Kayıt    Giriş    Forum    Ara    SSS

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » ÜYE TANITIMI

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7 mesaj ] 
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Erdem Akpınar hakkında...
 Mesaj Gönderilme zamanı: Cum Mar 30, 2018 7:38 pm 
Kullanıcı avatarı

Erdem Akpınar tarafından parça alım konusunda sorun yaşayan ve mağduriyete uğrayan arkadaşlarımız buraya konuyla ilgili bilgi verir ve delil sunarsa önce forumda sonra da adli makamlarda gereğini yapalım...

Başa Dön 

Mesaj Başlığı: Re: Erdem Akpınar hakkında...
 Mesaj Gönderilme zamanı: Cum Mar 30, 2018 11:48 pm 
Kullanıcı avatarı

Açık konuşmak gerekirse bu camiada çok geçmişim yok. Ancak böyle bir insanı neden barındırırsınız hala anlamış değilim.

Benim geçmişte bir ticaretim ve akabinde mağduriyetim oldu. Yazışmaları mevcut.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cmt Mar 31, 2018 11:36 am 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Şikayeti olan arkadaşlarımız buraya yazsınlar.

Yalnız şunu ifade etmeden geçemeyeceğim. Bu şahsın forumda, forum üzerinde herhangi bir kişi ile yazışmasında kullandığı olumsuz bir üslup, yazışma olmadı. Kişilerin yaşadığı problemlerden dolayı bu platform üzerinden birini uzaklaştırabilmemiz için bu şekilde bir girişimin olması gerekiyor. Ben dahil bir çok kimse biriyle sorun yaşayabilir, aralarında ciddi problemler oluşabilir. Her durumda mağdur olan tarafı düşünerek mağdur eden kişiyi sosyal platformdan uzaklaştıramazsınız.

Yine özellikle ifade etmek istediğim konu da şudur; Bu işler yani bir üyeyi diğer üyeleri rahatsız ettiği için forumdan uzaklaştırmak yönetim gerektirir. Yönetim aralarında konuşur, toplanır, karar verir ve bu kararı uygular. Hali hazırda bu forumun yöneticilerinin de 2-3 ayda bir kez foruma girip 2 satır bakma zahmetine bile katlanmadıklarını düşündüğümüzde kendi adıma ne yapabilirim açıkçası çok bilemiyorum.

Bu ve bunun gibi maalesef bir çok kişiden ben de şikayet duydum. En son bir kişinin koltuk ticaretiyle ilgili yaşadığı olumsuzluk tarafıma iletildi.

Hal böyle iken ben de böyle bir başlık açılmasını ve bu başlık altında mağduriyetlerin ifade edilmesini, sonrasında da yönetim tarafından bir karar alınarak bunun uygulanmasını istedim.

Başlığı takip edeceğim. Diğer yönetim üyelerinin de aynı hassasiyeti göstermelerini rica ederim.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Nis 02, 2018 1:44 pm 
Kullanıcı avatarı

Valla benim yakın zamanda ticaretim oldu ben malzeme verdim paramı da yatırdı, daha önceden de olmuştu ama sorun yaşamamıştım. Şahsi olarak detaylı şekilde tanımıyorum kendisini ama okuduklarıma çok üzülüyorum. İnsanların niye bu tarz, para ve malzeme hilelerine başvurmasını da anlamakta zorlanıyorum.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Nis 03, 2018 12:40 am 
Kullanıcı avatarı

Erdem hakkında söylenebilecek çok şey var ama bunlardan en önemlisi davranış bozukluklarıdır. Bunlar var olduğunu idda ettği ama hiçbir zaman sahip olmadığı sağlam orjinal diyipte kırık çıkık eksik malzemelerin grubumuz üyelerine satmaya çalışması yeterince ortada görünür olup; Grubumuzdada bize ait başka bir platformdada yeri olmaması gerektiğini gösterir diye düşünüyorum. Yaşananlar facebook sayfamızdada yazılı halde kanıt olarak mevcuttur. Bende forum yöneticilerimizden gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Nis 26, 2018 9:08 pm 
Kullanıcı avatarı

Vallaha ben çok şikayet aldım elimden gelenide yaptım parçalarını bile satışa sundum başka platformda ha kendisinede söyledim bak sıkıntı çıkarsa sıkıntı çıkarırım diye arıza çıkarırım diye yok dedi garanti verdi o kadar ki inandım ona ama gerçekden çok fazla insanı kaızklama saf durumuna düşürme ne biliyim problemlerden dolayı ben çıkarsım yönetici olduğum platformda vallaha oh mis çok tahatım hiç te sıkıntı yok.:D

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzr May 13, 2018 3:30 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

ben daha en başında sıkıntıyı dile getirdim.
benim arabamın da plakasını kafasıyla kapatıp selfie çekip sağda solda yayınlayan , zamanında kendi aracına ait bir ilanında Kadir hocamın aracının iç trim resimlerini kullanan , bu sayfada bile başka başka kişilere ait araçlara kendi aracının plakasını fotoşoplayıp birşeyler ispat etmeye çalışan , sattığı her üründe %90 problem çıkan , işi düşünce arayıp işi yoksa istediğin kadar ara telefonu açmayan , başkalarının malını kendi malıymış gibi hatta malın sahibinin bile haberi olmadan satışa çıkaran, VE HATTA SON ZAMANLARDA KENDİSİNİ ASKER (SUBAY ASTSUBAY YA DA UZMAN ÇAVUŞ GİBİ) TANITIIĞINA şahit olduğum , birçok arkadaşımı resmen kazıklayan , bu platformda bulunmaması gerektiğini düşündüğüm ve bu düşüncemi zamanında farkedip özelden şahsıma tehditler savuran , agalık taslayan , HATTA BEN BURADA OLMASINA KARŞI ÇIKTIĞIMI BİLDİĞİ HALDE BURADA KALMAYA DEVAM EDECEĞİNİ ANLADIĞINDA bu platformdan ve şahsımdan bahsederek "meydan boş değil" cümlesini çok rahat telafuz eden bir şahsı beşer.
ayrıca başka platformlarda bu sayfayı kastedip "elimde ne kadar parça varsa isteye hibe edeceğim" diye veryansın edip , satmaya çalışırken bile insanları kazıklama yöntemiyle pazarını canlı tutmaya çalıştığı da aşikar.

tabi ki böyle bir platformda ZARARSIZ takılıp piyasasını sağlama almak için , parça satmak için , piyasa puanını biraz olsun yükseltmek amaçlı bulunuyor.

en başında söylediğim gibi...burada hiç olmamalıydı...

Başa Dön 

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7 mesaj ] 

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » ÜYE TANITIMI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak: