Kayıt    Giriş    Forum    Ara    SSS

Forum ana sayfa » PRELUDE ALIM SATIM » PRELUDE ARAÇ

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 42 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: 06 PR 215 1995 2.2VTI 4WS
 Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Eki 13, 2016 11:57 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Selamlar...
Amortisör ve yaylar için kesin çözümün , Turgay da dahil olmak üzere , uyguladığı yerli ve araca göre özel imal edilen coilover set olması gerektiğini düşünüyorum.
Hem amortisörler hem yaylar ve hem de istediğiniz kadar alçaltma durumu ile yapacağınız masraf , istediğiniz sonuçlara en makul ve mantıklı çözüm şeklidir.
Şimdiden Kolay gelsin...

Başa Dön 

Mesaj Başlığı: Re: 06 PR 215 1995 2.2VTI 4WS
 Mesaj Gönderilme zamanı: Cum Eki 14, 2016 10:10 am 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Merhaba üstadım,

İlk önce yazdıklarının kendi yazılarım olduğunu anlayamadım. Bu ifadeler bana yabancı gelmiyor derken meğer alıntı yapmışsınız :)

Orada bahsedilen uygulamaların hepsini gerçekleştirdim üstadım. Elimden gelen yardımı da yapabilirim. Yay konusu eibach ile çözülebilir yalnız, eibach yayların fiyatı 600-700 TL iken, 12 cm alçaltıp yükseltebileceğiniz bir coilover yaptırtmak 1000-1100 TL gibi maliyetlerle çözülebiliyor. O nedenle çok daha mantıklı...

Yaptıran herkes, ben dahil çok ama çok memnun.
Egsoz remus ile rahatlıkla çözülebilir. Aracınız için uygun olanı da internet ortamında bulabilmek mümkün.
Cam vizörü maalesef G4 ler için bulunması son derece zor bir parça. Ebay üzerinden sürekli olarak kovalamak lazım. Oem olmasa da replika ürünler de kullanılabilir ama oem olanına ulaşmak biraz zor.
Hayden şanzıman yağ soğutucu, edinmesi çok kolay. Sipariş edip temin edebiliriz.

Başa Dön 

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 42 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5

Forum ana sayfa » PRELUDE ALIM SATIM » PRELUDE ARAÇ

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye