Kayıt    Giriş    Forum    Ara    SSS

Forum ana sayfa » PRELUDE ALIM SATIM » PRELUDE ARAÇ

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 10 mesaj ] 
Yazar Mesaj
 Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Nis 25, 2017 3:13 pm 
Kullanıcı avatarı

2005-2011 Civic Hatchback (manuel şanzıman yada tam otomatik vites olan versiyonlardan) düşünüyorum. Bunun dışında 50-55 binTL fiyat aralığındaki Honda Accord, Mazda 6, Toyota Avensis gibi öncelikle Japon markalarından eş, dost, akraba, tanıdık, bildik kişilerden referanslarınızı değerlendirmek istiyorum. Model yılı sınırım yok ancak KM sınıırım 75-80bin km düzeyinde düşünüyorum. Tavsiye ve önerileriniz için Şimdiden teşekkürler...

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

En son DoctoR tarafından Prş Nis 27, 2017 3:05 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Nis 25, 2017 6:59 pm 

hayırlı olsun simdıden..ama bu forumda bulamassınızki..

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Nis 26, 2017 8:58 am 
Kullanıcı avatarı

Kadir hocam ne amaçla 2011 e kadar aradığını bilemiyorum ama civicte 2012 den sonraki kasa daha yakışıklı diye düşünüyorum. Ama yinede sizin kadar anlamam arabadan. Nacizane görsel zevk benimkisi...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Nis 26, 2017 10:00 am 
Kullanıcı avatarı

Semih BB9 yazdı:
Kadir hocam ne amaçla 2011 e kadar aradığını bilemiyorum ama civicte 2012 den sonraki kasa daha yakışıklı diye düşünüyorum. Ama yinede sizin kadar anlamam arabadan. Nacizane görsel zevk benimkisi...

Semih'cim bende biraz eskiye özlem var ;) İlk çıktığı günden bu yana bu tasarımı beğenmişimdir. Estağfirullah görüş ve önerileriniz benim için önemli elbette. Tavsiyelere açığım...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Nis 26, 2017 10:07 am 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Öncelikle hayırlı olsun Kadir hocam. Yukarıda fotoğrafları olan civic kesinlikle tam otomatik olmalı. Bunların yarı otomatik versiyonlarıyla çok çile çeken var. Umarım yakın zamanda gönlünden geçen aracı bulursun.

Peki durumlar ne şu an; her iki araçta satılıp, forumda da bahsettiğin bir proje için kullanılacaktı. Tekrar araç alma çaban olduğuna göre prelude satışından vaz mı geçildi, son durum nedir merak ettim.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Nis 26, 2017 10:24 am 
Kullanıcı avatarı

soulless yazdı:
Öncelikle hayırlı olsun Kadir hocam. Yukarıda fotoğrafları olan civic kesinlikle tam otomatik olmalı. Bunların yarı otomatik versiyonlarıyla çok çile çeken var. Umarım yakın zamanda gönlünden geçen aracı bulursun.

Peki durumlar ne şu an; her iki araçta satılıp, forumda da bahsettiğin bir proje için kullanılacaktı. Tekrar araç alma çaban olduğuna göre prelude satışından vaz mı geçildi, son durum nedir merak ettim.

- Sağolasın Turgay abi ;) Aynen "Honda La Prelude Siempre"... :mrgreen:

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Nis 26, 2017 10:37 am 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

DoctoR yazdı:
soulless yazdı:

- Sağolasın Turgay abi ;) Aynen "Honda La Prelude Siempre"... :mrgreen:

Ouuvv yeeeaaa
Yaşadığım mutluluğu tarif edemem...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Nis 27, 2017 2:47 pm 

Merhaba, 7 sene 1.8 manuel vitesini kullandım.Borçlarım nedeniyle maalesef satmak durumunda kalmıştım :( Manuel almanızı tavsiye ederim.Tam otomatik dahi olsa yeteri kadar gücü hissettirmiyor. Temiz ve size içinize sinecek bir araç bulmanızı dilerim. Bu kasa hakkında hatırı sayılır bilgiye sahibim. Yardımcı olabileceğim bir konu olursa özelden yazabilirsiniz.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Nis 27, 2017 3:19 pm 
Kullanıcı avatarı

saykoist yazdı:
Merhaba, 7 sene 1.8 manuel vitesini kullandım.Borçlarım nedeniyle maalesef satmak durumunda kalmıştım :( Manuel almanızı tavsiye ederim.Tam otomatik dahi olsa yeteri kadar gücü hissettirmiyor. Temiz ve size içinize sinecek bir araç bulmanızı dilerim. Bu kasa hakkında hatırı sayılır bilgiye sahibim. Yardımcı olabileceğim bir konu olursa özelden yazabilirsiniz.

Merhabalar, ilgi ve taviyeniz için çok teşekkür ederim. Dikkate alacağım. İnşaAllah nasip olursa mutlaka irtibata geçeceğim...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cmt Nis 29, 2017 11:13 am 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Hayırlısı olsun kadir Hocam. Güzel bir seçim gerçekten. :)

Başa Dön 

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 10 mesaj ] 

Forum ana sayfa » PRELUDE ALIM SATIM » PRELUDE ARAÇ

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak: