Kayıt    Giriş    Forum    Ara    SSS

Forum ana sayfa » PRELUDE ALIM SATIM » PRELUDE PARÇA

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7 mesaj ] 
Yazar Mesaj
 Mesaj Gönderilme zamanı: Cum Nis 20, 2018 10:23 pm 

Beyler g4 preludemi satmaya karar vermiştim ama piyasaya baktım üstüne koyup alacağım araçlar yenide g4 ü dolu hale getiririz daha iyi dedim :D aracıma motor şanjuman turbo chip kaporta boya ön takım herşeyi yapıyorum şu an şanjuman motor kasa ayrı halde aracın ön parçalarından far olur sis farları olur en gereklisi de böbrekler yani panjur dökme veya cıkma varsa alıcam klima termostat vs.vs araçıma sanroofu cam yapmayı düşünüyorum ve sanroofum bozuk ankarada yapabilecek biri varsa veya cama çevirebilecek varsa yardımcı olun her konuda yardıma ihtiyacım var yeni projeye destek için herkesten tekrar yardım ve destek istiyorum arkadaşlar Ankarayım bu arada yapacaklarımızı gelip görebilirsiniz veya benimde size bulabildiğim parçalar olur teknik destek olur yardım ederim veya çıkan parçalardan ihtiyacınız olursa seve seve yardımcı olalım herkese kolay gelsin :)

Parçalar
İlk olarak panjur
ön sağ sinyal
Far
Sanroof veya tamir edebilecek yer
Klima motoru tamiri
Abs tamiri aktif hale getirme

Yapacaklarım ise baştan aşağı her parçaları faal hale getirmek daha iyisiyle değiştirmek ve motoru doldurmak

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Nis 24, 2018 7:05 pm 
Kullanıcı avatarı

Razor kimdir aracı hangisidir? Aracı ve sizi tanıyamadım. :(

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Nis 25, 2018 8:10 pm 

üye tanıtımı yapmıştım ama tekrar yapayım mı ?

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Nis 26, 2018 4:47 pm 
Kullanıcı avatarı

razoro6 yazdı:
Beyler g4 preludemi satmaya karar vermiştim ama piyasaya baktım üstüne koyup alacağım araçlar yenide g4 ü dolu hale getiririz daha iyi dedim :D aracıma motor şanjuman turbo chip kaporta boya ön takım herşeyi yapıyorum şu an şanjuman motor kasa ayrı halde aracın ön parçalarından far olur sis farları olur en gereklisi de böbrekler yani panjur dökme veya cıkma varsa alıcam klima termostat vs.vs araçıma sanroofu cam yapmayı düşünüyorum ve sanroofum bozuk ankarada yapabilecek biri varsa veya cama çevirebilecek varsa yardımcı olun her konuda yardıma ihtiyacım var yeni projeye destek için herkesten tekrar yardım ve destek istiyorum arkadaşlar Ankarayım bu arada yapacaklarımızı gelip görebilirsiniz veya benimde size bulabildiğim parçalar olur teknik destek olur yardım ederim veya çıkan parçalardan ihtiyacınız olursa seve seve yardımcı olalım herkese kolay gelsin :)

Parçalar
İlk olarak panjur
ön sağ sinyal
Far
Sanroof veya tamir edebilecek yer
Klima motoru tamiri
Abs tamiri aktif hale getirme

Yapacaklarım ise baştan aşağı her parçaları faal hale getirmek daha iyisiyle değiştirmek ve motoru doldurmak

Ankara dasın galiba şaşmaz da 2 tane sunroof tamiri ve diğer işlemleri yapan2 yer var adlarını bilmiyorum. başka bir iş için gittiğimde görmüştüm.

diğer parçalar konusunda forumda g4 konusunda öyle üstadlar var ki gerçekten duayen kıvamında ....sana daha net yardımcı olabilirler. bende ankara'dayım . inşallah görüşmek dileği ile.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Nis 26, 2018 8:56 pm 
Kullanıcı avatarı

Aramıza hoşgeldin bende sizi tanıyamadım ama üye tanıtımına bakacağım istediğin böbrek dökme olarak tada ozan beyde var parçalarda var sorarsınız olmadı başka yerden temin edilebilir.cam sanroof çok zor ancak tamire gidebilirisiniz diye düşünüyorum.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş May 02, 2018 8:23 pm 

ozan abiye nasıl ulaşabilirim

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cum May 04, 2018 3:31 pm 
Kullanıcı avatarı

Burdan mesaj yoluyla ulaşın.

Başa Dön 

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7 mesaj ] 

Forum ana sayfa » PRELUDE ALIM SATIM » PRELUDE PARÇA

Kimler çevrimiçi