Kayıt    Giriş    Forum    Ara    SSS

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » ÜYE TANITIMI

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 18 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: Gaziantep ten Merhaba
 Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Nis 11, 2018 1:31 pm 
Kullanıcı avatarı

Ben bu aracı ne yazık ki beğenmedim, alel acele toplanmış boyası göstermelik şişirilmiştir eminim ve bence önden de kazalı, ne çamurlukları oturmuş ne kaput ne far tampon ilişkisi yerinde, önden bakınca sol çamurluk kapı ilişkisi de içime sinmedi. Bir kere ben farları orjinal olmayan preludlerden uzak durmaya çalışırım. Şimdi 2003 trafiğe çıkışlı olması hiç bir şey ifade etmiyor, aracınıza vergi sigorta vs ödememek için kullanmadığınızda ya da kaza yaptığınızda trafikten çekebiliyorsunuz trafiğe çıkmamak kaydı ile isterseniz 10 yıl yatırırsınız. Yaptırdıktan sonra ya da kullanmak istediğinizde tekrar trafiğe çıkartıyorsunuz, 2003 yılında bu dediklerim olmuştur yurt dışı değildir emin olun yurt dışından birisi bu tarz bir araba getirmek istese 4ws li h22 motorlusunu getirir. Tüm camları orjinal mi önce bu konuda bilgi almak gerekiyor. Ön sinyaller zaten aracın üzerinde yok ve bunlar ha deyince bulunmayan parçalar, bir kere o logo bu araca ait değil dev gibi uydurmuşlar. içi ile ilgili çok detay göremiyorum 1 fotoğraf olduğu için ancak direksiyon civic ya da del sol direksiyonu, çok yıpranmış ki değiştirmek istemişler bu tarz değişimler aracın nasıl kullanıldığının en büyük göstergeleri bence. Acele etmeyin biraz daha rakamınızı yükseltip pazarlık ile daha temiz makineler almaya çalışalım size. Şimdi bunu alacak en az 5 lira harcamak zorunda kalacaksınız aynı şeye gelecek. Ayarları kaçık bir aracı düzetmeye çalışmak verimli değil, onun yerine aynı parayı zaman kaybetmenin önüne geçmek için rakama ekleyerek daha farklı harcamalar ile daha kondisyonlu bir arabaya harcamak sizi daha iyi hissettirecektir eminim.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Nis 11, 2018 3:44 pm 
Kullanıcı avatarı

- Merhabalar foruma hoşgeldiniz.

- Sağolsunlar arkadaşlarımız detaylıca ve güzelce yorumlamışlar. Turgay abimizin yazdığı üzere ben de mevcut ilanlardan bir G4 Prelude alacak olsaydım eğer 545463669 ve 417928942 ilan nolu araçlara bakardım diye düşünüyorum.

- En kısa zamanda gönlünüzdeki araca kavuşabilmeniz dileğiyle...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Nis 11, 2018 4:42 pm 

Crx-Si yazdı:
Ben bu aracı ne yazık ki beğenmedim, alel acele toplanmış boyası göstermelik şişirilmiştir eminim ve bence önden de kazalı, ne çamurlukları oturmuş ne kaput ne far tampon ilişkisi yerinde, önden bakınca sol çamurluk kapı ilişkisi de içime sinmedi. Bir kere ben farları orjinal olmayan preludlerden uzak durmaya çalışırım. Şimdi 2003 trafiğe çıkışlı olması hiç bir şey ifade etmiyor, aracınıza vergi sigorta vs ödememek için kullanmadığınızda ya da kaza yaptığınızda trafikten çekebiliyorsunuz trafiğe çıkmamak kaydı ile isterseniz 10 yıl yatırırsınız. Yaptırdıktan sonra ya da kullanmak istediğinizde tekrar trafiğe çıkartıyorsunuz, 2003 yılında bu dediklerim olmuştur yurt dışı değildir emin olun yurt dışından birisi bu tarz bir araba getirmek istese 4ws li h22 motorlusunu getirir. Tüm camları orjinal mi önce bu konuda bilgi almak gerekiyor. Ön sinyaller zaten aracın üzerinde yok ve bunlar ha deyince bulunmayan parçalar, bir kere o logo bu araca ait değil dev gibi uydurmuşlar. içi ile ilgili çok detay göremiyorum 1 fotoğraf olduğu için ancak direksiyon civic ya da del sol direksiyonu, çok yıpranmış ki değiştirmek istemişler bu tarz değişimler aracın nasıl kullanıldığının en büyük göstergeleri bence. Acele etmeyin biraz daha rakamınızı yükseltip pazarlık ile daha temiz makineler almaya çalışalım size. Şimdi bunu alacak en az 5 lira harcamak zorunda kalacaksınız aynı şeye gelecek. Ayarları kaçık bir aracı düzetmeye çalışmak verimli değil, onun yerine aynı parayı zaman kaybetmenin önüne geçmek için rakama ekleyerek daha farklı harcamalar ile daha kondisyonlu bir arabaya harcamak sizi daha iyi hissettirecektir eminim.

Onur Bey Yorumunuz için teşekkür ederim,
Sizin dikkat çektiğiniz detayları biz fotoğraflarda fark etmedik. Bugün arabadan anlayan prelude sever bir arkadaşım aracın yanına ulaştı ve değiniz gibi boyası gereksiz tekrar boya ister resimlerle alakası yok dedi...Arabanın ellenmemiş yeri kalmamış salkım saçak kablolar falan var dedi. Ucuz tamir metotlarına yönelmekten dolayı araçta orjinallikten eser yok diyor. sürücü koltuğunda bir delik var aynı bomba patlamış gibi diyor...Kısacası expertize vs göstermeye değer bulunmadı... Ben Antep 'te oturduğum için bu aracı toplamak vs beni her bakımdan aşar...Sizinde bu konudaki görüşünüze katılıyorum zamanında 3.sınıf sayılan bir Palio yu alelacele almıştık dünyanın masrafını ettik, maliyeti birinci sınıf aracı geçti o kadar para harcanmasına rağmen de araç 1. sınıf olmaya yaklaşamadı bile...
An itibariyle benim bu siyah aracı alma niyetim kalmadı... Full restorasyon ve modifiye seven, böyle bir restorasyon vs projesi için zamanı parası çevresi, donanımı olan kimseler, araca farklı renk vs yapmak isteyen, hayalinde projesi olanlar için araç alınabilir mi bilemiyorum.

Saygılarımla,
Gökhan CAN

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Nis 11, 2018 5:04 pm 

DoctoR yazdı:
- Merhabalar foruma hoşgeldiniz.

- Sağolsunlar arkadaşlarımız detaylıca ve güzelce yorumlamışlar. Turgay abimizin yazdığı üzere ben de mevcut ilanlardan bir G4 Prelude alacak olsaydım eğer 545463669 ve 417928942 ilan nolu araçlara bakardım diye düşünüyorum.

- En kısa zamanda gönlünüzdeki araca kavuşabilmeniz dileğiyle...

Tüm iyi dilekleriniz ve tavsiyeleriniz için çok Teşekkür ederim Kadir Bey,
Bağcılarda ki araç benimde idealim, araç sahibinin telefon numarası ilanda kapalı, mesaj atıyorum mesajlara biraz geç dönüyor, araç ilandaki resimler itibariyle düzgün gözükürken yanına gidince hayal kırıklığı yaratması ihtimali de söz konusu, şu an ne Bağcılara gidip bu araca bakabilecek kimseyi bulabiliyorum, ki araca bakıp araba alınabilir atla gel desin, araç sahibide araca baktırmaya pek istekli görünmüyor. Vaktim yok vs dedi. Bursa daki beyaz preluda şimdilik bulaşmadım birbirine yakın fiyatlarda sadece şanzıman farkı olan ama KM olarak aradaki fark epey fazla olan iki araç her ikisinde de LPG yok. İstanbuldaki araba biraz daha öne çıkıyor ancak Bursada ki araba geçmişi bildiğiniz bir araçsa lütfen özelden yazın, ona da eğilebilirim.
Bakalım artık hayırlısı diyorum...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Nis 16, 2018 6:13 pm 
Kullanıcı avatarı

Gökhan Bey ve sevgili hemşerim. Telefondada görüştük ama burdanda tekrar hoşgeldiniz demek istiyorum. Baktığınız araçlar kendi içlerinde sınıflandırılabilir. Ancak alma noktadına gelindiğinde kafada bir sürü soru işareti olacaktır. Malum yaşlı araçlar. Bu noktada dikkat edilecek hususları telefondada konuştuğumuz üzere İstanbula geldiğinizdede yüzyüze tekrar konuşuruz. Mutlaka size gönlünüze ve cebinize göre bir araç buluruz. Şimdilik tekrar hoşgeldiniz diyorum. Yarın görüşmek üzere iyi akşamlar...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Nis 16, 2018 6:28 pm 

Semih BB9 yazdı:
Gökhan Bey ve sevgili hemşerim. Telefondada görüştük ama burdanda tekrar hoşgeldiniz demek istiyorum. Baktığınız araçlar kendi içlerinde sınıflandırılabilir. Ancak alma noktadına gelindiğinde kafada bir sürü soru işareti olacaktır. Malum yaşlı araçlar. Bu noktada dikkat edilecek hususları telefondada konuştuğumuz üzere İstanbula geldiğinizdede yüzyüze tekrar konuşuruz. Mutlaka size gönlünüze ve cebinize göre bir araç buluruz. Şimdilik tekrar hoşgeldiniz diyorum. Yarın görüşmek üzere iyi akşamlar...

Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum, Semih Bey.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Nis 17, 2018 5:50 am 

Öncelikle hoşgeldiniz temennim düzgün sorunsuz bir araç almanız şeklindedir.arkadaslarim sizlere detayları yazmış üstüne yazılacak birşey bulamıyorum.baktiginiz araca gelince detayı özelden yazdım incelersiniz teşekkürler

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Nis 17, 2018 6:57 pm 

Bilal Prelude yazdı:
Öncelikle hoşgeldiniz temennim düzgün sorunsuz bir araç almanız şeklindedir.arkadaslarim sizlere detayları yazmış üstüne yazılacak birşey bulamıyorum.baktiginiz araca gelince detayı özelden yazdım incelersiniz teşekkürler

teşekkür ederim Bilal bey hoşbulduk. bende size özelden cevap yazdım :)

Başa Dön 

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 18 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » ÜYE TANITIMI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak: