Giriş    Forum    Ara    SSS

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » ÜYELERİMİZİN ARAÇLARI

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 25 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: 34 CCM 744
 Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Ağu 19, 2019 9:25 am 
Kullanıcı avatarı

soulless yazdı:
ozerki yazdı:
Forumda bir şeyler olmuş, mesajlar paylaşılmış, ne hoş :) Bu kaşıntı niye bitmiyor, niye her yer dert babası olmaya gönüllü insanlarla dolu? :))))) Güle güle kullanıla...

Hacı kafam bi rahat sorma. Oradan ses gelmiş burası tıkırdamış umrumda değil. İşe gidip geliyorum. Proje dediğin yan ek, arka ek bitti. Elde kalan parayla en güzeli buydu. Kapıda şu an, leş gibi. Sadece keyif alıyorum. Tam prelude sahibi olma zamanı imiş bu yaşlar sanırım :)

Nasrettin Hoca saz çalıyormuş ama sadece bir perdeyi tutup tıngırdatma şeklinde. Yoldan geçen durup "Hocam, demiş, başkalarını da görüyorum saz çalarken ama elleri sürekli hareket edip duruyor, sen niye öyle çalmıyorsun?" Cevap hazır tabi "Onlar benim bulduğum perdeyi arıyorlar!"

Benim yıllar önce, biraz da zorunluluktan bulduğum perdeye hoşgeldin Turgaycığım. O duydukların tıkırtı değil, bizim perdenin tıngırtısı :)

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Çrş Ağu 21, 2019 1:37 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Merhaba arkadaşlar,

Bisiklet taşıma aparatını da monte ettik. Bir kerelik olsun, ömürlük olsun, araçtan araca taşınsın diye Thule Proride serisini tercih ettim.

Kadir hocam sağolsun, deposundaki eski araçtan kalan tüm parçaları bana verdi. Bu sayede yan optional etekleri de almış oldum.

Geçen hafta da arka ekin siparişini verdim.

Bugün de Semih'in çabaları, Kadir hocam'ın ilgisi ile kaput vizörüm de geldi. Böylelikle araçtaki dış işlemler sona ermiş oldu. Orjinal ekleriyle birlikte araca bu şekilde binmeye devam edeceğim.

Oem paspas'ın Sarı logolu olanını ebay'de buldum ve sipariş ettim. Bu arada bakımları için burada bulunan Emre'de bana sürpriz yapıp kendisi için zamanında aldığı paspası bana hediye edince elimde 2 adet paspas oluverdi. Birini elimden çıkararak biraz da olsa nakit sağlamış oldum. Emre'ye de ayrıca çok teşekkür ediyorum. Onun aracı da harika oldu, umarım paylaşımlarda bulunacaktır.

Şu anda arka ek'in gelmesini bekliyorum. Oem kaput vizörüyle birlikte boyanıp tüm ekler araca takılacak. Sonrasında ufak bir müzik sistemi projem var o da montajı bekliyor.

Sonrasında farlara ufak bir temizlik ve kararta ve en son olarakta detaylı temizlik ile bu süreç tamamlanmış olacak.

Hani birşey yapmayacaktın araca oem haliyle binecektin diyenler olabilir. Bu yaptıklarım müzik sistemi hariç zaten oem işlemler. Bunun haricinde listem bitti. RLT için harcadığım 17.000 TL ile kıyaslanınca (sadece aksesuar ve şu an aynı liste 30.000 üstüne yapılabiliyor) bu liste ufacık sayılır.

Sonrasında keyifle bineceğim umarım. Fotoğraf sorunu devam ediyor. Çözülünce paylaşacağım.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Ağu 26, 2019 10:00 am 
Kullanıcı avatarı

Buradan kuru kuru kutlamıştım ama geçen gün yolda tesadüfen rastlaşınca aracı inceleme fırsatım da oldu. Gerçekten çok temiz, 9/10 kondisyonda bir araç. Bunları nereden nasıl bulup çıkardığını da ayrıca merak ediyorum tabi ama meslek sırrı olduğu için söylemezsin herhalde :)

Hayırlı olsun, keyifle binmeni diliyorum.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Pzt Eyl 02, 2019 12:55 pm 
Kullanıcı avatarı

Detaylı fotoğrafları bekliyorum sabırsızlıkla. Forum biraz canlanırsa iyi olacak, sen de siyah ile döndün bakalım neler olacak. Ekim ayında ben de bir sürpriz yapabilirim belki göz kırpayım buradan.

Başa Dön 

Mesaj Gönderilme zamanı: Cum Eyl 13, 2019 12:51 pm 
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Crx-Si yazdı:
Detaylı fotoğrafları bekliyorum sabırsızlıkla. Forum biraz canlanırsa iyi olacak, sen de siyah ile döndün bakalım neler olacak. Ekim ayında ben de bir sürpriz yapabilirim belki göz kırpayım buradan.

Net bir şekilde ifade etmek isterim ve inandırıcılığı konusunda en ufak bir şüpheye düşeceğini de sanmıyorum. Eğer bu sürprizi yaparsan şu an sahip olduğum aracı aldığıma ne kadar sevindiysem aynı oranda sevinirim. Heyecan ile bekliyorum.

Başa Dön 

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 25 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3

Forum ana sayfa » PRELUDE CAFE » ÜYELERİMİZİN ARAÇLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak: