Kayıt    Giriş    Forum    Ara    SSS

Forum ana sayfa » PRELUDE ALIM SATIM » PRELUDE PARÇA

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1 mesaj ] 
Yazar Mesaj
 Mesaj Gönderilme zamanı: Cum Şub 23, 2018 8:46 am 
Kullanıcı avatarı

Merhaba Aracımın Yurtdışından Satın Aldığım Kare Tamponu ve Mugen Arka Eklerine İhtiyacım Kalmadığı İçin Satıyorum Arka Tampon 1 Kere Boyanmıştır Macun Çatlak Kırık Kopuk Yoktur Yüksek Süratte hızlı giderken önden gelen havanın Aracın hızını engellememesi için ve Aracı tutmaması için sağ ve sol 3 er adet delik açılmıştır kaportacılar epoxi malzemesi kullanarak orjinal deliksiz haline getirilebilir kolaylıkla Kulaklarına Kadar Herşeyi Sağlamdır Oem Tampon Eki ve Mugen Ekleriyle Beraber Vereceğim Elden Gelip Kontrollü Alabilirsiniz. Panjur Logosu Fazlalık TypeS Amblemi Aldıktan Sonra Boşa Çıktı Panjur Orjinal Baklava Desenli Olanı Aldıktan Sonra Boşa Çıktı Spoiler Orjinal Lediyle Beraber Üzerinde Bağlantı Kabloları ve Ayaklarına Kadar Kırıksız Çatlaksız Problemsizdir. Fiyat Yazmıyorum Muhafaza Edecek Yerim Yok Komik Rakama Bırakırım Geleni Boş Göndermem. Maksat İş Görülsün

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Bir Diğer Parça Jdm Araçlarda Bulunan Panjur Logosu Vidaları Üzerinde Durumu 10 üzerinden 8 alır taş izleri var üzerinde gözü tırmalayan bir hasarı kırığı problemi yoktur.

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Honda Prelude 96-01 Oem Bagaj Üstü Spoiler Renk Yeşil Kırık Çatlak Kopuk Yok Elden Teslim Önceliğimdir.

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Honda Prelude Oem Ön Panjur 96-01 Kırık Ezik Onarım Yoktur Piano Black Rengine Yeni Boyadım Resim Temsilidir Elden Teslim Aldığınızda Hak vericeksiniz Ürün Tertemizdir.

Resim

Resim

Resim

Resim

Başa Dön 

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1 mesaj ] 

Forum ana sayfa » PRELUDE ALIM SATIM » PRELUDE PARÇA

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz