Kayıt    Giriş    Forum    Ara    SSS

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » ÜYELERİMİZİN ARAÇLARI

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 326 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Sonraki
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: Kontes 20 bhy 40
 Mesaj Gönderilme zamanı: Cum May 04, 2018 3:45 pm 
Kullanıcı avatarı

Semih BB9 yazdı:
Bitir artık şunu... :) :) :)

Bitecek bitecek az kaldı

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzr Tem 15, 2018 8:57 pm 

Sevgili Yiğit,
Dün benim üye tanıtım konusuna yazdığın mesajdan sonra hele bir bakayım bizim Yiğit ne yapmış dedim senin konuya ulaştım ve tam 30 sayfa yazı ile karşılaştım... Tabii bu geç fark etme için beni mazur göreceğini umuyorum, hem forumda yeni sayılırım hem de hala forumda okumadığım ulaşmadığım yazılar halen var, tabii bir de araya iş güç başka acil yetişmesi gereken işlerin girmesi derken ancak fark ettim. Ne yalan söyleyeyim bu kadar köklü ve detaylı bir hikaye beklemiyordum, ilk 15 sayfayı ve aracının 35 TC haline ait 3 sayfayı dün, geri kalanının bugün okudum bitirdim... Bu kadar uzun hikayesi olan başka araç var mıdır bu forumda bilmiyorum ama gördüğüm 2018 Mayıstan beri yazı olarak bir hareket yok ama reel hayatta iyiye doğru gelişmeler var. Naçizane kanaatim ve tavsiyem araç bitsin veya bitmesin bu alana gelişmeleri eklemeyi ihmal etmemelisin... Tabii sabırsızlığa da yenik düşmemelisin "geç olsun güç olmasın " derler ya, varsın araç bir hafta geç bitsin ama sorunsuz bitsin seni ufak tefek artçı sıkıntılar için yormasın seni sanayi yollarına daha fazla düşürmesin.

30 sayfa hikayeden anladığım kadarıyla sende epey badireler yaşamışsın ve Preludu'nun sefasını sürmekten çok cefasını çekmişsin, harcanan zaman para emek harcamışsın, iyi olacağına dair beklentiye girmişsin eminim tatminkar, başarılı ve mutlu sonuca ulaşacaksın..

An itibariyle senin için bir tek dileğim var:
İnşallah aracın en güzel şekliyle toplanır (bkz. en kısa zamanda veya çarçabuk vs demiyorum) ve sonrasında en az 6 ay veya 1 sene sanayi sitelerinin tamirhanelerin yolunu unutursun, sevgili Behiyene kavuşursun. (Aracına Behiye dememe umarım kızmıyorsundur :) ) Ve bol bol dağ, deniz, orman, tarihi eser, Kütahya buluşması, Van gölü, Tuz gölü manzaralı resimlerle geri dönersin...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Tem 23, 2018 8:27 am 
Kullanıcı avatarı

Muhtarbey yazdı:
Sevgili Yiğit,
Dün benim üye tanıtım konusuna yazdığın mesajdan sonra hele bir bakayım bizim Yiğit ne yapmış dedim senin konuya ulaştım ve tam 30 sayfa yazı ile karşılaştım... Tabii bu geç fark etme için beni mazur göreceğini umuyorum, hem forumda yeni sayılırım hem de hala forumda okumadığım ulaşmadığım yazılar halen var, tabii bir de araya iş güç başka acil yetişmesi gereken işlerin girmesi derken ancak fark ettim. Ne yalan söyleyeyim bu kadar köklü ve detaylı bir hikaye beklemiyordum, ilk 15 sayfayı ve aracının 35 TC haline ait 3 sayfayı dün, geri kalanının bugün okudum bitirdim... Bu kadar uzun hikayesi olan başka araç var mıdır bu forumda bilmiyorum ama gördüğüm 2018 Mayıstan beri yazı olarak bir hareket yok ama reel hayatta iyiye doğru gelişmeler var. Naçizane kanaatim ve tavsiyem araç bitsin veya bitmesin bu alana gelişmeleri eklemeyi ihmal etmemelisin... Tabii sabırsızlığa da yenik düşmemelisin "geç olsun güç olmasın " derler ya, varsın araç bir hafta geç bitsin ama sorunsuz bitsin seni ufak tefek artçı sıkıntılar için yormasın seni sanayi yollarına daha fazla düşürmesin.

30 sayfa hikayeden anladığım kadarıyla sende epey badireler yaşamışsın ve Preludu'nun sefasını sürmekten çok cefasını çekmişsin, harcanan zaman para emek harcamışsın, iyi olacağına dair beklentiye girmişsin eminim tatminkar, başarılı ve mutlu sonuca ulaşacaksın..

An itibariyle senin için bir tek dileğim var:
İnşallah aracın en güzel şekliyle toplanır (bkz. en kısa zamanda veya çarçabuk vs demiyorum) ve sonrasında en az 6 ay veya 1 sene sanayi sitelerinin tamirhanelerin yolunu unutursun, sevgili Behiyene kavuşursun. (Aracına Behiye dememe umarım kızmıyorsundur :) ) Ve bol bol dağ, deniz, orman, tarihi eser, Kütahya buluşması, Van gölü, Tuz gölü manzaralı resimlerle geri dönersin...

Abi merhaba hiç önemli değil daha bunlar yeni yeni başlangıçlar bu ay komple yeniden başlıyoruz.umarım herşey gönlümüzce olur ve güzel anıları formda paylaşma fırsatı bulurum.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Ağu 07, 2018 2:15 pm 
Kullanıcı avatarı

Ve herkese merhaba uzun bir aradan sonra,(kusura bakmayın) tekrardan merhaba.
Araca artık hız vermeye başladık,muhtemelen bu ay artık kaportadan çıkıcak ve sonra yemi yüzüyle ve yeni kondisyonu ile yeniden hayat bulacak.
Dün bütün alışverişlerini yaptık aracın
Triger seti
Bütün takozlar (ön,arka,sağ,sol)
Motor jontalarının hepsi
İç aks lale kafası sağ ve sol olmak üzere çifçiden alışverişlerini yaptık.artık başlayalım paylaşımlara bırdan yavaş yavaş.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Ağu 07, 2018 2:21 pm 
Kullanıcı avatarı

Yeni fotoğrafları da bekliyoruz son durumlar ile ilgili dostum.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Ağu 07, 2018 6:40 pm 
Kullanıcı avatarı

Abicim yavaş yavaş parçalar toplanıyor hepsini ileticem size twk tek :)

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Ağu 07, 2018 6:51 pm 
Kullanıcı avatarı

Resim
Zamanında hasan hocadan aldığım klima kontrol ünitesi,takmak için sabırsızlanıyorum sıfır gibi duruyor muhteşem.
Ve kromökapı kolları bulmak zaman almıştı ama sonunda bulabilmiştim.
Resim
Bilal beyin bana küçük bir hediyesi bu cep kendisine burdan teşekürler ediyorum.
Resim
Döşemelerim yapıldı son hali bu arabanın içinde duruşunu çok merak ediyorum şimdiden.
Resim
Enkei jantlarımı aldım g4 e yakışan en güzel jant ;)
Resim
Ve en son almanyadan iki çift aldığım far sinyalleri harika duracağına inanıyorum,
Aldığım bir kaç parçalar yavaş yavaş araba toplanacak inşallah.:)

En son Yigitkbls tarafından Sal Ağu 07, 2018 7:09 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Ağu 07, 2018 7:02 pm 
Kullanıcı avatarı

Resim
Kapı siviçlerini ayarladık taner abimle inşallah cumaya halledeceğiz ;)bu fotoyu buraya koydum çünkü lazım olur,hangi araçların oldukları burda net görünüyor;)

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Ağu 07, 2018 7:15 pm 
Kullanıcı avatarı

Resim
Arabanın motorunu indirdik,indirirken arabada hiç takoz olmadığını anladık ve 4 tane takoz siparişi verdik biraz kalın geldi ama :( elden birşey gelmez paralude bu motor inerken almanyadan aks lalesi almıştım ama onlar dış aks lalesi oldukları için onları dışa kuşlanacaz yeniden aks kafası (iç) siparişini verdik çifçilerden onlar gelicek.
Resim
Burda motorumuzun yerdeki hali.
Resim
Hasan hocadan aldığım üst kapak çok temiz maşallah ona burdan teşekküerler ediyorum,malum bende aldım ama şuanda almanyadaki evde ne zaman araçla türkiyeye gelirlerse oda benim elime ulaşacak ama ne zaman.malum üst kapak değiişince bizde komple motor jonta seti aldık çifçilerden orjinale yakın bir japon malı söylediler ston galiba tammolarak bilmiyorum o iyisiymiş omu aldık :(

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Ağu 07, 2018 8:46 pm 

Epey güzel ilerlemeler var aydınlık görünmeye başlamış, en yakın zamanda keyifle aracına kurulmanı bekliyorum...

M.G.Can

Yigitkbls yazdı:
Resim
Arabanın motorunu indirdik,indirirken arabada hiç takoz olmadığını anladık ve 4 tane takoz siparişi verdik biraz kalın geldi ama :( elden birşey gelmez paralude bu motor inerken almanyadan aks lalesi almıştım ama onlar dış aks lalesi oldukları için onları dışa kuşlanacaz yeniden aks kafası (iç) siparişini verdik çifçilerden onlar gelicek.
Resim
Burda motorumuzun yerdeki hali.
Resim
Hasan hocadan aldığım üst kapak çok temiz maşallah ona burdan teşekküerler ediyorum,malum bende aldım ama şuanda almanyadaki evde ne zaman araçla türkiyeye gelirlerse oda benim elime ulaşacak ama ne zaman.malum üst kapak değiişince bizde komple motor jonta seti aldık çifçilerden orjinale yakın bir japon malı söylediler ston galiba tammolarak bilmiyorum o iyisiymiş omu aldık :(

Başa Dön 

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 326 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Sonraki

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » ÜYELERİMİZİN ARAÇLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 0 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye