Kayıt    Giriş    Forum    Ara    SSS

Forum ana sayfa » PRELUDE AKTİVİTE » BULUŞMA ve ORGANİZASYONLAR

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 105 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Sonraki
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: 2018 Kütahya buluşması
 Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Nis 12, 2018 8:51 am 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Buluşmayı organize eden Bilal arkadaşımızın karar vermesi gerekiyor. Ben sadece kendi durumumu ifade etmeye çalıştım.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Nis 12, 2018 9:44 am 
Kullanıcı avatarı

- Ramazanda buluşmanın zor olacağı aşikar. Benim için de uygun olur. Hem böylece gelemeyen arkadaşlarımızın da katılma imkanı oluşur...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Nis 12, 2018 10:11 am 
Kullanıcı avatarı

Banada uyar. Hem ramazandan önce doya doya yer içeriz... :) :) :)

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Nis 12, 2018 11:37 am 

soulless yazdı:
Buluşma ile ilgili öncesinde hatırıma gelmeyen bir durumu paylaşmak istiyorum. Geçen sene bu tarihler tam ramazan öncesine denk geliyordu ama bu sene bu tarih ramazan ayı içerisine denk geliyor.

Kendi adıma migren hastası biri olarak yorucu bir yolculuk, tüm gün program ve ertesi gün dönüş düşünüldüğünde Ramazan ayı içinde bu programı yapmak çok mantıklı görünmüyor. Niyetli olacak arkadaşlarımız için, sabah kahvaltısına katılmayacak, öğlen yemeğinde olmayacak, hadi akşam yemeğini iftara denk getirdik diyelim, konaklayacak arkadaşlarımız ertesi gün kahvaltı yapma imkanı da bulamayacak.

Buluşmaların en keyifli bölümünün yeme içme ve muhabbet olduğunu düşünürsek bu tarih benim için bile imkansız hale geliyor zira oruçlu bir vaziyette böyle bir programı 2 gün boyunca sürdürmem mümkün değil.

Bu buluşmanın Ramazan öncesi son hafta olan 12-13 Mayıs tarihine alınmasını teklif ediyorum. Mevcut tarihlerde kalınmasına karar verilirse de bu buluşmaya üzülerek katılamayacağımı belirtmek isterim.

Abicim dediğin çok doğru maalesef benim planladigim tarihte bu detayları atlamisiz

Tarihimizi 12- 13 Mayıs olarak güncelleyelim o vakit. Diğer arkadaşlarinda aynı fikirde olacağı kanaatindeyim

Bir ilave olarak da şunu belirtmek isterim 12 sinde nöbetteyim 13 u sabahı işten çıkıyorum artık bir oluruna bakmaya çalışacağım.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Nis 12, 2018 1:07 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Bilal Prelude yazdı:
soulless yazdı:
Buluşma ile ilgili öncesinde hatırıma gelmeyen bir durumu paylaşmak istiyorum. Geçen sene bu tarihler tam ramazan öncesine denk geliyordu ama bu sene bu tarih ramazan ayı içerisine denk geliyor.

Kendi adıma migren hastası biri olarak yorucu bir yolculuk, tüm gün program ve ertesi gün dönüş düşünüldüğünde Ramazan ayı içinde bu programı yapmak çok mantıklı görünmüyor. Niyetli olacak arkadaşlarımız için, sabah kahvaltısına katılmayacak, öğlen yemeğinde olmayacak, hadi akşam yemeğini iftara denk getirdik diyelim, konaklayacak arkadaşlarımız ertesi gün kahvaltı yapma imkanı da bulamayacak.

Buluşmaların en keyifli bölümünün yeme içme ve muhabbet olduğunu düşünürsek bu tarih benim için bile imkansız hale geliyor zira oruçlu bir vaziyette böyle bir programı 2 gün boyunca sürdürmem mümkün değil.

Bu buluşmanın Ramazan öncesi son hafta olan 12-13 Mayıs tarihine alınmasını teklif ediyorum. Mevcut tarihlerde kalınmasına karar verilirse de bu buluşmaya üzülerek katılamayacağımı belirtmek isterim.

Abicim dediğin çok doğru maalesef benim planladigim tarihte bu detayları atlamisiz

Tarihimizi 12- 13 Mayıs olarak güncelleyelim o vakit. Diğer arkadaşlarinda aynı fikirde olacağı kanaatindeyim

Bir ilave olarak da şunu belirtmek isterim 12 sinde nöbetteyim 13 u sabahı işten çıkıyorum artık bir oluruna bakmaya çalışacağım.

Ben de hiç düşünmemiştim. Kütahya buluşmasını bu tarihlerde yapıyor ama Ramazan her sene geriye doğru geldiği için bu sene tam da buluşma zamanına denk gelmiş oldu. Açıkçası daha uygun bir tarihte görünmüyor. Yine de karar sizlerin tabii... Nöbetinin olması kötü olmuş, 1 hafta öncesi de olabilir... Yalnız zaman yaklaştı, bir an evvel netleştirmek lazım.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Nis 12, 2018 1:30 pm 
Kullanıcı avatarı

- Ankara'dan Haluk hocamız da 12-13 Mayıs tarihlerinde katılabileceğini söyledi...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Nis 12, 2018 4:52 pm 
Kullanıcı avatarı

bu benim ilk sizlerle olacak olan prelude club buluşmam olacak. zira zaten çok yeniyim. şimdilik bende de bir problem görünmüyor. bende aranızda olmak tan onur ve mutluluk duyacağım.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Nis 12, 2018 5:59 pm 

12-13 Mayıs uygundur sıkıntı yok ben izin ayarlamaya çalışacağım

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cmt Nis 14, 2018 4:34 pm 
Kullanıcı avatarı

13 mayıs benim ilk evlilik yıldönümüm. Bu tarihlerde büyük ihtimal katılım yapamam.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cmt Nis 14, 2018 7:36 pm 

Migel yazdı:
13 mayıs benim ilk evlilik yıldönümüm. Bu tarihlerde büyük ihtimal katılım yapamam.

Açıkçası sizin için extra balayı gibi olur işin esprisi Viyana
Programımız yoğunluğu 12 sinde oluyor kalan olursa 13 ünde kahvaltı ve sohbet sonrası bitiyor yani 12 si gibi çoğu arkadaş gibi günü birlik katılabilirsiniz

Başa Dön 

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 105 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Sonraki

Forum ana sayfa » PRELUDE AKTİVİTE » BULUŞMA ve ORGANİZASYONLAR

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye