Kayıt    Giriş    Forum    Ara    SSS

Forum ana sayfa » PRELUDE ALIM SATIM » PRELUDE ARAÇ

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 21 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3  Sonraki
Yazar Mesaj
 Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Eyl 26, 2017 5:17 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Semih, teşekkür ederim. Öyle olduğunu biliyorum. Yine de dile getirmen samimiyetinin göstergesi...

Özkan, ayrı kafalardayız, sen de bunu biliyorsun. O nedenle de üzülmedim dediğin zaman seni çok iyi anlıyorum. Haklısın, ziyadesiyle keyfini sürdüm. Haklısın, üzülecek olmamın azıcık sebebi hala numero uno olmaları bizim dünyada...

Vakti geldiydi, yine haklısın, daha yükseğine gönlüm el vermez, mantıksız olur, aşağısı ise beni tatmin etmez, zira kerata ortada...

Davay davay davay...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Eyl 26, 2017 10:29 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

herkesten beklerim. kendimden bile ve yaptım da... ama senden hiç beklemiyordum.
elim ayağım kesildi resmen. bu arabaya gerçekten gönülden bağlı 2-3 kişiden birisin.
sanki senin bir parçan olmuştu.
her aşamanızı hayranlıkla izleyip takip ettiğim bir ekiptiniz aslında...
ama hedefindeki konuda inşallah muvaffak olacaksın. bunun bir karşılığı olmalı. ve o karşılık senin hayatında tadamadığın ve yaşayamadığın herşeyi yaşama fırsatın olacak. buna değecek...
emin ol...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Eyl 26, 2017 11:12 pm 
Kullanıcı avatarı

Hayırlısı olsun Turgay abi.Aracımı aldığım zamandan bu yana bana en çok faydası dokunan kişilerin başında sen varsın.Aracımı aldığımda hiç şu anda yaptığım şeyleri yapmayı düşünmemiştim.Senin bu araçlara bakışın kesinlikle bana yön vermiştir.Aracından hayırlı bir olay için ayrılmak istediğini biliyorum ve ben de olsam aynı şeyi yapacağımı bilmeni isterim.

Bazı şeyler zamanında yapılmalı.Onun duygusu çok farklıdır eminim.Araçlarımıza bazılarımız ne kadar duygusal baksa da sonuçta sadece mallar.Mallar ise şekil değiştirebilir yada tekrar alınabilir.İstediğin fiyat harcadığın maddiyatın ve emeğin kesinlikle altında.Rahatlıkla satılacağını düşünüyorum.

Umarım aracı alan kişi de senin gibi prelude camiasına yön verecek bizi cesaretlendirecek biri olur.Şimdiden hayırlısı olsun abi.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Eyl 26, 2017 11:16 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Tanercim, teşekkür ederim. Uzun uzun da konuştuk zaten. Düşünce hayırlı, istek hayırlı, olur veya olmaz o kısmı da nasip ama bir yola girildi ve gereği neyse o da yapılmalı...

Mehmet, rica ederim. Yardımcı olabildiğim herşey için ne kadar ufak olursa olsun ne mutlu bana... Güzel dileklerin için de ayrıca teşekkürler.

Buradayım ve her daim yardımcı olacağım. Zaten henüz aracın ilanı da satış niyeti de çok yeni. Bakalım zaman ne gösterecek...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Eyl 27, 2017 1:04 pm 
Kullanıcı avatarı

Aylardır "bindik bir alamete..." modunda biri olarak itiraf etmeliyim ki foruma haftalardır ilk kez bakıyorum. Zaten garip bir yoğunluğum varken, okullar açıldı, bilgisayarım çöktü vs vs üstüne tuz biber oldu.

Geri geldiğimde bulmayı hayal edebileceğim son haber önüme ilk çıkan haber oldu. Benim için tam bir "şok... şok... şok..." durumu.

Seni çok iyi anlıyorum ve nedenini bildiğim için de kararını sonuna kadar destekliyorum. Umarım kıymet bilecek biri çıkıp istediğin fiyatı verir. Hayırlısı olsun.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Eki 16, 2017 10:55 am 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Merhaba arkadaşlar,

Aracımı satma niyetimi meydana getiren nedenler aciliyet oluşturmaya başladı. Bu nedenle ilk etapta aracım için ayırdığım yedeklerimi elden çıkarmaya karar verdim.

Kısa bir süre içinde malum sitede de paylaşıp, aracın fiyatında da bir indirime gideceğim.

Orjinal jant takımı 1000 TL (Özkan arkadaşımızdan edindiğim jantlardır)
1 adet boyaya hazır sıfır ayarında bagaj kapağı 1000 TL (Boyaya hazır, hatasız)
1 takım optional yan etekler 1000 TL (Montaja hazır, alt kısmında oem etekleriyle beraber)
1 takım arka oem koltuk kılıfı 250 TL

Bu parçaları satışa çıkartacağım. Fotoğrafarını da kısa süre içinde bu başlığa ekleyeceğim. Aracın bedelini de malum sitede 50.000 olarak ayarlayıp, bir miktar pazarlık payını da açık bırakacağım.

Resim

Resim

Resim

Tabii ihtiyaç hasıl oldu diye aracı ederinin altında bir fiyata asla satmayacağım ama pazarlık payı olan rakamı şu an için devre dışı bırakarak güncellemenin daha faydalı olacağını düşünüyorum.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Eki 16, 2017 9:26 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Hayırlısı olsun Turgayım. Bu yedekler bir nebze de olsa acil nakit ihtiyacını karşılayacaktır Keza çok güzel ve bu denli temizi bulunması çok zor parçalar bunlar. Çok da hesaplı rakamlara veriyorsun. İnşallah en kısa sürede durumlar düzelir sevgili dostum..

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Eki 17, 2017 9:29 am 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

PreludeBB2 yazdı:
Hayırlısı olsun Turgayım. Bu yedekler bir nebze de olsa acil nakit ihtiyacını karşılayacaktır Keza çok güzel ve bu denli temizi bulunması çok zor parçalar bunlar. Çok da hesaplı rakamlara veriyorsun. İnşallah en kısa sürede durumlar düzelir sevgili dostum..

Teşekkür ederim Ozancım...
Hayırlısı diyelim...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Eki 17, 2017 9:30 am 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Yan etekler de satışa çıkmıştır arkadaşlar. Malum sitede ilanı mevcuttur.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzr Kas 19, 2017 9:07 pm 
Kullanıcı avatarı

Jantlar bir ay önce satışa çıksaydı kesin alırdım.Başka bir jant aldığım için mecburen uzaktan bakıyorum :) Bence kaçırmasın alacak olan kişi :)

Başa Dön 

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 21 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Forum ana sayfa » PRELUDE ALIM SATIM » PRELUDE ARAÇ

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye