Kayıt    Giriş    Forum    Ara    SSS

Forum ana sayfa » PRELUDE ALIM SATIM » PRELUDE ARAÇ

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 9 mesaj ] 
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: 34 EM 9281 satıyorum..
 Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Haz 22, 2017 6:04 pm 

sahıbındene ılan gırmedım..bızım gruptan degerını bılecek bırıne satarım ancak..rakam konusulur..Asla maddıyattan dolayı satmıyorum..elımdekı orj.arka spoıler, sıfır arka stoplar(daha takılmadı araca)oem sıfır marş termiği,yedek yan camurluk sınyalleri,orj cıft cıkıslı remuz egzos,orj.kaset calarıda alıcısına verecegım..aracımda arka kısa tampon eki,ön kaput üzeri spoıler,arka mugen spoıler, ön ve arkada camur pacalıkları(arka oem).kapı içlerınde oem prelude metal eşikler, Karbon görünümlü ön göğüs ve
orta bolüm kaplaması,
navıgasyonlu double mp4 player.2 cıft tss 20 pıonner twitter, iç ısı gostergesı ve sıyah deforme olmamıs derı doseme vs vs..arac 144 bin kmde..komple boyalı , 4ws calısıyor(ama bazen devre dısı kalıyor resetletıyorum murat ustaya) Lastıkler ıyı durumda 215x16x55..jantlarda kırık kaynak yok oem jantlar uzerınde..5300 devır altı kullanıldıgında kesınlıkle yag eksıltmıyor..iç trımları pırıl pırıl.. fren balataları ve dıskler yenı ıslem gordu..klıma super (bır problem olmadıgı halde gazını yenıledim) boyası neredeyse kusursuzdur..ön farları depo marka gectıgımız sene degısmıs..tampon sınyallerı yenı..merkezı kılıt ve alarm problemsız( aldıgımda calısmıyordu)..Sunroof problemsız su alma kesınlıkle yok..lpg asla takılmamıs araca..yururunde ses yok..
vıraj demır lastıklerı ve sag rot degısse ıyı olur dedı murat usta.aracımda ınce stepne mevcuttur..Aracımda değişen bir kaporta parcası yoktur..aracın sadece sag arka camurluk ıslem gormustur..5 ay once ıkıler huseyın ustaya gostererek aldım aracımı..Calısmayan tek aksamı arka cam rezıstansıdır..142666 da aldım aracımı su anda ıse aracım 144400 km dır..Aracın hasar kaydı yoktur..yaşım 47 zevkle kullanıyorum ama 4x4 arac alma planlarım var..halen kullandıgım 2016 polo ve 2016 passatım var..alıcısını sımdıden hayırlı olsun..

En son cengizdokuzcan tarafından Cmt Tem 01, 2017 11:36 am tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Başa Dön 

Mesaj Başlığı: Re: 34 EM 9281 satıyorum..
 Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Haz 22, 2017 6:50 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Öncelikle hayırlı olsun, sormak isterim satma sebebiniz nedir? Uzun yıllar sizde kalacağını düşünüyordum...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Haz 22, 2017 7:07 pm 

soulless yazdı:
Öncelikle hayırlı olsun, sormak isterim satma sebebiniz nedir? Uzun yıllar sizde kalacağını düşünüyordum...
turgay bey hic bır sıkıntım yok aracla ılgılı ınanın bana bende neden sattıgımı bılmıyorum..benım genclık hayalım honda ıntegra ıdı..tr dekı en temızlerınden bırını aldım 2 yıl bındım..prelude g5 hayalım asla olmadı benım, hep g4 almak ıstemısımdır kuzen berk şahittir..g5 i kullandım hıc uzmedı benı , degısıklık arayısı ıcerısındeyım sadece malum yaşım itibari ie bir ayak cukurda:)) Baska bır sebep yok..crx delsol alma asamasında ıken buldum benım g5..i..berk gıttı baktı tamam dedı aldık..sımdıye hıc bır kadar bır problem yasamadım tek arac dıyebılırım ..Aracımıda cok sevıyorum..Ama forum uyesı ve cok parası olsa dahi benım onaylamadıgım bır kısıye asla satmam aracımı..o kadar net..

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Haz 22, 2017 9:55 pm 

Hayırlısı olsun, G4 alırız Cengiz Bey, çıkar ama beklemek gerekir;)

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cum Haz 23, 2017 12:13 am 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Hayırlısı olsun Cengiz Bey. Umarım değerini bilecek, iyi bakacak bir arkadaşımız alır.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cum Haz 23, 2017 10:59 am 
Kullanıcı avatarı

G4 var ilanllarda beyaz bence hiç kaçırmayın deyin

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cum Haz 23, 2017 1:41 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Hayırlı satışlar..

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Haz 28, 2017 6:42 pm 

PreludeBB2 yazdı:
Hayırlısı olsun Cengiz Bey. Umarım değerini bilecek, iyi bakacak bir arkadaşımız alır.
sizlerdende okey almadan vermem kimselere..Dursun garajda..

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cum Haz 30, 2017 8:06 am 

Yigitkbls yazdı:
G4 var ilanllarda beyaz bence hiç kaçırmayın deyin
g4 düsünmuyorum yıgıt..

Başa Dön 

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 9 mesaj ] 

Forum ana sayfa » PRELUDE ALIM SATIM » PRELUDE ARAÇ

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz