Kayıt    Giriş    Forum    Ara    SSS

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » ÜYE TANITIMI

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 11 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: 34ZB2379
 Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Mar 26, 2018 10:27 pm 
Kullanıcı avatarı

selamlar ben Ankaradan kağan bilgütay . yeni aldığım prelude g5 ile aranıza katılmış bulunmaktayım.ı siz değerli gönül dostalarını tanımak ve bilgi paylaşımı yapmak çok isterim. kısmetse konu paylaşımı ve sizlerin tecrübeleri ile daha güçlü yapıcı ve bilgi odaklı forum sitemiz tekrar canlanır ve bu arabaları yaşatmaya devam ederiz. ankaradan saygılar.

Kağan Bilgütay

Başa Dön 

Mesaj Başlığı: Re: 34ZB2379
 Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Mar 26, 2018 10:57 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Merhaba,
Aramıza hoş geldiniz. Kendinizi ve aracınızı bize tanıtmanızı rica ediyorum. Paylaşımlarınızın artarak devam etmesi dileğiyle...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Mar 27, 2018 12:10 am 
Kullanıcı avatarı

merhaba,

Ben Kağan bilgütay ankaranın balgat semtinde oturmaktayım. 38 yaşındayım genç ve dinamik hissettiğimden yönümü prelude ye çevirdim ve çok beğenerek prelude g5 4ws aracımı istanbuldan almış ve ankaraya getirmiş bulunmaktayım. bundan 2 sene öncesine kadar evli bir aile reisi ve babasıydım. eşimden ayrıldıktan sonra, oğlumla beraber araba lara daha çok vakit ayırıp bu konularda konuşmalar yapıyoruz. oğlum 10 yaşında ve ben onun için orjinal murat 124 topladım. ve bugün itibari ile satmış bulunmaktayım. oğluma sürpriz olacak bu araba inşallah şans ve mutluluk getirir bize . murat 124 ü sakın satma baba dedi ama daha iyisini inşallah ona bırakcağım efsane bir araba ile karşısına çıkacağım.

burada olmaktan mutluluk duymaktayım. Arabam oldukça seri otomatik vites 4ws olan modelidir. benden önceki sahibi polismiş belki tanırsınız eğer forumda paylaşım yaptı ise tabiki...

Arabaya oldukça iyi bakmış. sadece ufak tefek sorunları var bende bunlar için Ankarada Honda Tech özel servise verdim kısmetse cuma günü teslim edecekler. oto kuaför (detaylı) sonrası kullanıma geçeceğim. detaylı olarak paylaşımlarımı burada sizlere yazacağım.

benden şimdilik bu kadar sizleri tanımaktan da onur ve mutluluk duyacağım.
saygılarımla.

Kağan Bilgütay

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Mar 27, 2018 8:24 am 
Kullanıcı avatarı

Kağan aramıza hoş geldin. Ben de Ankara'dayım adım Onur lude ümü sattım ancak kopmak gibi bir niyetim yok. Ben de uzun yıllar g4 ve g5 i mi Honda Tech servise götürdüm artık bir hondam olmadığı için gidemiyorum :) Bir gün fırsat yaratıp muhabbet için bir araya gelebiliriz. Pazar günleri iki arkadaşımla yaşamkent girişindeki Bp benzinlikte bir kaç saatliğine bir araya geliyor araba muhabbeti yapıyoruz haberleşelim sen de katıl.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Mar 27, 2018 4:42 pm 
Kullanıcı avatarı

Crx-Si yazdı:
Kağan aramıza hoş geldin. Ben de Ankara'dayım adım Onur lude ümü sattım ancak kopmak gibi bir niyetim yok. Ben de uzun yıllar g4 ve g5 i mi Honda Tech servise götürdüm artık bir hondam olmadığı için gidemiyorum :) Bir gün fırsat yaratıp muhabbet için bir araya gelebiliriz. Pazar günleri iki arkadaşımla yaşamkent girişindeki Bp benzinlikte bir kaç saatliğine bir araya geliyor araba muhabbeti yapıyoruz haberleşelim sen de katıl.

onur merhaba,

hoşbuldum çok isterim Prelude gerçekten hayran kalınası bir araba sattığına üzüldüm. bazen hayatta herşey istenildiği gibi gitmiyor. ben yeni keşfettiğim için aranıza yeni katıldım. kısmet olursa buluşmak tanışmak sohbet etmek çok isterim.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Mar 28, 2018 3:32 pm 
Kullanıcı avatarı

Hoşgeldiniz aracınız ve forum serüveniniz hayırlı olsun. Prelude sizin de yazdığınız üzere hayran kalınası efsane bir Honda modeli kesinlikle. Her ne kadar ülkemizde kıymeti bilinemese de bu sevdayı yaşayanlar bu efsaneleri yaşatmaya devam ediyor. Güzel günlerde kullanın kazasız belasız inşaAllah...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Mar 29, 2018 4:08 pm 
Kullanıcı avatarı

DoctoR yazdı:
Hoşgeldiniz aracınız ve forum serüveniniz hayırlı olsun. Prelude sizin de yazdığınız üzere hayran kalınası efsane bir Honda modeli kesinlikle. Her ne kadar ülkemizde kıymeti bilinemese de bu sevdayı yaşayanlar bu efsaneleri yaşatmaya devam ediyor. Güzel günlerde kullanın kazasız belasız inşaAllah...

çok teşekkür ederim. sizin gibi kıymetli dostların bu tarz arabalara önem vermesi beni arabama daha da çok bağladı. prelude ün ne kadar özel bir araba olduğunu bu forum sitesine girmeden önce pek bilmiyordum.Ancak görüyorum ki arabanın motor hız ve tutkusu bunun yanında kendine has duruşunu bozmadan yapılandırılması diğer araçlardan otomatik olarak öne taşıdığını görmekteyiz. ayrıca benim arabam 21 yaşında ve günümüz araçlarından daha çok donanıma sahip buda yatsınamaz bir gerçek...

Bütün dostların kazasız belasız arabalarını güzel günlerde kullanmasını diliyorum.

saygılar.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cum Mar 30, 2018 2:19 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Hoşgeldiniz...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cum Mar 30, 2018 8:21 pm 
Kullanıcı avatarı

Hoşgeldiniz ;)

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Nis 03, 2018 12:20 am 
Kullanıcı avatarı

Hoşgeldiniz. Uzun zamandır satışta bekleyen güzel bir araç. Tekrar hoşgeldiniz.

Başa Dön 

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 11 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » ÜYE TANITIMI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak: