Giriş    Forum    Ara    SSS

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » ÜYELERİMİZİN ARAÇLARI

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 17 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: 09 BB 505 kuşadası
 Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Nis 17, 2019 8:21 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Selamar arkadaşlar.
uzunca bir aradan sonra tekrar bir prelude ile hayatımıza devam ediyoruz.
önceki aracımı devrettiğim arkadaşım Buğra Temel , benden aldıktan sonra verdiğim emeklerin hiçbirini heba etmedi. hatta üzerine artı olarak cesaret isteyen değişim ve birçok artılar ekledi. sattığıma sadece preludeden ayrı kaldığım için üzülmüştüm. bir ev almak için nakite çevirsem de ev alma olayımız başarısızlıkla sonuçlanmıştı.
aradan iki yıla yakın bir zaman geçti
kuşadasına temelli yerleşmek kararımızdan dolayı ev alma inadımız artık gerçekleşiyor.
bu arada 2 tane forester 2 tane crv rd1 kasa sahibi oldum.
hatta beni bu gruba yönetici yaptılar ve halihazırda yönetici olarak sevk ve idare ediyorum.
kişilik olarak yetişme şartlarımızın da verdiği tecrübe ve idarecilik doğrultusunda grubum facebook sayfalarında birçok kişi ve gruptan taktire şayan bulunmuştur.
https://www.facebook.com/groups/150570699073154/
forester 2003 xt 2 tane aldım sattım ve şu kanıya vardım; ülkemizde subaru kullanmak istiyorsanız torpido gözüne 20.000 tl yi koyun ve unutun. bu markanın ülkemizdeki yetkili servis/bayilerinin çok çok geri kalmış olmasından ve kullanıcılarının kendine has havasından dolayı bu markanın ülkemiz şartlarında doğru yerlerde olmadığını anladım. ama gerçekten çok çok keyifli araçlar. özellikle forester 2003-2005 xt serisi muhteşem. hem arazide hem asfaltta her durumda üzerine tanımam. ama Türkiye'de değil :)

neyse sadede gelelim. son forester maceramızı da hüsran ile sonuçlandırınca ayağımızı yerden kesecek ve ekonomik bir araç ararken kendimi bir anda prelude çemberinde buldum. Kaan Özçelik abimin aracını almak istedim. çünkü burada kendi sayfasında satacağını belirtmişti. bu aklıma geldiğinde hemen aradım ama kararının değişmiş olduğu sonucuna vardı ve satmayacağını belirtti. hem üzüldüm hem üzülmedim. alamadığım için üzülsem de hem Kaan abinin hem de preludesinin sayfamızda ve yerliyerinde olacağını bilmek sevindirdi.

sonra aklıma nereden estiyse 34PMP10 plakalı preludenin sahibi Ömür kardeşim aklıma geldi. aradım ve aracını satacağını belirtti. teklif ve fiyat değerlendirmesi sonucunda satın almaya karar verdim.
zaman herşeyi değiştirmeye muktedir olsa da şimdilik ikinci gündelik ve ekonomik bir araç daha yanına koyup yeni preludemizle yola devam edeceğiz. umarım tekrar satmak zorunda kalmam.

bir prelude sahibi olmadığım için sayfamızdan da bayağı uzak kalmıştım. takip ediyordum ama etkisiz eleman gibiydim. inşallah bundan sonra biraz daha aktif olup sessizliğini koruyan sayfamızın biraz renklenmesini sağlayacağım. yani elimden geldiğince...

herkese keyifli sürüşler , iyi günler dilerim.
saygılarımla...

Resim
Resim

Başa Dön 

Mesaj Başlığı: Re: 09 BB 505 kuşadası
 Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Nis 17, 2019 10:25 pm 

hondaperformans yazdı:
Selamar arkadaşlar.
uzunca bir aradan sonra tekrar bir prelude ile hayatımıza devam ediyoruz.
önceki aracımı devrettiğim arkadaşım Buğra Temel , benden aldıktan sonra verdiğim emeklerin hiçbirini heba etmedi. hatta üzerine artı olarak cesaret isteyen değişim ve birçok artılar ekledi. sattığıma sadece preludeden ayrı kaldığım için üzülmüştüm. bir ev almak için nakite çevirsem de ev alma olayımız başarısızlıkla sonuçlanmıştı.
aradan iki yıla yakın bir zaman geçti
kuşadasına temelli yerleşmek kararımızdan dolayı ev alma inadımız artık gerçekleşiyor.
bu arada 2 tane forester 2 tane crv rd1 kasa sahibi oldum.
hatta beni bu gruba yönetici yaptılar ve halihazırda yönetici olarak sevk ve idare ediyorum.
kişilik olarak yetişme şartlarımızın da verdiği tecrübe ve idarecilik doğrultusunda grubum facebook sayfalarında birçok kişi ve gruptan taktire şayan bulunmuştur.
https://www.facebook.com/groups/150570699073154/
forester 2003 xt 2 tane aldım sattım ve şu kanıya vardım; ülkemizde subaru kullanmak istiyorsanız torpido gözüne 20.000 tl yi koyun ve unutun. bu markanın ülkemizdeki yetkili servis/bayilerinin çok çok geri kalmış olmasından ve kullanıcılarının kendine has havasından dolayı bu markanın ülkemiz şartlarında doğru yerlerde olmadığını anladım. ama gerçekten çok çok keyifli araçlar. özellikle forester 2003-2005 xt serisi muhteşem. hem arazide hem asfaltta her durumda üzerine tanımam. ama Türkiye'de değil :)

neyse sadede gelelim. son forester maceramızı da hüsran ile sonuçlandırınca ayağımızı yerden kesecek ve ekonomik bir araç ararken kendimi bir anda prelude çemberinde buldum. Kaan Özçelik abimin aracını almak istedim. çünkü burada kendi sayfasında satacağını belirtmişti. bu aklıma geldiğinde hemen aradım ama kararının değişmiş olduğu sonucuna vardı ve satmayacağını belirtti. hem üzüldüm hem üzülmedim. alamadığım için üzülsem de hem Kaan abinin hem de preludesinin sayfamızda ve yerliyerinde olacağını bilmek sevindirdi.

sonra aklıma nereden estiyse 34PMP10 plakalı preludenin sahibi Ömür kardeşim aklıma geldi. aradım ve aracını satacağını belirtti. teklif ve fiyat değerlendirmesi sonucunda satın almaya karar verdim.
zaman herşeyi değiştirmeye muktedir olsa da şimdilik ikinci gündelik ve ekonomik bir araç daha yanına koyup yeni preludemizle yola devam edeceğiz. umarım tekrar satmak zorunda kalmam.

bir prelude sahibi olmadığım için sayfamızdan da bayağı uzak kalmıştım. takip ediyordum ama etkisiz eleman gibiydim. inşallah bundan sonra biraz daha aktif olup sessizliğini koruyan sayfamızın biraz renklenmesini sağlayacağım. yani elimden geldiğince...

herkese keyifli sürüşler , iyi günler dilerim.
saygılarımla...

Resim
Resim

Öncelikle Hayırlı Uğurlu olsun,

Umarım sizin yeniden Prelude almanız ile formumuzda biraz daha hareket kazanır.
Güzel günlerde keyifle binmek nasip olsun İnşaalah. Aracınızın rengine hayran kaldım sanırım ülkemizde tek veya çok kısıtlı sayıda, rengin adını ve kodunu paylaşırsanız (özel mesajla da olabilir) çok sevinirim. Aracınızın hakkında km vs gibi diğer konularda bilgim yok ama şahsi görüşüm, sadece rengi onu çok özel yapmak için yeterli, sizinde dediğiniz gibi inşallah bu araçla olan keyfiniz daimi olur...İyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Nis 17, 2019 11:56 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Gökhan bey ilginiz için çok teşekkür ederim.
Aracım olduğu dönemlerde çok aktif olarak buradayım.
Hiç gitmedim ama sesim de çıkmadı...
Ever bir yaprak dökümü oldu ve ben de nasibimi aldım...
Artık biraz daha temkinli ağır ve köklü olarak devam diyelim.

Bakmadım ama Renk kodu B83M olmalı...
İki şekilde de adlandırılmış
Modric Mist Metallic
Iceberg Silver Metallic

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Nis 18, 2019 9:01 am 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

İnsan bazen söyleyecek cümle, yazacak kelime bulamaz ya işte o haldeyim. Senin bir prelude sahibi olmana ne kadar sevindiğimi anlatmama gerek olmadığını düşünüyorum.

Özellikle de forumun senin de paylaşımlarınla tekrar hareketleneceğini biliyor ve aracını güzel günlerde hep gülerek kullanmanı diliyorum Tanercim...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Nis 18, 2019 12:25 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

soulless yazdı:
İnsan bazen söyleyecek cümle, yazacak kelime bulamaz ya işte o haldeyim. Senin bir prelude sahibi olmana ne kadar sevindiğimi anlatmama gerek olmadığını düşünüyorum.

Özellikle de forumun senin de paylaşımlarınla tekrar hareketleneceğini biliyor ve aracını güzel günlerde hep gülerek kullanmanı diliyorum Tanercim...

Turgaycım çok teşekkür ediyorum.
İnşallah zamanı geldiğinde sen de tekrar bir Prelude sahibi olacaksın.
Hiç şüphem yok...

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzr Nis 21, 2019 12:20 pm 
Kullanıcı avatarı

Taner'ciğim,

Telefonda kutladım ama buraya da yazmak isterim, hayırlı olsun.
Sayende bizim Prelude'ün uzun süredir "satılık" olduğunu hatırladık. Ancak senin de yakından takip ettiğin gibi, küçük kızın muhalefeti ile "2. bir emre kadar" satışı askıya aldık.
Bu fırsattan istifade, eşim de yollarda az sayıda olan "Prelude kullanıcısı kadın" nüfusunu artırmaya karar verdi.

Sen buraları şenlendirirsen biz de ufak ufak geri döneriz belki.

Kuşadası'na selamlar.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Nis 22, 2019 4:31 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

kaan_pct yazdı:
Taner'ciğim,

Telefonda kutladım ama buraya da yazmak isterim, hayırlı olsun.
Sayende bizim Prelude'ün uzun süredir "satılık" olduğunu hatırladık. Ancak senin de yakından takip ettiğin gibi, küçük kızın muhalefeti ile "2. bir emre kadar" satışı askıya aldık.
Bu fırsattan istifade, eşim de yollarda az sayıda olan "Prelude kullanıcısı kadın" nüfusunu artırmaya karar verdi.

Sen buraları şenlendirirsen biz de ufak ufak geri döneriz belki.

Kuşadası'na selamlar.

Selamlar saygılar Kaan abi. Çok teşekkür ederim.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Sal Nis 23, 2019 5:21 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Sahibi olduğum aracımın çok çok fazla işi var.
Tam anlamıyla uzaktan baktım bir taş , yanına vardım dört ayak bir baş hikayesi.
Bana çok fazla maliyeti olacak.
Buradan uzun uzadıya yazmıyorum.
Yaptıklarımı peyderpey yayınlayacağım.
Öncelikle kusurları halledilecek.
Sonra fırsat buldukça ve ürün buldukça aksesuarlarına girişeceğim.
Tamam artık dediğimde sanırım 1 yıla yakın bir zaman dilimi geçecek.
Biraz uğraştıracak .

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Nis 24, 2019 1:41 am 

Tekrardan hayırlı uğurlu olsun. bu İkinci bahar böyle başlamamıştı;))))

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Prş Nis 25, 2019 1:08 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Bilal Prelude yazdı:
Tekrardan hayırlı uğurlu olsun. bu İkinci bahar böyle başlamamıştı;))))

teşekkür ederim

Başa Dön 

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 17 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » ÜYELERİMİZİN ARAÇLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz