Kayıt    Giriş    Forum    Ara    SSS

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » ÜYE TANITIMI

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 25 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: Gaziantep ten Merhaba
 Mesaj Gönderilme zamanı: Cmt May 12, 2018 5:12 am 
Kullanıcı avatarı

Abi Çamlıca gişelerde ağaç olduk gel hadi artık. :) Kütahya bizi bekliyor... :)

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cmt May 19, 2018 11:52 pm 

Sevgili Dostlar Tekrar Merhaba,
Nisan aylarında başlayan sport coupe bir araç arama serüvenim gerek diğer markalardaki parça sorunundan dolayı diğer alternatiflerin elenmesiyle, gerek bu forumdan gördüğüm sıcak ve yardımsever ilginin de pozitif etkisiyle ilk defa 1998 yılında görüp aşık olduğum araç olan Prelude gen 4 üzerinde sabitleşti.

2018 Kütahya buluşmasında bulunan üyelerimizin de bildiği gibi 10 Mayıs 2018 itibariyle 34 BYE 49 plakalı aracı İstanbul'dan satın aldım. Tabii evime dönüp sakin kafayla bir şeyler yazmak ancak nasip oldu. Araç tanıtım bölümünde de en kısa zamanda yeni bir başlık açıp aracın hikayesini aracın son durumunu, yazacağım fotoğraflarını paylaşacağım.
Tabii bu araca ulaşma serüvenim boyunca bu başlık altında yorumlarını paylaşan, direkt mesajla sorularımı cevaplayan üşenmeyip vakit ayırıp cevap ve yorum yazan yardımlarını ve bilgisini esirgemeyen herkese en çokta aracı alma, inceleme, bakıma götürme konusunda elimden tutan sevgili dostum ve hemşehrim Semih'e çok teşekkür ediyorum. Sizler olmasaydınız belki ben bu aracı almaya cüret edemezdim, bu noktalara gelemezdim, iyi ki varsınız...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cmt Tem 14, 2018 1:40 am 

Resim

Adana Karataş sahil, Antebe dönüş yolundayken

Resim

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzr Tem 15, 2018 12:15 am 
Kullanıcı avatarı

Çol güzel kareler seni yakından takip ediyorum gökhan abi antepde yabana atılacak bir yer değil bende ne istesen yapabilirler.takipteyim ;)

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzr Tem 15, 2018 2:43 am 

Yigitkbls yazdı:
Çol güzel kareler seni yakından takip ediyorum gökhan abi antepde yabana atılacak bir yer değil bende ne istesen yapabilirler.takipteyim ;)

Çok teşekkür ediyorum, Sevgili Yiğit. İnşallah sende en kısa zamanda aracına kavuşursun böyle manzara ve prelude konseptli kareleri bol bol çekersin.
Müsait bir zamanda Anteb'e de beklerim seninle kebap baklava da yiyelim nasıl olsa mesafe yakın. Yada aracın bitince preludelenle gel Antep'te 2 Prelude arka arkaya gezelim, Veya eğer nasipse ve katılım olursa şöyle yakın çevre preludecileri ile bir mini GAP-Çukurova bölgesi Preludcuları mini buluşması yapalım.
Bu arada sende çok güzel işlere imza atıyorsun, bolca emek zaman sabır çaba ve para sarf ettiğin gayet bariz, umarım karşılığını alırsın, aracının bittiğine dair fotoğraf atacağın günü merakla bekliyorum, kendi aracının konusuna gelişmeleri eklemeyi ihmal etme, baktım sende de bir aydır yeni hareket yok, hatta forum sanki terk edilmiş kasaba gibi :lol: :D kaç gündür giriyorum hiç yeni mesaj yazan yok.

Başa Dön 

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 25 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » ÜYE TANITIMI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak: