafik sigortası Mayısta bitiyor + Yol parası ve masraflar + birde ufaklığı getirirsem konaklamamız lazım, onun masrafı derken bi 1800 - 2000 TL para lazım olacak. Bu koşullarda trafik sigortasını da yaptıramayacağım ve en az yaz sonuna kadar borç ödeme modunda olacağım. Malesef şu an mevcut borçlarla bunu kaldıracak bütçem yok ama bir gelişme olduğu anda sigortayı yaptırıp yanınızda olmak için elimden geleni yaparım. Fakat şu anki koşullarda gelmem imkansız gibi dostlarım .. :(

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Mar 01, 2017 3:10 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

PreludeBB2 yazdı:
Şu anki mevcut ekonomik koşullarım ve içinde bulunduğum sıkıntılı ortam + Mayıs - Haziran aylarında beni bekleyen masraflar eklenince, ben malesef gelemiyorum. Aracın Trafik sigortası Mayısta bitiyor + Yol parası ve masraflar + birde ufaklığı getirirsem konaklamamız lazım, onun masrafı derken bi 1800 - 2000 TL para lazım olacak. Bu koşullarda trafik sigortasını da yaptıramayacağım ve en az yaz sonuna kadar borç ödeme modunda olacağım. Malesef şu an mevcut borçlarla bunu kaldıracak bütçem yok ama bir gelişme olduğu anda sigortayı yaptırıp yanınızda olmak için elimden geleni yaparım. Fakat şu anki koşullarda gelmem imkansız gibi dostlarım .. :(

Seni anlıyorum Ozancım,
Yine de 21 Mayıs'a vakit var, bakalım zaman ne gösterecek :)

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Mar 01, 2017 3:15 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

soulless yazdı:
PreludeBB2 yazdı:

Seni anlıyorum Ozancım,
Yine de 21 Mayıs'a vakit var, bakalım zaman ne gösterecek :)

Aynen dostum. Elimden geleni yapacağım..

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Mar 01, 2017 4:37 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Hadi hayırlısı...
Şimdiden heyecan bastı...
Listeyi başlatıyorum o zaman...
Ozancım sakın itiraz etme...
Lütfen...

Turgay Kasarcı
Taner Dilek
Ozan Kırşallıoba

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Mar 01, 2017 4:52 pm 

hemen hemen hergün foruma giriyorum bulusma gönderilerını beklemekten bi hal oldum.
21 mayısta görevdeyim ama sizi prelude leri özledim kaçınılmaz geliyorum prelude li yada prelude siz;)
görüşmek dileği ile.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Mar 01, 2017 5:33 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Turgay
Taner
Ozan
Bilal

Hadi bakalım...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Mar 01, 2017 6:17 pm 
Kullanıcı avatarı

Bugünden 20 mayısa söz vermek zor tabi, Dünyanın bin bir türlü hali var. Ama bir aksilik olmazsa bizde geliyoruz :)

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Mar 01, 2017 6:25 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

ekuzdere yazdı:
Bugünden 20 mayısa söz vermek zor tabi, Dünyanın bin bir türlü hali var. Ama bir aksilik olmazsa bizde geliyoruz :)

Tabii, daha önümüzde uzun zaman var ama zaman çok çabuk akıp geçiyor. Şu an için gelebilecek olanları listeleyeceğiz. Vakit yaklaştıkça liste de netleşecek...

Turgay
Taner
Ozan
Bilal
Emre

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Mar 01, 2017 9:10 pm 
Kullanıcı avatarı

Prensip olarak katılıyoruz. Bakalım zaman ne gösterecek. Bize güven olmaz tabii :mrgreen:

Başa Dön 

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 174 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Sonraki

Forum ana sayfa » PRELUDE AKTİVİTE » BULUŞMA ve ORGANİZASYONLAR

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye