Kayıt    Giriş    Forum    Ara    SSS

Forum ana sayfa » PRELUDE ALIM SATIM » PRELUDE ARAÇ

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 9 mesaj ] 
Yazar Mesaj
 Mesaj Gönderilme zamanı: Cum Ağu 05, 2016 10:15 am 
Kullanıcı avatarı

Daha öncede sahibinden sitesinde ilanım vardı, yalnız artık gerçekten borçlarım yüzünden ilgilenemiyorum araçla, bayada bakım yaptığım için kıymetini bilecek birinin alıp iyi bakmaya devam etmesi için burdan birinin alması beni sevindirir.

Aracımın şuan ki eksikleri;
Sunroof açılmıyor (su sızdırma vs. yok, sadece açılmıyor)
Farların açılmasında bir problem yok fakat kapatması çalışmıyor, elle kapatmak gerekiyor, ankaraya gidebilsem elektrikçi veysel ustada max. 100 liraya çözülecek bir iş)
Ön diskler ve balatalar değişse iyi olur.

Aracımın maliyeti 19500 tl, fakat yukarıda saydığım far ve disk için 500 tl, sunroof içinde 1000 tl düşerek 18000 tl istiyorum. Yine araç başına gelirseniz, samimiyete göre az daha ikramım olabilir. Umarım burdan biri alırda gözüm arkada kalmaz.
İletişim: 0554 591 00 08

aracımın buradaki konusu;
viewtopic.php?f=30&t=413

aracımın blogu;
http://namidigerlutfu.blogspot.com.tr/

Resim

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Eki 11, 2016 8:02 pm 
Kullanıcı avatarı

Conta yakmaya başladığı için bu gün servise bıraktım, bakımdan çıkınca artıık satmam gerekiyor. Maddi olarak ailevi bir kaç sebepten dolayı çok yıprandım. Bakımdan çıkmış haline 17 bin lira istiyorum. Ben elimden geldikçe oem haline getirip muhafaza etmeye çalıtım. Seveni saklayabilecek olsan biri alsın bu güzelliği.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Eki 11, 2016 9:45 pm 
Kullanıcı avatarı

merhaba mehmet kardeşim aracı satmak zorunda olmana gerçekten çok üzüldüm henüz 2 yıllık evliyim ve borçlar malum...ama imkanım olsa hiç düşünmeden almak isteyeceğim bir araç hakkında hayırlısı olsun...benim eski aracımda buz mavisi g3 prelude idi malesef 2010 yılında bazı imkansızlıklar yüzünden sattım plakası önce 19 td 999 sonra 06 dj 0705 idi forumdaki çoğu arkadaş bilirler efsane araçtır g3 preludeler
şu an nerede bilmiyorum... :(

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Eki 11, 2016 10:04 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

afilli999lude3g yazdı:
merhaba mehmet kardeşim aracı satmak zorunda olmana gerçekten çok üzüldüm henüz 2 yıllık evliyim ve borçlar malum...ama imkanım olsa hiç düşünmeden almak isteyeceğim bir araç hakkında hayırlısı olsun...benim eski aracımda buz mavisi g3 prelude idi malesef 2010 yılında bazı imkansızlıklar yüzünden sattım plakası önce 19 td 999 sonra 06 dj 0705 idi forumdaki çoğu arkadaş bilirler efsane araçtır g3 preludeler

Ah be Ferhatcım...
İmkanın elverse de alsan bunu...
Hayırlısı diyelim...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Eki 12, 2016 12:13 am 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

afilli999lude3g yazdı:

Ferhatım aslında bu Lütfü tam senlik bir araç. Fiyatı da uygun. Mehmet dostumuzda elden geldiğince aracı toparladı. İnan imkanın olsa sana bi 17 Bin Kredi açardım. G3 Prelude deyince bu ülkede aklıma gelen tek Duayen isimsin valla dostum.. :)

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Eki 12, 2016 1:51 pm 
Kullanıcı avatarı

Gerçekten kalem kalem yaptığım bakımları toplayınca arabayı bu kadar sevmesem kafayı yemişim herhalde diye düşüneceğim. Ama gerçekten her takılan cıvatası helal olsun helali hoş olsun Lütfü'ye. Gerçekten içimden geçen tekrar eski haline döndürmeyecek birine satabilmek. Hayırlısı olsun artık.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cum Eki 14, 2016 5:29 am 

Maalesef oyle kalem kalem de yazsan sayfa sayfada dolduran bu araçlarda böyle oluyor üzüldüm :(

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Kas 07, 2016 1:50 pm 
Kullanıcı avatarı

Lütfüyü satmaktan vazgeçtim, yeni projelerle garaj konusundan devam edeceğim. Konu silinebilir.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Kas 09, 2016 6:27 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

msk_bmw yazdı:
Lütfüyü satmaktan vazgeçtim, yeni projelerle garaj konusundan devam edeceğim. Konu silinebilir.

Konuyu silmeye bence gerek yok...
Bunlar hep hatıradır , anıdır...
Satmama kararına ayrıca çok sevindim.
Proje konusunda yapacaklarını merak ediyor , çok fazla standardın dışına çıkmamanı tavsiye ederim.
Spor yay , ön arka ek ve güzel bir takım jant yeterlidir.
Ayrıca sahibinden ilan sitesindeki yedek parça ilanlarını gözönünde bulundurmanı öneririm.

Başa Dön 

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 9 mesaj ] 

Forum ana sayfa » PRELUDE ALIM SATIM » PRELUDE ARAÇ

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak: