Kayıt    Giriş    Forum    Ara    SSS

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » PRELUDE SOHBET

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 8 mesaj ] 
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: teşekkür...
 Mesaj Gönderilme zamanı: Prş May 31, 2018 12:27 am 
Kullanıcı avatarı

Turgay bey merhaba ,

gerçekten sürükleyici bir roman gibi 188 sayfayı ayrıntılarına kadar okudum ve inanamadım okuduklarıma ...

her bir projeden sonra acaba ne yapacak ne bekliyor beni diye merakla okudum ve bu mesajı yazmadan duramadım.

çok şey öğrendim ve bu arabaya sahip olduğum için nekadar şanslı birisi olduğumun farkına daha vardım. tabi bunu sizin sayenizde olduğunu bilmenizi isterim.

yapmış olduğunuz projelerden feyz alarak kendi çapımda bende bir kaç proje hazırlığına girişmeye karar verdim.

kütahya'da konuştuğumuzda istanbulda oturursak prelude almam . ama bakalım düşüncelerimiz var istanbulda yaşamama gibi bir durum olabilir demiştiniz.

inşallah isteğiniz yaşama sahip olur ve sizi tekrar yeni arabanızla aramızda görmek isteriz. katkılarınız ve yaptıklarınız la heyecanımı kat ve kat arttırdınız. kendi adıma geçmiş güzel yıllar ve güzel projeleriniz için size çok çok teşekkür ederim.

Başa Dön 

Mesaj Başlığı: Re: teşekkür...
 Mesaj Gönderilme zamanı: Prş May 31, 2018 9:51 am 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Merhaba,

Öncelikle müsaadenizle başlığı sohbet kısmına taşıdığımı iletmek istiyorum.

Güzel ifadeleriniz için çok teşekkür ederim. Prelude bir çok kişide olduğu gibi sonradan görülmüş ve beğenilip sahip olunmuş bir araç değil benim için. 1997 yılında Üsküdar sahilinde otobüs beklerken görüp aşık oldum ve o günden bu yana sahip olduğum hiçbir arabada bu hissi yaşamadım.

Şu an kullandığım aracım bile benim için sadece bir taşıttan ibaret, hiçbir etkisi yok.

O nedenle de bu araca yapılabilecek herşeyi yapmaya çalıştım. Özendim, jdm kültürüne aykırı hiçbir uygulamayı yapmadım. Bir kaç projem daha vardı yapılacak ama şartlar satmayı gerektirince ben de gereğini yaptım.

Evet, bir kaç sene içinde bu lanet şehri terketmeyi düşünüyoruz ve bir ihtimal o zaman tekrar bir prelude sahibi olmayı planlıyorum. Hatta şu an bile zaman zaman çok derin gel git'ler yaşıyorum. Maalesef şu an tek araç olarak bir prelude sahibi olamam çünkü hayatıma engel oluyor. O nedenle şimdilik bekliyorum...

İyi dilekleriniz için bir kez daha teşekkür ediyor, projelerinizden burada da bahsetmenizi ve elimizden ne destek gelirse yardımcı olacağımızı da bilmenizi istiyorum.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Prş May 31, 2018 2:45 pm 
Kullanıcı avatarı

Aldığım ilham kaynağıyla beraber bende çalışmalara başladım. ancak ben çok yavaş sindire sindire yapıcam . önceliğim çok kollu jant 16''ve lastik olacak .

şu ana kadar yaptıklarım

follow me home
kule gergisi
vites topuzu
iç döşeme raptiyeleri
akü tutucu(mavi)
motor yağ kapağı (mavi)
radyatör kapağı (mavi)
yapıştırmadım ama prelude ve doch vtec sticker ları
takılmadı ama gelecek ön arka çeki demirleri (sizde çok hoş duruyordu gümüş renk olarak düşündüm)
aldığımda üzerinde takılı olduğunu kütahyada farkettiğimiz şanzıman yağ soğutucu üzerinde takılydı zaten
motor içi vidaları jdm olarak yaptığınızı gördüm mavi olanlardan sipariş verdim.
far iç lambalarını sarıdan beyaza çevirdim.
müzk sistemini iyileştirdim.
şimdilik bu şekilde yavaş yavaş devam edicem . sadece hafta sonu vaktim olduğu için ve sadece haftasonu ilgilenip gezebildiğim için hafta içi pek bir şey yapamıyorum. brandanın içinde ...hafta sonunu bekliyoruz beraber.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Prş May 31, 2018 2:49 pm 
Kullanıcı avatarı

Klübe hoş geldin Kağan :) İlk sitemizde yurt dışından bile takip edilen bir g4 projemiz vardı Ozan'a ait, site yöneticilerimizden, facebook club kurucumuz, ilk prelude club'ı da kendisi kurmuştur. g4 de Ozan ne ise benim gözümde g5 te de Turgay o'dur aracı da aynı şekildedir ve iki araçta kırmızıdır ancak g4 kötü yola düşmüş, ancak g5 emin ellerde yaşamaya devam etmekte bu aralar satılıkta :)

Buluşmada da ifade etmiştim Turgay'da aynı fikirde olduğu için beraberdik. Bizler için araçlarımız gönül bağı ancak burada edinmiş olduğumuz arkadaşlıklar ve olabildiğince kaliteli ve verimli bir ortam oluşmaya çalışsak da tam olarak istediğini başaramayan bir gurubuz, arabalar bizleri bağlayan etmenlerden ancak onlar gitse de bazılarımız kalıcı olmayı başardı.

Senin bu araca olan sevdan ve ilgin yeni, daha çok sevecek daha çok şeyler yapmak isteyeceksindir sen buralarda oldukça geç de olsa sorularına cevap verenler illaki olacaktır, içindeki ateşin sönmemesi dileğiyle dostum...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Prş May 31, 2018 2:51 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Harika işlemler yapmışsınız ve devamının gelmesini dilerim.

Yalnız sizden özellikle istirham ediyorum tüm bu yapılanları aracınızın başlığında fotoğraflarıyla bizlerle paylaşın. İzlemek ve takip etmek çok keyif verici olacaktır.

En kısa sürede bu paylaşımlarınızı bekliyorum. Size ilham olabildiysem de ne mutlu bana...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Prş May 31, 2018 3:01 pm 
Kullanıcı avatarı

Onur selam ,

iyi dileklerin için çok teşekkür ederim. ben sadece bir araba almadığımı ,çok güzel gönülden bağlı kaliteli dostlukların yaşandığı insanlarıda tanınımış oldum. araba ne kadar kıymetli ise benim için sizlerde o kadar kıymetlisiniz. dayanışma ve yardımlaşmanın dostluğun ne olduğınu sizler burda uzun yıllar yaşamış ve bugünlere kadar getirmişsiniz. inşallah kopmadan devam ederiz. herşey için sizlere teşekkür ederim.

herşey gönlünüzce olsun.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Haz 12, 2018 12:30 pm 
Kullanıcı avatarı

Kağan'ım tekrar hoşgeldin dostum... Forumdaki geç tanıyıp sonrasındada bırakılmayacak dostlardan biri oldun çıktım vesselam... Nice güzel işlere dostum. Her yardıma ihtiyacın oldugunda bilgim dahilinde yanındayım... Hadi bakalım güzel projelere...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Haz 13, 2018 10:17 am 
Kullanıcı avatarı

Semih BB9 yazdı:
Kağan'ım tekrar hoşgeldin dostum... Forumdaki geç tanıyıp sonrasındada bırakılmayacak dostlardan biri oldun çıktım vesselam... Nice güzel işlere dostum. Her yardıma ihtiyacın oldugunda bilgim dahilinde yanındayım... Hadi bakalım güzel projelere...

semih dostum,

Güzel düşüncelerin için çok teşekkür ederim. arabadan ziyade bende güzel dostluklar edindim . inşallah güzel prejelerimle devam edicem . önceliğim senin çok iyi bilgiğin konu jant :) sonrası devamında akıp gelicek zaten. Ankarada bir kardeşin var artık . yolun bu tarafa düşerse bekliyorum muhakkak. çözebileceğim bir konu olursa her daim hazırımda,

dostluğun arkadaşlığın için çok teşekkür ediyorum . herşey gönlünce olsun.

Başa Dön 

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 8 mesaj ] 

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » PRELUDE SOHBET

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak: