Giriş    Forum    Ara    SSS

Forum ana sayfa » PRELUDE ALIM SATIM » PRELUDE PARÇA

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 8 mesaj ] 
Yazar Mesaj
 Mesaj Gönderilme zamanı: Cum Şub 26, 2021 10:51 pm 
Kullanıcı avatarı

Dostlar selamlar. Arka 4ws rot başları ile ilgili parça ne yazık ki tedarik edilememekte ve parça ne yazık ki Japonya'da dahi sipariş çalışmamıza rağmen bulunamamakta.
Bu noktada kafa kafaya vererek sevgili G5 kullanıcısı arkadaşlarımız bir çalışma yaptılar sağ olsunlar.
ETS rot (https://www.etsauto.com/tr) firması ile görüşerek üretimin mümkün olup olmadığını ellerinde parça ile giderek sorgulayıp normalde 100 adet altı imalatı kabul etmediklerini öğrenip, hatır gönül ile bu rakamı 60 a çektirmiş bulunmaktalar. Bu güzel bir fırsat normalde 80-85 dolar aralığında alabileceğimiz bu parçayı Türkiye'de imal ettirebileceğiz. Firmanın sayfasını incelerseniz Honda için ciddi üretimleri olduğunu göreceksiniz ancak bahsettiğimiz parça sadece 4ws için geçerli olduğu için bulunur bir parça değil.
Ben kendim 4 adet ile bu siparişe katılıyorum. Kendi içimizde G5 sahiplerinden şu an sipariş olarak 40 rakamına ulaştık.
Ancak 20 adet daha sipariş almamız gerekiyor ki bu üretim gerçekleşsin. Bu rakamın üzerine çıkmamızda bir problem yok sadece bu sayının altı(60) kabul edilmiyor.
Fiyat çift 160 tl dir.
Herhangi bir kar vs ticaret ilişkimiz yoktur amacımız az sayıda olan G5 sahiplerine faydalı olmak. Gönüllülük ile yapılan bu çalışmanın hayata geçmesi için en az 20 adet daha siparişe ihtiyaç vardır.
Ön Sipariş rakamlarına ulaşıldıktan 1 hafta sonra, para toplanması işi gerçekleştirilecek, siparişi paranın bir hesapta toplanması ardından firmaya aktarılarak gerçekleştireceğiz.

Konu benim kontrolümdedir dostlar. İsteyen bana buradan alt mesajda yazarsa yardımcı olacağım.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Mar 01, 2021 11:08 am 
Kullanıcı avatarı

Onur, beni 2 adet olarak ekleyebilirsin.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Mar 03, 2021 10:54 pm 

ben de 2 tane alabilirim

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Mar 04, 2021 9:43 am 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Almayı çok isterim Onur ama bir gün prelude sahibi olmak istesem zaten senin yanına gelirim. Başka alacak araba kalmadı. O nedenle bu konuda destek olamayacağım. Kusuruma bakılmasın.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Mar 04, 2021 10:31 am 
Kullanıcı avatarı

denizka yazdı:
ben de 2 tane alabilirim
kaan_pct yazdı:
Onur, beni 2 adet olarak ekleyebilirsin.

Tamamdır listeye ekledim. Sipariş sırasında IBAN bilgisini paylaşacağım. Para yatıp firmaya aktarılacak.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Mar 04, 2021 10:35 am 
Kullanıcı avatarı

soulless yazdı:
Almayı çok isterim Onur ama bir gün prelude sahibi olmak istesem zaten senin yanına gelirim. Başka alacak araba kalmadı. O nedenle bu konuda destek olamayacağım. Kusuruma bakılmasın.

Abi kusurluk bir şey yok. Ben zaten 4 adet alıyorum yedekli. Zaten üzerindekilerde bir şey yok. Siparişi tamamlamak için arkadaşlarımızdan da yedekli alanlar var ne yazık ki forum kullanmıyorlar. Watsapp üzerinden ayarlıyoruz her şeyi. Kısacası bir ihtiyaç olursa bir şkilde çözeriz. Sen prelude alacağım de yeterki.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Mar 04, 2021 7:11 pm 
Kullanıcı avatarı

TR740006701000000088543179 Fırat Kılıç Yapı Kredi. Bu hesaba para gönderimlerinizi yaparsanız para toplama işlemi bitip para hesaba aktarıldıktan sonra siparişler 40 gün içerisinde tamamlanmış olacak. Rica ediyorum yarın sipariş ettiğiniz adet karşılığı olan tutarı eklemiş olduğum arkadaşın hesabına aktarırsanız firma imalata başlayabilecek.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Mar 29, 2021 9:55 pm 

Yahu arkadaşlar, kaşındırmayın adamı :)

Başa Dön 

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 8 mesaj ] 

Forum ana sayfa » PRELUDE ALIM SATIM » PRELUDE PARÇA

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz