Kayıt    Giriş    Forum    Ara    SSS

Forum ana sayfa » HONDA PRELUDE CLUB » Forum'dan haberler

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 10 mesaj ] 
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Forum ve yaşanan olaylar
 Mesaj Gönderilme zamanı: Sal May 09, 2017 11:02 am 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Merhaba arkadaşlar,

Burada yazılanlar ve ifade edilenler sadece şahsımı bağlamaktadır.

Konuyu fazla uzatmayacağım. Kişilerin facebook denen saçma salak ortamda yaşadıkları konu veya konuları foruma da taşımaları yüzünden bu ortam da son derece kirleniyor.

Burası sadece ve sadece paylaşım amaçlı kuruldu. Hiçbir beklentisi, kar amacı, reklam beklentisi de yok. Bunu yıllardır bir türlü ifade edemedik. Kişisel çıkarlar ve nefretler uğruna paylaşım tercihi yapan insanlardan da bıktım artık.

Beni veya birini sevmiyor diye forumu da sevmeyen ve bunu sağda solda dedikodulandıran kişileri anlıyorum zira onlar insan ve zaten ben insan seven biri değilim.

Son olarak malumunuz üzere yaşanan olay ve meydana gelen sonuçla ilgili bu forumun hiçbir bağlantısı ve ilgisi yoktur. Konuyla ilgili tarafların tüm mesajları silinmiştir.

Bir daha da bu tarz içeriklerin forum ortamında yazılmasına asla müsaade edilmeyecektir. Kim kimin hakkında nasıl bir tasarruf kullanmak istiyorsa bu tercihini forum üzerinden yapmasın lütfen.

Burası sadece insanların araç sahibi olsun ya da olmasın isterlerse araçları hakkında yaptıklarını bizlerle paylaşmaları, araç sahibi olanların veya olmayanların diğer araç sahiplerinin araçlarıyla ilgili yorum ve beyanda bulunmalarını amaçlayan bir ortamdan ötesi değil.

Kendi adıma şunu da ifade etmek istiyorum. Facebook denen boş ortamda yaşanan bu olaylar nedeniyle yıllar içinde forum da fazlasıyla zarar gördü. Kimin forumda paylaşım tercihi yapıp kimin yapmadığı şahısları ilgilendirir ve zerre kadar umurumda değil. Tercih edip aramızda olana kapımız sonuna kadar açık, tercih etmeyenin ne tercih ettiği de umurumda değil.

Forumla ilgili son düşüncemi de paylaşarak vaktinizi aldığım için affımı rica ediyorum.

Kütahya buluşması sonrası aracımla ilgili paylaşımların haricinde forumla hiçbir ilgim kalmayacak. Forumdan paylaşım harici tamamen emekli oluyorum. Ben sadece bir insanım, hiçbir kıymeti harbiyem olduğunu da hiçbir yerde iddia etmedim. İnsanım, kusurluyum, zaaflarım var. Yine de bu forumu 2 kişi bile kalsak devam ettirme adına kendi adıma çabaladım. Kimi mennun edip edemediğim de zerre kadar umurumda değil. Aracımla ilgili sadece paylaşımlarda bulunup paylaşım yapanlara nacizane bilgim ölçüsünde desteğimi ve yorumumu ifade etmeye devam edeceğim. Bunun haricinde yapılacak buluşmalar da dahil olmak üzere tüm aksiyonlarla ilgili hiçbir çabam olmayacak.

Turgay KASARCI

Başa Dön 

Mesaj Başlığı: Re: Forum ve yaşanan olaylar
 Mesaj Gönderilme zamanı: Sal May 09, 2017 12:18 pm 
Kullanıcı avatarı

Yiğit beğendi :)

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal May 09, 2017 2:55 pm 
Kullanıcı avatarı

Sonuna kadar katılıyor ve de hak veriyorum.
Teşekkürler...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal May 09, 2017 6:04 pm 

üzücü bir açıklama olmuş
keşke bu safhaya gelmeseydi
düşüncelerine katılıyorum.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal May 09, 2017 7:29 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Çok güzel ve anlamlı bir yazı olmuş. Bugünde söyledim. Tam destek yanındayım dostum.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal May 09, 2017 9:24 pm 
Kullanıcı avatarı

Ben çok üzüldüm 4 günlük bir eğitim sürecim vardı işimle ilgili henuz bilgim oluyor detaylara hakim olamadım. Ancak bu tarz kavgalar tartışmalar hep oldu ve olacak da. Forum burada, diğer platformların burayı bu kadar etkilemesi kişilierin ki ben de dahil o ortamlarda bulunmak isteyişlerinden dolayıdır. Şahsi kararına saygı duyuyor ancak bu geri çekilme ve takip eder duruma geçmeni de ne olursa olsun doğru bulmuyorum. Sonuç olarak çok emek verildi bugünler için
... Hayırlısı olsun

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal May 09, 2017 11:04 pm 
Kullanıcı avatarı

Söylediklerinin tamamına katılıyorum Turgay. Facebooktaki kalıcılığı olmayan "geçici" paylaşımlar ve kontrolsüz ortam, forum ortamımızdaki az da olsa güzel paylaşımların ve ortamın yanından bile geçemez. Sanırım bu nedenledir ki bende Facebook grubuna girmedim, girmeyi de hiç düşünmedim. Orada paylaşım yapanlara saygı duyuyorum ancak düşüncelerim bunlar.

Öte yandan son bölüm içinde Onur'a hak veriyorum. Her ne kadar mücadele sürecine yetişememiş olsam da forumun atlattığı badireleri, emeklerinizi ve özellikle senin rolünü bilen biri olarak senin geri planda olmana gönüller razı olmaz. Bu konuda yapabileceğim ne varsa şimdiden yapmaya, destek olmaya hazırım. Bunu "forumda kalacak son iki kişi bile olsa" dedin ya, o kişilerden biri olmaya razı birisi olarak söylüyorum.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal May 09, 2017 11:04 pm 

Üç kuruşluk oyuncaklarla hayallerini, heveslerini ve/veya kimliklerini ilişkilendiren bir zümreyiz. Tüm marazların özü ıvır-zıvır, ve hatta ötesi tırıvırı (markaya saygımdan TRW yazmadım). Ivır zıvıra yol açmak ne kadar saçmaysa ıvır zıvırla muhatap olmak da o kadar yersiz. Hepimiz muhatap olduk, niye olduk diye düşünüyorum, konu başka yerlere gidiyor. Uzaktan bize bakıyorum, tablo şu şekilde: Prelude bir hobiden ziyade psikosomatik etkileri olan bir ilaç. Noter tutanağı yerine reçeteyle satılmalı. Bence karayolları, polis, itfaiye, ambulans gibi araçlarda olduğu gibi Prelude'lerin kapılarında da bir telefon numarası olması uygundur. 114 mesela... Şu Eros efendinin okları gibi anında etki edecek "hayatta tatmin ve mutluluk" oku fışkırtan bir cin olsa, haydi adı da güzel hatırımıza Soichiro olsun, forum zaten kendiliğinden çözünür, hepimiz i10 alır mutlu mesut biner birbirimizi tanımayız :)

https://www.youtube.com/watch?v=FWMT5WJgGVA

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzr May 14, 2017 10:38 pm 
Kullanıcı avatarı

Herkese merhabalar... Birden fazla kişinin olduğu yerde muhakkak görüş/fikir ayrılıkları - anlaşmazlıklar olacaktır. Burada önemli olan hepimizin saygı ve duruşu mümkün mertebe kaybetmemesidir. Sonuç itibari ile hepimizin ortak noktası Prelude... İster hobi ister ticari amaç yada tamamen bağımlılık olarak görülebilir. ;) (Ağlatıyor hepimizi acı gerçekler) :lol: Ben arabamı seviyorum forumdan da memnunum. Turgay Abinin kararına saygı duyuyor ve sonuna kadar hak veriyorum. Ancak bugune kadar oldugu gibi bundan sonrada forum ortamımızın diğer ortamlardan tamamen bağımsız olarak aynı şekilde devam etmesi isteğim... Sen gemini yürüt kaptan... ;)

İhtiyaç halinde olurda akla gelmez ise;

https://www.youtube.com/watch?v=hrVyfK0fS_8

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt May 22, 2017 4:30 pm 
Kullanıcı avatarı

Doğrular Zordur Bazen Herkesin Fikrine Düşüncesine Saygımız Sevgimiz Bitmedi Bitmez
Kendi Adıma Konuşmak Gerekirse Eğer Uzun Bir Süredir Bu Camianın İçindeyim Ben Ef Crx Eg Teg Ek Lude olmak üzere birçok aracla baya bir vakit geçirdim honda dışındaki modelleri ayrı tutuyorum burda onlar için de ayrı bir tecrübe edindim kendimce çok şükür. Ben Prelude Grubunda Doğmayan Güneşi Batırmak Nedir Başta Onu Gördüm Hırs Çekememezlik Dalkavukluk vs Uzatmanın Anlamı Yok Benim Piyasada Çok İyi Tanınan Ef Civic Crx Club Ek4vti Eg Integracı Birçok Arkadaşım Var Ben Bu arabayı bazı dedikodu ortamlarından uzaklaşmak için aldım birazda gözden uzak dedikodusu olmayan biryerlerde bahsedilmeyen bir modeldi gözden uzak olan ve az olan bu modeli kendimde karar kılmıştım ve Aldım ben birçok kişide birliği beraberliği koruyup kollamayı göremedim kendimden yaşça küçüklerde var yaşça büyüklerde var bu işi zevk için yapanda var ticaret için yapanda var varda var yani bana göre insanlarla çok konuşmak mantıklı gelmiyor ne kadar az görüşürseniz seviyenizi o denli korur kollar keyfinizide kaçırmamış olursunuz. bakın ben kendi aracıma kimse yanlış anlamasın maddi anlamda olsun manevi anlamda olsun yaklaşık 4 yıl yoğun bir emek harcadım ne kardeşim dediklerim kardeşlik yaptı ne abi dediklerim abilik kimse darılmasın gücenmesin bana doğruları konuşmak zorundayım Allah var kimseden kötülük görmedim sadece zihniyet farklılıkları gördüm bakın bende çok parça aldım kusurlu çıktı ama aldığım insana bunu yansıtmadım 3 kuruşluk birşey için kalp kırmadım kırmam ederinden fazla rakamlarada malzeme aldım yine sesimi çıkarmadım uzaktan izledim kimsenin şimdiye kadar adını vermedim vermemde onlar bende iz silinmez hiçbir zaman benim hakkımda kim ne düşünüyorsa ne istiyorsa Allah o insanlara 10 katını versin demekle yetindim hep arkamdan konuşanlarıda arabamı araba demiyorum konserve kutusu benim gözümde olsa ne olur olmasa ne olur dediğim birşey kötüleyen de oldu maşallah diyende oldu çok şükür sesimi çıkarmadım ben

İyilik yap hatırlanmaz Yanlış yap unutulmaz. Sen kimsenin yapamaz dediğini yap çünkü söylemeselerde akıllarından çıkmaz

Bu Sözü Arkamdan farklı ortamlarda konuşupta beni servislerde veya sanayi ortamında gördüğünde yüzüme karşı utanmadan kanka bana şu parça lazım diyen arayarak yazarak şu bu lazım deyip farklı ortamlarda benim şahsıma konuşanlar için söylüyorum arkamdan kim ne konuşuyorsa o konuşan insanların hepside benden bulunmayacak nitelikte malzeme aldılar açık ve net söylüyorum bende aldım ihtiyacım olmuştur almışımdır bu ortam zor insanlarla biraraya gelmek geçinmek her babayiğidin harcı değil hayatın genelinde var bu kabuğuma çekilerek izlemeye devam herkesin arabasına da saygım sonsuz harcadığı kuruşuna kadar verdiği emeğine de kıydığı zamanına da sonuna kadar saygılıyım istediği kadar değişeni olsun istediği kadar boyası kötü olsun istediği kadar bakımsız olsun bizim ülkemizdeki araçların yurtdışındaki araçlara taş çıkaracağına adım gibi eminim biraraya gelip namus kavramı dısında sineye cekilebilecek unutulacak ne varsa bence unutun ben 17 ağustos depreminde 10 kişi kaybettim anne tarafım yok benim annem babam sağ kendimce yalnız olduğum için arabalarla uğraşıyorum hobi olarak haftasonu mezarlığa gittiğimde bunu bir kez daha anladım küs olduğunuz herkesle barışın herkesin gururu var ama bizler sizlerin de dediği gibi farklı arabalara ve farklı kişiliklere sahibiz gruplaşmayı haketmiyoruz. ne konuda olursa olsun maddi manevi hepinize kapım açıktır benim samimi olun yeterli yarına çıkmaya hiçbirimizin senedi yok. Kullanacağımız Eşyalar İnsanlar Değil İkisini Birbirine Karıştırmayalım.. Saygılarımla....

Başa Dön 

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 10 mesaj ] 

Forum ana sayfa » HONDA PRELUDE CLUB » Forum'dan haberler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak: